2022-02-02 14:18:00

sparing: Hutnik Kraków - ŁKS Probudex Łagów 3-2

Hutnik Kraków pokonał w meczu sparingowym ŁKS Probudex Łagów 3-2. W ekipie trzecioligowca testowanych było pięciu graczy, a w Hutniku dwóch.

Hutnik Kraków prowadził do przerwy z ŁKS-em Probudex Łagów 1-0. Gola dla ekipy z Nowej Huty zdobył Elorhan. Po zmianie stron obie ekipy strzeliły po dwie bramki. Najpierw gola z rzutu karnego strzelił Abdallah Hafez, a pięć minut później na listę strzelców wpisał się testowany przez Hutnika napastnik.

W ostatnim kwadransie trzecioligowiec z Łagowa zmiejszył rozmiary porażki do 2-3. Gole dla podopiecznych Ireneusza Pietrzykowskiego strzelili Maciej Urbański oraz Dani Jodar.

Drugoligowiec testował napastnika oraz obrońcę. Tajeminczym obrońcą był Adrian Basta z Sandecji Nowy Sącz jak pojade janekx89 na twitterze. Natomiast w drużynie z Łagowa wystapiło aż pięciu graczy testowanych. Wśród nich m.in. Kacper Chełmecki z Wisły Kraków

- Dzisiaj i jutro ogłosimy transfery dwóch młodzieżowców. Czekamy na certyfikaty dwóch zawodników zagranicznych, dopiero po ich otrzymaniu ogłosimy transfery. Dalej zostają nam 2-3 miejsca dla nowych zawodników w naszej kadrze. Będziemy jeszcze szukać transferów przez cały luty - powiedział nam Wojciech Śmiech, dyrektor sportowy ŁKS-u Probudex Łagów.

Hutnik Kraków - ŁKS Probudex Łagów 3-2 (1-0)

1-0 Elorhan (45)
2-0 Abdallah Hafez (54 - rzut karny)
3-0 testowany (59)
3-1 Maciej Urbański (75)
3-2 Dani Jodar (80)

Hutnik Kraków:
(I połowa) Arkadiusz Leszczyński - zawodnik testowany, Daniel Hoyo-Kowalski, Sebastian Zalepa, Filip Becht, Mateusz Ozimek, Patryk Kieliś, Dominik Zawadzki, Krzysztof Świątek, Elorhan, Michał Kitliński

(II połowa) Bartłomiej Frasik - Szymon Stasik, Adrian Jurkowski, Tomasz Jaklik, Kacper Andrzejewski, Miłosz Drąg, Sławomir Chmiel, zawodnik testowany, Łukasz Skrzypek, Abdallah Hafez, Jakub Wilczyński

ŁKS Probudex Łagów:
(I połowa) Michał Nowak - Piotr Rogala, Dani Jodar, Piotr Cichocki, Damian Urban, Aleksander Waniek, Adam Imiela, Michał Mydlarz, Jakub Cukrowski, Artur Piróg, zawodnik testowany (23. Szymon Hajduk)

(II połowa) Hubert Banach - Jakub Mamełka, Miłosz Gierczak, Maciej Urbański, Damian Urban, Dani Jodar, Szymon Hajduk, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany