2020-07-30 09:40:00

Ekoball Stal Sanok podzieliła się punktami z Sokołem Nisko

Ekoball Stal Sanok zremisowała z Sokołem Nisko 3-3. (fot. Radosław Kuśmierz)
Ponadto kibice zgromadzeni na w środę na "Wierchach" w Sanoku zobaczyli znakomite widowisko. Ekoball Stal Sanok zremisowała z Sokołem Nisko 3-3.

Wynik meczu pomiędzy Ekoball Stalą Sanok z Sokołem Nisko otworzył już po dziesięciu minutach gry Marcin Tur. Gospodarze momentalnie rzucili się do ataków i już osiemnaście minut później było 1-1. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Sobolak.

W 32. minucie jednak znowu goście objęli prowadzenie w tym meczu. Gola dla ekipy Rafała Leśniowskiego zdobył ponownie Tur. Do końca pierwszej połowy gra była żywa, ale już więcej bramek nie wpadło.

Po zmianie stron nieco opadło tempo meczu. Stal Sanok dążyła do wyrównania, a goście skupili się na defensywie i kontrowaniu rywala. W 73. minucie na "Wierchach" w Sanoku znów był remis. Tym razem bramkę dla ekipy Mateusza Ostrowskiego zdobył Łukasz Tabisz

Jednak piłkarze Stali Sanok z remisu cieszyli się zaledwie 120 sekund. Na kwadrans przed końcem meczu Marcin Tur skompletował hat-tricka i po raz trzeci dał prowadzenie ekipie z Niska. W 80. minucie doszło do przepychanek na płycie boiska, po których sędzia wyrzucił po jednym graczu. Czerwone kartki zobaczyli Kamil Jakubowski ze Stali oraz golkiper gości, Patryk Drzymała.

Sześć minut przed końcem meczu na solową akcję zdecydował się Sobola po której został sfaulowany w polu karnym. Sam poszkodowany podszedł do piłki i pokonał rezerwowego bramkarza Sokoła Nisko. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 3-3.

0-1 Marcin Tur (10)
1-1 Sebastian Sobolak (28)
1-2 Marcin Tur (32)
2-2 Łukasz Tabisz (73)
2-3 Marcin Tur (75)
3-3 Sebastian Sobolak (84-rzut karny)