2018-11-18 17:28:01

Wólczanka Wólka Pełkińska prowadziła już 2-0, ale ostatecznie przegrała z KSZO Ostrowiec Swiętokrzyski

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała na własnym terenie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Drużyna z Wólki Pełkińskiej po pierwszej połowie prowadziła już 2-0, jednak druga połowa nie poszła po ich myśli i ostatecznie przegrali 2-3.

Już w drugiej minucie meczu zawodnik KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Daniel Dybiec mógł otworzyć wynik meczu, jednak z rzutu karnego trafił w poprzeczkę.

Dwa kwadranse później rzut karny został podyktowany dla Wólczanki. W tej sytuacji intencje Krzysztofa Pietlucha wyczuł Damian Pietrasik i obronił strzał napastnika gospodarzy.

Wynik meczu w 34. minucie po asyście Macieja Lecha otworzył Szymon Hajduk.  W 43. minucie gry Marek Gwóźdź strzałem z okolic linii pola karnego podwyższył prowadzenie Wólczanki.

Druga część gry rozpoczęła się od ataków przyjezdnych jednak nie potrafili oni sfinalizować żadnej ze swoich akcji.

Wólczanka bramki zaczęła tracić po niespełna godzinie gry. Najpierw strzałem z okolic 20 metra kontaktowego gola zdobył Włodzimierz Puton, następnie w sytuacji sam na sam z Rafałem Strączkiem znalazł się Bartłomiej Smuczyński doprowadzając do wyrównania stanu meczu.

Cztery minuty później zespołową akcję wykończył Kacper Ziółkowski wyprowadzając KSZO na prowadzenie. Jak się później okazało był to już ostatni gol w tym meczu.