2022-06-08 19:18:00

Sokół Kamień cały czas walczy! Ważne zwycięstwo z Izolatorem Boguchwała

Sokół Kamień nie poddaje się w walce o ligowy byt. Podopieczni Łukasza Chmury w środę ograli u siebie Izolatora Boguchwała, który stracił szansę na awans do 3 ligi gr. IV.

W Kamieniu oglądaliśmy mecz walki. Sokół był bardzo podrażniony i za wszelką cenę chciał wygrać z wyżej notowanym Izolatorem Boguchwała. Podopieczni Bartosza Zołotara nie grali tego dnia dobrze, a okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Konkretniejsi byli jednak gospodarze, którzy w 35. minucie objęli prowadzenie, a gola zdobył Michał Mistrzyk, który dopadł do futbolówki i tą głową uderzeniem zza "szesnastki" umieścił w siatce.

"Izolacja" w końcówce pierwszej odsłony próbowała jeszcze wyrównać, ale Sokół dobrze się prezentował w defensywie. "Biało-zieloni" po przerwie starali się przejąć inicjatywę na murawie i to im nawet wychodziło, bowiem goście stworzyli sobie kilka niezłych okazji. Podopieczni Łukasza Chmury jednak skutecznie odpierali ataki zespołu z Boguchwały.

Sokół także miał swoje sytuacje, a od 80. minucie prowadził już 2-0, a tym razem do siatki trafił Grzegorz Rychel. Bramka ta dobiła "Izolację", która do końca meczu nie potrafiła już odwrócić losów meczu i ten zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Izolator stracił tym samym szansę na awans do 3 ligi gr. IV, a ten wywalczył KS Wiązownica.

1-0 Michał Mistrzyk (35)
2-0 Grzegorz Rychel (80)