2022-05-22 18:54:00

Mark-Bud Iskra Zgłobień blisko awansu! Skromne zwycięstwo z LKS-em Jasionka

Piłkarze Mark-Bud Iskry Zgłobień wykonali ważny krok w stronę awansu do rzeszowskiej okręgówki. Zespół z gminy Boguchwała skromnie pokonał LKS Jasionka 1-0.

Mark-Bud Iskra Zgłobień wygrała z LKS-em Jasionka i jest już bardzo bliska awansu do rzeszowskiej okręgówki. Goście postawili ekipie z gminy Boguchwała trudne warunki, a na boisku nie brakowało walki. Podopieczni Pawła Adamczyka przed szansą objęcia prowadzenia stanęli w 22. minucie, bowiem otrzymali rzut karny za faul na Łukaszu Kalandyku. Do piłki podszedł Mariusz Rożnowski, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości.

Zespół z Jasionki w kolejnych minutach starał się odrobić straty, jednak Iskra skutecznie odpierała jego ataki. Miejscowi także mieli swoje okazje, ale do przerwy więcej bramek nie padło. W drugiej odsłonie mecz był bardzo zacięty, a oba zespoły starały się kreować sytuacje do strzelenia gola. Ostatecznie jednak więcej trafień już nie odnotowano i po meczu lepsze humory miał zespół ze Zgłobnia.

1-0 Mariusz Rożnowski (23-rzut karny)