2021-08-29 14:22:00

KS Wiązownica w końcu zwycięski! Przełamanie drużyny Marcina Laski

KS Wiązownica wygrała po raz pierwszy w 4 lidze w sezonie 2021/22! (fot. archiwum)
KS Wiązownica pokonała na wyjeździe Piast Tuczempy 1-0. Zwycięską bramkę dla ekipy Marcina Laski zdobył Patryk Zieliński.

KS Wiązownica od początku spotkania dłużej utrzymywała się przy piłce, ale to już standard za kadencji Marcina Laski w tym zespole. Natomiast Piast Tuczempy wyczekiwał na kontry. W 26. minucie Jakub Kloc podał do Patryka Zielińskiego, a ten drugi zdobył gola. Goście mieli jeszcze 3-4 okazje do zdobycia kolejnych bramek, ale nie udała im się ta sztuka.

Po przerwie mecz stał się typową "czwartoligową sieczką". Ostatecznie więcej bramek nie padło i piłkarze KS-u sięgnęli po trzy "oczka". To ich pierwsze zwycięstwo w sezonie 2021/22.

0-1 Patryk Zieliński (26)