2022-03-26 15:03:00

Lider z Wiązownicy lepszy w meczu na szczycie! Głogovia Głogów Małopolski w pokonanym polu

KS Wiązownica rozegrał dziś wyjazdowe spotkanie z Głogovią Głogów Małopolski. Lider 4 ligi podkarpackiej zrobił swoje i pokonał ekipę gospodarzy 1-0.

W Głogowie Małopolskim szykowało się bardzo ciekawe spotkanie. KS Wiązownica, który w tym sezonie spisuję się bardzo dobrze, zmierzył się z tamtejszą Głogovią, która plasuje się obecnie na trzecim miejscu ligowej tabeli. Warto wspomnieć, że Głogovia Głogów Małopolski była jedyną drużyną która pokonała w poprzedniej rundzie zespół z Wiązownicy, więc goście tym bardziej byli zmotywowani, żeby wygrać to spotkanie.

Już od pierwszych minut dało się zauważyć delikatną przewagę przyjezdnych, od początku narzucali swój styl gry i dążyli do zdobycia bramki. Tak też się stało i już w 17. minucie na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Staszczak. W tej połowie więcej bramek już nie padło i goście schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa była już bardzo wyrównana. Obustronne ataki nie przyniosły jedak oczekiwanych efektów. Zespół z Wiązownicy skutecznie prezentował się w obronie i odpierał ataki rywali. Bramek w tej odsłonie meczu już nie udało się zdobyć i podopieczni Marcina Wołowca skromnie pokonali Głogovię 1-0. Tym samym KS Wiązownica pozostaje na fotelu lidera 4 ligi podkarpackiej.

0-1 Arkadiusz Staszczak (17)

Głogovia Głogów Małopolski: Lipka, Tetlak, Pilecki, Kloc, Chamera, Przybyło, Płonka, Czop, Pyrdek, Kuca

KS Wiązownica: Cynar - Staszczak, Sitek, Gliniak, Kloc, Janiczak, Słoma, Michalik, Surmiak, Rop, Zieliński