2019-08-17 18:53:00

Apklan Resovia na szczycie 2 ligi! Wygrali na wyjeździe z Gryfem Wejherowo

Apklan Resovia pokonała na wyjeździe 3-0 Gryf Wejherowo i została liderem tabeli 2 ligi! Bramki dla podopiecznych Szymona Grabowskiego zdobyli Szymon Feret, Daniel Świderski oraz Kamil Radulj.

W meczu pomiędzy Gryfem Wejherowo z Apklan Resovią jako pierwsi zaatakowali gospodarze. Już w 10. minucie Maksymilian Hebel minął obrónców "Pasiaków", ale uderzył niecelnie.

Minutę później podopieczni Szymona Grabowskiego zrewanżowali się uderzeniem w poprzeczkę. Po tych dwóch akcjach mecz się uspokoił.

Dopiero pięć minut przed końcem pierwszej części gry goście objęli prowadzenie. Mocnym strzałem pod poprzeczkę gola zdobył Szymon Feret.

W 50. minucie "Pasiaki" prowadziły już dwoma bramkami. Szymon Hajduk dograł piłkę do Daniela Świderskiego, a ten drugi nie miał problemów z pokonaniem stojącego w bramce Gryfu Dawida Lelenia.

Siedem minut później jeden z graczy Resovii został sfaulowany w polu karnym, ale wcześniej asystent arbitra dopatrzył się pozycji spalonej.

W 62. minucie ponownie jeden z graczy Apklan Resovii został sfaulowany w "szesnastce". Tym razem sędzia podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Kamil Radulj i pokonał Lelenia. Zrobił to w stylu a'la Panenka.

Minutę przed końcem meczu Radulj powinien strzelić czwartą bramkę dla Resovii, ale fatalnie się pomylił. Ostatecznie "Pasiaki" wygrały na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 3-0 i objęły fotel lidera 2 ligi.

0-1 Szymon Feret (40)
0-2 Daniel Świderski (50)
0-3 Kamil Radulj (63-rzut karny)

Gryf Wejherowo:
Leleń – Biedrzycki, Wojcinowicz, Koprowski, Prusinowski (46. Pek), Hebel (72. Sikorski), Goerke, Sławek, Czychowski, Szewczyk (68. Kwidziński), Małolepszy (46. Majewski)

Apklan Resovia:
Daniel – Mikulec, Kubowicz, Domoń, Radulj, Płatek (67. Frankiewicz), Krykun, (46. Adamski) Geniec (46. Hajduk), Zalepa, Świderski (74. Twardowski), Feret

Wyniki meczów 4. kolejki:

Tabela 2 ligi:

JotZet 2019-08-17 19:02:27 55 19

Każdy to powie Resovia rządzi w Rzeszowie.

~anonim 2019-08-17 19:03:16 39 13

za rok cie widze w nawyzszej lidze

Autor 2019-08-17 19:04:02 27 10

Brawo Resovia. W środę kolejny kpl. pkt.

Pan Zdziś 2019-08-17 19:04:48 25 11

Za tydzień kolejne 3-0

Pozytywny 2019-08-17 19:07:02 43 5

Jestem kibicem Resovii ale oba zespoły z Rzeszowa idą jak burza,jak tak dalej pójdzie zapowiadają się kosmiczne deRRby ! ! i niech wygra lepszy w końcu cos sie dzieje w tej Rzeszowskiej piłce pozdro dla normalnych!

Dąbrowskiego tylko 1905 2019-08-17 19:07:29 31 15

Jedziemyyyyyyyyyy. KAŻDY TO POWIE RESOVIA RZĄDZI W RZESZOWIE pod każdym względem

tom 2019-08-17 19:11:09 28 9

Brawo!!!! CAŁY RZESZÓW DZIŚ ŚWIĘTUJE.MAMY LIDERA I TAK DO KOŃCA.

RESOVIA 2019-08-17 19:25:23 27 8

Wszyscy na rynek a pozniej na przystan na lato!!

