2019-04-22 10:00:00

Klasa O Stalowa Wola: Pogrom w Tarnobrzegu [Podsumowanie 22. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Stalowa Wola
Rezerwy Siarki ostro postrzelały z Rotundą (fot. Radosław Kuśmierz)
Drugi garnitur Siarki postrzelał w wielką sobotę, niedając żadnych szans outsiderowi z Krzeszowa. Sporo bramek padło także Ździarach, gdzie miejscowi odskoczyli dopiero w końcówce meczu.

Sokół Kamień pokonał rezerwy Stali Stalowa Wola, rozstrzygając spoktanie w pierwszej połowie. Wynik w 18. minucie otworzył Nazar Metenka, zaś chwilę przed końcem pierwszej połowy ustalił go Grzegorz Woźniak.

LZS Ździary postrzelał w meczu z LKS-em Brzyska Wola. Po ponad dwudziestu minutach gry było już 2-0 za sprawą Rafała Gruszczyka i Rafała Wojtasa. Chwilę później Daniel Kaczmarczyk zdobył kontaktową bramkę. Dziesięć minut później dla miejscowych podwyższył Wojciech Sobiło, lecz sześdziesiąt sekund później kontaktowego gola strzelil Arkadiusz Staroń. Obie drużyny szły cios za coś do pewnego momentu bowiem w drugiej połowie na 4-2 strzelił Wojtas, zaś po minucie kontakt złapali goście za sprawą Marcina Leniarta. Od tego momentu jednak strzelali już tylko gospodarze, a na listę strzelców wpisali się dwa razy Piotr Wojtas i raz Sobiło.

Druga drużyna Siarki Tarnobrzeg nie pozostawiła złudzeń Rotundzie Krzeszów. Miejscowi po pierwszej połowie prowadzili już 0-5 po dwóch trafieniach Pawła Mroza i Kamila Cupriaka oraz jednym Adriana Gębalskiego, który powraca po kontuzji. W drugiej odsłonie Cupriak i Mróz strzelili kolejne dwie bramki, a wynik ustalił Michał Fornek w 80. minucie. Goście stać było jedynie na honorowe trafienie w 65. minucie autorstwa Kacpra Wyszyńskiego.

1-0 Paweł Mróz (10)
2-0 Adrian Gębalski (15)
3-0 Paweł Mróz (20)
4-0 Kamil Cupriak (35)
5-0 Kamil Cupriak (40)
6-0 Kamil Cupriak (55)
7-0 Paweł Mróz (59)
8-0 Kamil Cupriak (62)