2022-08-24 20:50:00

Pierwsze zwycięstwo w sezonie Sokoła Kolbuszowa Dolna! Ograli LKS Skołoszów

Sokół Kolbuszowa Dolna w końcu wygrał mecz! (fot. Marcin Jastrzębski)
Sokół Kolbuszowa Dolna w końcu sięgnął po trzy punkty. Ekipa z miasta nad Nilem ograła na wyjeździe LKS Skołoszów 4-2.

Już po jedenastu minutach gry Sokół Kolbuszowa Dolna prowadził z LKS-em Skołoszów 2-0. Najpierw na listę strzelców wpisał się Krzysztof Szymański, a chwilę później drugą bramkę zdobył Kamil Aab. W 16. kontaktową bramkę zdobył Wojciech Pilawa. Sto dwadzieścia sekund później goście znów byli na dwubramkowym prowadzeniu po bramce Adriana Nowaka.

Podopieczni Grzegorza Kubasa siedemnaście minut przed zmianą stron ponownie zdobyli bramkę. Ponownie gola strzelił Wojciech Pilawa. W 62. minucie Dawid Pałys-Rydzik ustalił wynik meczu na 4-2. W drugiej połowie goście mogli i powinni zdobyć jeszcze kilka bramek, ale zabrakło im skuteczności.

0-1 Krzysztof Szymański (3)
0-2 Kamil Aab (11)
1-2 Wojciech Pilawa (16)
1-3 Adrian Nowak (18)
2-3 Wojciech Pilawa (28)
2-4 Dawid Pałys-Rydzik (62)