Pan Zdziś 2019-08-17 19:37:58 17 9

No i niech ktoś powie, że Zdzisiu nie jest prorokiem! Fak U Zardzewiałe bękarty!

~anonim 2019-08-17 19:48:57 8 17

Zardzewiały to jest twój stary!na głowie!

~anonim 2019-08-17 20:12:18 9 12

Brawo Apklan 1 liga nasza!!

Oko 2019-08-17 20:20:29 9 16

Widzę że resoviaczki zostały kibicować w domu :D tyłu charrakternych tu :)

~anonim 2019-08-17 20:36:25 10 21

ApKlaun daun Rzeszów.

Pan Zdziś 2019-08-17 20:36:54 21 8

Przypomnę, ze redakcja typowała X, przy równoczesnym typie na zwycięstwo srali i tych miernot z miasta rowerów, wiec już wiemy z kim mamy tu do czynienia! Ludzie, obudźcie się!

piter 2019-08-17 20:37:49 28 10

Brawo Resovia!!!Cały Rzeszów trzyma za Was kciuki(no oprócz jednego osiedla co jest za niebieskimi z lgbt) Mamy lidera oby tak do końca!!!

Lgbt 2019-08-17 20:52:19 12 20

Lgbt trzyma kciuki za apklaun. Jesteśmy pod wrażeniem jak potraficie się że sobą bawić po zwycięstwie. Buziaczki.

Dąbrowskiego również Resovia ! 2019-08-17 20:56:56 21 10

Kolorowi buroki są za stala. Resztę kumatych wiadomo że Resovia. Ale nie każdy jest normalny. Tylko Resovia/dabrowskiego -bialo czerwone!!

Gmina Głogów Małopolski 2019-08-17 20:58:03 16 9

Tez za Resovia Stykow,Przewrotne,Ranizow

Hagi 2019-08-17 22:05:29 13 1

@Pozytywny

Dzięki za Twój komentarz, który niestety już zdążył utonąć w morzu gówna wylewanego z jednej i drugiej strony.

1000 lecie 2019-08-17 22:12:04 14 18

dumo Rzeszowa ilu was było w Wejherowie.0 czy znowu jeden pojechał.Wyjazdy w waszym wykonaniu petard.Nawet niema sie na kogo ustawić.jestem z resovi i jestem palantem.

anonim 2019-08-17 22:31:20 16 6

nas w Wejherowie 30osób a tobie chuj do dupy.

~anonim 2019-08-17 22:45:22 15 10

Dlaczego nie było żadnych kibiców na meczu przecież w Internecie tak was dużo. Brawo Apklan Pejsovia

1000 lecie 2019-08-17 22:58:57 6 9

Anonim no powiem Ci że szacun dla was taka liczba MEGA bijecie rekordy.ale wiadomo bo rzadzicie w Rzeszowie????jak dobrze liczę to piłkarzy i sztabu pojechało więcej niż kibiców.BrrAWO wY.mi chuj do dupy A potem tobie prosto do ryja????bo jak każdy wie bierzecie z dupy do ryja????

podkarpacki kibic 2019-08-17 23:08:34 13 10

zobaczymy pedały z hetmańskiej ilu z was pojedzie do Wejherowa . RESOVIA DUMA RZESZOWA !!!

Stan 2019-08-17 23:14:13 15 9

Hajduk super zmiana brawo, kto jest liderem kto? kto?kto???? Sovia la, la,la :)

~anonim 2019-08-18 00:47:48 12 9

kibicowsko resovii 0 w nad morzem,bo za daleko hej du(p)a rzeszowa... hej!
ogranie głównego kandydatka do spadku jest sukces po 100 latach

Rzeszowianin 2019-08-18 00:51:37 13 11

Dąbrowskiego to Stalowe osiedle frajerzy jedno z największych w Rzeszowie od 60 lat i nigdy nie będzie inaczej!

