2022-04-23 17:04:22

Karpaty Krosno pewnie pokonały zespół Piasta Tuczempy

Za nami kolejnego spotkanie 4 ligi podkarpackiej. Karpaty Krosno u siebie podejmowały drużynę Piasta Tuczempy. Patrząc w tabelę drużyna z Krosna wydawała się być zdecydowanym faworytem tego starcia. W drugiej połowie gospodarze to potwierdzili i odnieśli pewne zwycięstwo 3-0.

Pierwsza połowa od początku była dość wyrównana, choć z delikatnym wskazaniem na drużynę gospodarzy, która stwarzała sobie więcej sytuacji. Obie ekipy skuteczniej prezentowały się jednak w obronie niż w ataku i ostatecznie w tej części spotkania bramki nie padły.

Karpaty na drugą połowę wyszły z założeniem, że muszą poprawić skuteczność i tak też się stało. W 65. minucie pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Dawid Król i drużyna gospodarzy wyszła na prowadzenia. Na kolejne gole kibice nie musieli długo czekać, już trzy minuty później ten sam zawodnik wpakował kolejny raz piłkę do siatki i było 2-0.

Te trafienia tylko nakręciły rozpędzoną drużynę gospodarzy i w 75. minucie kolejny raz mogli cieszyć się ze zdobytego gola, którego autorem był Tomasz Płonka.

1-0 Dawid Król (65)
2-0 Dawid Król (68)
3-0 Tomasz Płonka (75)