2022-04-30 13:38:19

Izolator Boguchwała nie bez problemów pokonał rezerwy Stali Mielec

W Mielcu rezerwy Stali podejmowały drużynę Izolatora Boguchwała. "Izolacja" była zdecydowanym faworytem tego spotkania, ponieważ znajduję się w samej czołówce tabeli.

Od początku goście potwierdzali swoją przewagę i zdecydowanie bardziej napierali na bramkę rywali. To przyniosło oczekiwany efekt i już w 10. minucie Georgelas Lukanzu trafił do bramki rywali, otwierając wynik spotkania. Na kolejne bramki nie musieliśmy długo czekać, już trzy minuty później świetnie dysponowany w tej rundzie Michał Daniel dołożył kolejne trafienie i podwyższył prowadzenie.

W pierwszej połowie, gdy wydawało się, że wynik spotkania już się nie zmieni dwie minuty przed końcem, kolejne trafienie dołożył Michał Daniel. Gospodarze w końcu wzięli się za odrabianie strat i w tej części spotkania jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza "Izolacji". Najpierw z rzutu wolnego trafił Krystian Kardyś, a potem ten sam zawodnik strzelił na 2-3.

Druga połowa nie była już tak emocjonująca, choć okazji zarówno z jednej, jak i drugiej strony nie brakowało. Kibice w tej odsłonie mogli oglądać tylko jedną bramkę, której autorem był ponownie Georgelas Lukanzu i Izolator dopisał kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.

0-1 Georgelas Lukanzu (10)
0-2 Michał Daniel (13)
0-3 Michał Daniel (43)
1-3 Krystian Kardyś (45)
2-3 Krystian Kardyś (45+)
2-4 Georgelas Lukanzu (70)