Do anonim 2019-08-18 00:54:03 13 10

Przybledo!
Lecz kompleksy na bubelarenie przy wietnamskiej.. Kandydata dp spadku ogramy w deRRbach co najmniej 3-0
W Rzeszowie tylko Resovia!

RESOVIALGBT 2019-08-18 00:54:10 10 8

HEJ KOCHAM RYNEK CMOK CHŁOPAK I:*

bixon 2019-08-18 00:57:53 3 8

co to za wsioki z rzeszowa,chcieli mi córke wydupczyc lat 13 co za patologia, nie macie tan kóz czy saren na miejscu? goci było raptem z dziesięciu, jak zadzwoniłem po władze to uciekli do waładysławowa

Rzeszowianin 2019-08-18 01:14:31 3 8

Ale patologia czyli akcja podobna jak kilka lat temu w Zamościu gdzie matki z dzieciakami atakowali! co za patola

Paweł 2019-08-18 01:33:22 10 12

jedziemy na 2 auta, nas 11 sporo w busie, koło torunia zajazd 2 bmw i robimy pałę chyba ekipie elany za dalszy przejazd, w wejherowie każdego bolą migdałki,ale kasujemy wieśniaków 3-0, w drodze powrotnej obciągamy pod toruniem i radomiem, żeby dojechać do domu,pierd..le więcej nie jade z tęczowymi

Mm 2019-08-18 06:57:52 18 6

Do Pawła tobie to chyba tata do łóżka wchodzi i teraz masz skrzywioną psychikę.A do normalnych kibiców Resovii przychodzimy wszyscy w środę na W22 podziekowac za Wejherowo wspomóc z trudnym rywalem jakim zagramy i życzyć powodzenia w kolejnym dalekim wyjeździe Cała SOVIA zawsze razem

~anonim 2019-08-18 09:47:53 6 10

Jak w piosence Lady Pank ilu was było w Wejcherowie ? mniej niż zero ?

1000 lecie 2019-08-18 10:09:40 12 3

Tylko Resovia !!!

1000 lecie 2019-08-18 10:12:05 11 4

Do Paweł -nie złą przygode miałeś ,ale sral tak ma.

He he 2019-08-18 10:36:30 11 4

Ale sralowcy zakompleksione heh :)
Ciota anonim to leczy co tydzień kompleksy w necie :)))

~anonim 2019-08-18 18:11:39 5 5

11 na wyjeździe to przecież największe osiągnięcie w ponad 100-tu letniej historii!Trzęsiecie całym podkarpaciem hahaha

Zks staLGBT 2019-08-18 18:20:07 3 4

Tylko stal Ave stal buziaki dla wszystkich stalowcow

RR 2019-08-18 18:58:55 3 4

Widzę że żydowski napinacz Adam Janas pod anonimem tutaj pisze, tak jak pod każdym postem na portalach kibicowskich. Rozumiem że wy sami klatkę zapełnicie w Wejherowie i nie tylko. W sumie skoro wasz sponsor was opłaca abyście na mecze chodzili to czemu by nie korzystać, w końcu na taki wyjazd ludzie z fibrainu specjalnie wolne dostają aby mogli się pojawić haha

Fan 2019-08-18 20:18:59 10 3

Nie śmiejcie się z pejsovi ze nie jeżdżą na wjazdy , nie dość ze to wykolejency z LGBT to jeszcze ich dyma cała Polska, gdzie by się nie zatrzymali to ich tłuką, nikt nie trawi tego wrzoda

1000 lecie 2019-08-18 22:31:11 4 4

nie dość że pojechali w 11 to jeszcze bez flag.dramat nawet niewiadomo czy to są oni czy miejscowi.ale wiadomo Resovia duma Rzeszowa ????????????

~anonim 2019-08-18 22:55:31 2 2

Oho pieski komunistycznego tworu szczekają...won na artykuł o swoim śmiesznym przyzakładowym klubiku pejsy!!!