2022-05-07 16:05:00

Jednak da się pokonać Polonię Przemyśl! Ważne punkty Izolatora Boguchwała

Ogromna radość w Boguchwale. Miejscowy Izolator pewnie pokonał na własnym stadionie Polonię Przemyśl, która była niepokonana w rundzie wiosennej.

Hit w Boguchwale - takim mianem określaliśmy sobotnie zawody i się nie pomyliliśmy. Mecz Izolatora z Polonią Przemyśl stał na bardzo dobrym poziomie, a kibice nie mogli narzekać na nudę. Samo spotkanie od początku było wyrównane, a oba zespoły starały się stwarzać okazje bramkowe, lecz brakowało konkretów.

Z czasem jednak do głosu doszła "Izolacja", która w 21. minucie objęła prowadzenie, a bramkarza "Przemyskiej Barcelonki" pokonał Przemysław Nalepka. Podopieczni Piotra Ciska nie zamierzali tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiana strat. Mecz stał na dobrym poziomie, a Polonia coraz śmielej napierała, ale gospodarze dobrze prezentowali się w defensywie.

W drugiej odsłonie mecz się wyrównał, a oba zespoły były bardzo aktywne na murawie. Polonia starała się doprowadzić do wyrównania, ale też popełniała błędy. Efektem jednego z nich był rzut karny, podyktowany w 63. minucie, a po chwili zamieniony na gola przez Michała Daniela. Miejscowym było jednak mało i "biało-zieloni" w kolejnych minutach szukali okazji do podwyższenia prowadzenia.

"Izolacja" dobrze prezentowała się na murawie i w 76. minucie podwyższyła na 3-0, a tym razem bramkarza Polonii pokonał Filip Leśniak. Przemyślanie w końcówce próbowali jeszcze zmniejszyć straty, jednak zespół z Boguchwały dobrze prezentował się w defensywie. Polonia nie odpuszczała i w doliczonym czasie stanęła przed szansą zdobycia gola, bowiem otrzymała rzut karny. Do piłki podszedł Hryhoriy Zanko i po chwili ustalił wynik meczu.

1-0 Przemysław Nalepka (21)
2-0 Michał Daniel (64-rzut karny)
3-0 Filip Leśniak (76)
3-1 Hryhoriy Zanko (90+2-rzut karny)