http://stalsms.pl


2018-07-12 11:00:00

Tomasz Przewoźnik, Jakub Konefał, Mirosław Kmiotek oraz Mateusz Kolbusz w kręgu zainteresowań Wisły Sandomierz

Tomasz Przewoźnik od przyszłego sezonu może reprezentować barwy Wisły Sandomierz. (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Tomasz Przewoźnik, Jakub Konefał, Mirosław Kmiotek oraz Mateusz Kolbusz znaleźli się w kręgu zainteresowań Wisły Sandomierz. Czy dołączą do zespołu prowadzonego przez Dariusza Pietrasiaka?
 
Po ubytkach czas na uzupełniania i wzmocnienia. Wisła Sandomierz mocno zainteresowana jest pozyskaniem Tomasza Przewoźnika z Siarki Tarnobrzeg. 21-letni zawodnik miniony sezon spędził Wólczance Wólka Pełkińska, do której trafił na zasadzie wypożyczenia z Siarki. W 3 lidze gr. IV Przewoźnik rozegrał 29 spotkań, będąc podstawowym graczem w ekipie Grzegorza Sitka.
 
Do klubu z Sandomierza może także dołączyć Jakub Konefał z JKS-u 1909 Jarosław, który rozegrał dla jarosławskiego klubu 17 spotkań w III lidze.
 
Ponadto w kręgu zainteresowań Wisły Sandomierz jest także Mirosław Kmiotek, który w zeszłym sezonie będąc zawodnikiem Resovii wywalczył awans do II ligi. Piłkarz ten w 18 meczach minionego sezonu III ligi zdobył 1 gola. 
 
Z zamiarem powrotu do ekipy z ul. Koseły 3a nosi się Mateusz Kolbusz, który chce występować na poziomie III ligi. Kariera Kolbusza w ostatnim czasie nieco przystopowała.
 
Po przyzwoitej rundzie wiosennej sezonu 2015/16 w Wiśle Sandomierz i obiecującym sezonie 2016/17 w Stali Stalowa Wola, 21-letni obrońca rozegrał nienajlepszy sezon w Karpatach Krosno, zakonczony spadkiem. Kolbusz liczy na lepszą formę i regularną grę, która przybliży go do występów na centralnym szczeblu rozgrywek.
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

ku12 2018-07-12 17:48:29 2 0

Kolbusz słaby graje kmax czwarta liga

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem