2019-08-23 19:02:08

Szymon Szydełko będzie pracował w Stali Stalowa Wola? Jest jeszcze trzech innych kandydatów

Czy Szymon Szydełko będzie trenerem Stali Stalowa Wola? (fot. Radosław Kuśmierz)
Szymon Szydełko jest najpoważnieszym kandydatem do zastąpienia Pawła Wtorka na stanowisku trenera Stali Stalowa Wola. Ponadto rozważne są kandydatury Przemysława Cecherza, Tadeusza Krawca oraz Rafała Wójcika.
 
Stal Stalowa Wola sąduje zatrudnienie Szymona Szydełko w roli szkoleniowca drugoligowej drużyny. W przerwie letniej Szydełko prowadził zaawansowane rozmowy z Motorem Lublin, ale ostatecznie nic z nich nie wyszło i 34-letni szkoleniowiec zdecydował się zostać w Sokole Sieniawa. Być może teraz przeniesie się do ekipy ze Stalowej Woli.
 
Działacze "Stalówki" w razie niepowodzenia rozmów z Szydełką rozważają zatrudnienie kogoś z trójki Przemysław Cecherz, Tadeusz Krawiec lub Rafał Wójcik.
 
 
"Stalówka" po pięciu kolejkach ma w swoim dorobku zaledwie jeden punkt. W najbliższy weekend zmierzy się z Olimpią Elbąg, a drużynę po raz ostatni poprowadzi Czesław Palik.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem