2022-09-13 20:29:00

KS Wiązownica zdeklasował Promyk Urzejowice

Piłkarze KS-u Wiązownica nie mieli problemów z awansem do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Marcina Wołowca pewnie pokonali Promyk Urzejowice.

Od początku spotkania to KS Wiązownica był stroną przeważającą. Podopieczni Marcina Wołowca błyskawicznie przejęli inicjatywę na murawie, a prowadzenie objęli w 7. minucie, po trafieniu Kacpra Wydry. Beniaminek 3 ligi gr. IV ani myślał się jednak zatrzymywać i szybko rozpoczął poszukiwania kolejnych bramek.

Zespół z Wiązownicy na 0-2 podwyższył w 25. minucie, a bramkarza Promyka Urzejowice pokonał Michał Musik. Po chwili przyjezdni zdobyli gola numer trzy, a tym razem piłkę w siatce umieścił Arkadiusz Kasia. W koljenych minutach ekipa z jarosławskiej okręgówki starała się nawiązać walkę z drużyną z Wiązownicy, ale ta nie dała sobie wbić gola.

Podopieczni Marcina Wołowca nie zatrzymywali się i w drugiej odsłonie nadal lepiej się prezentowali na murawie. KS Wiązownica zdobył w tej części meczu trzy gole i ostatecznie wygrał 0-6, a na listę strzelców wpisywali się Rafał Michalik, Patryk Zieliński oraz Michał Musik, który ustalił wynik tego spotkania.

Promyk Urzejowice - KS Wiązownica 0-6 (0-3)

0-1 Kacper Wydra (7)
0-2 Michał Musik (25)
0-3 Arkadiusz Kasia (26)
0-4 Rafał Michalik (65)
0-5 Patryk Zieliński (68)
0-6 Michał Musik (90)