2022-09-09 20:50:05

Po niezwykle emocjonującym pojedynku Stal Łańcut pokonała Sokół Kolbuszowa Dolna

Za nami pierwszy mecz 7. kolejki 4. ligi podkarpackiej. Obie drużyny wygrały swoje ostatnie spotkania i w tym meczu chciały podtrzymać dobrą passę. Po zaciętym pojedynku lepsi okazali się gospodarze.

Lepiej w ten mecz weszli piłkarze Stali Łańcut i w 27. minucie Patryk Róg dał gospodarzom prowadzenie. W kolejnych minutach obie drużyny starały się zaatakować, ale skutecznie działały defensywy z obu stron i w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy więcej bramek.

Trzy minuty po zmianie stron inicjatywę znów przejęli miejscowi i Konrad Buć podwyższył na 2-0. Rozdrażniony Sokół po stracie drugiej bramki ruszył do ataku i Adrian Nowak zdobył bramkę kontaktową. Ze zniwelowanych strat goście nie cieszyli się jednak długo, bo jedenaście minut później Oskar Majda wpisał się na listę strzelców i gospodarze kolejny raz odskoczyli na dwie bramki.

W kolejnych minutach mecz robił się coraz bardziej zacięty i Sokół Kolbuszowa Dolna za wszelką cenę chciał odrobić straty. W 77. Patryk Szczurek strzelił drugą bramkę dla gości i tym samym zamknął wynik spotkania. Goście walczyli do ostatniej minuty, aby wywieźć chociaż jeden punkt z Łańcuta, jednak więcej bramek w tym meczu już nie zobaczyliśmy i to Stal zwyciężyła czwarty raz z rzędu.

1-0 Patryk Róg (27)
2-0 Konrad Buć (47)
2-1 Adrian Nowak (56)
3-1 Oskar Majda (67)
3-2 Patryk Szczurek (77)