http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


2018-04-15 09:13:19

Darmowy zakład w Betsafe. Odbierze 150 zł za darmo!

Internetowy bukmacher Betsafe wrócił na polski rynek. Już dziś możecie odebrać darmowy zakład w wysokości 150 zł!
 
Betsafe to znana i sprawdzona marka, która od niedawno ponownie otworzyła się na polskich graczy. Skorzystaj z bonusu na dobry początek - przy wpłacie 100 zł otrzymasz dodatkowo aż 150 zł w formie darmowego zakładu.
 
By skorzystać z promocji zarejestruj się tutaj: odbierz 150 PLN w Betsafe.

Szczegółowy regulamin promocji w Betsafe:

1. Darmowy zakład jest dostępny tylko dla nowych klientów, którzy zarejestrowali konto z polskim adresem.
2. Aby otrzymać darmowy zakład 150 PLN, należy obrócić 100 PLN na zakładach z łącznym kursem 1.50 lub wyższym na kuponie.
3. Liczba postawionych kuponów (zakładów) nie ma znaczenia. Wymagania oferty można spełnić stawiając tylko jeden (1) zakład, a także inne kombinacje zakładów, dające łączną stawkę 100 PLN. Na przykład, dwadzieścia (20) kuponów ze stawką 5 PLN lub pięć (5) kuponów ze stawką 20 PLN.
4. Do całkowitego obrotu wliczają się tylko kupony (pojedyncze i akumulowane) z minimalnym łącznym kursem 1.50.
5. Aby zobaczyć Darmowy Zakład, należy udać się do sekcji Sport i kliknąć na kurs wybranego zakładu.
6. Aby wykorzystać Darmowy Zakład, należy zaznaczyć pole Darmowego Zakładu na kuponie.
7. Darmowy Zakład jest dostępny na wszystkie dyscypliny i musi zostać wykorzystany w ciągu 30 dni od momentu dodania na konto gracza.
8. Darmowy zakład musi zostać w całości wykorzystany na jednym kuponie i nie można go podzielić pomiędzy kilka kuponów (zakładów). Gracz musi postawić kupon z dokładną stawką Darmowego Zakładu. Zakłady systemowe nie są objęte promocją.
9. Wygrane netto (wygrane łączne minus stawka) z darmowego zakładu zostaną wypłacone jako bonus.
10. Bonus (wygrane netto z darmowego zakładu) należy obrócić minimum jeden raz na zakładach z kursem 1.50 lub wyższym.
11. Warunki obrotu muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni, aby środki bonusowe zostały przekształcone w prawdziwe pieniądze.
12. Środki bonusowe, które nie zostaną przekształcone w prawdziwe pieniądze w ciągu 30 dni zostaną anulowane.
13. Zablokowane środki i bonus muszą zostać obrócone w zakładach.
14. W przypadku próby obstawienia zakładów na przeciwstawne wyniki, zarówno indywidualnie jak i w grupie innych kont/graczy w obrębie wszystkich brandów Betsafe, zakłady zostaną anulowane i mogą skutkować zamknięciem kont i konfiskatą środków, które może zostać dokonane przez Betsafe wedle własnego uznania.
15. Zakłady przy których została wykorzystana opcja cashout nie będą wliczane do warunków obrotu.
16. Betsafe zastrzega sobie prawo do zażądania od każdego klienta dostarczenia niezbędnych dokumentów, a także do rozmowy z każdym klientem wedle własnego uznania, przed dodaniem do konta gracza jakiegokolwiek bonusu, Darmowego Zakładu, Zakładu bez Ryzyka lub innej oferty.
17. Każdy oferowany przez nas bonus może zostać wykorzystany tylko jeden raz przez każdego klienta, wliczając w to jedno konto na adres IP, komputer lub urządzenie, kartę kredytową/debetową, konto bankowe, numer telefonu lub gospodarstwo domowe.
18. Betsafe oferuje promocje w dobrej wierze graczom, którzy korzystają z naszych usług w celach rozrywkowych. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania lub usunięcia dostępu gracza do tych gier w przypadku podejrzenia nadużycia oferty, a także w stosownych przypadkach do zamknięcia konta użytkownika dopuszczającego się nadużycia oferty ze skutkiem natychmiastowym. Jeśli dojdzie do zamknięcia konta użytkownika dopuszczającego się nadużycia oferty, Betsafe nie jest zobowiązany do pokrycia kosztów wszelkich strat poniesionych przez gracza w dowolnych grach ani zwrotu wysokości wszelkich sald na koncie użytkownika. Nadużycie obejmuje, ale nie ogranicza się do korzystania z oprogramowania i/lub otwierania wielu kont. W przypadku stwierdzenia nadużycia Betsafe zachowuje prawo do konfiskaty wszystkich wygranych i środków pozostawionych na koncie/kontach klienta.
19. Wszystkie oferty promocyjne w Betsafe są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych i/lub jako dowód uznania dla naszych graczy, dlatego też Betsafe zastrzega sobie prawo, wedle własnego uznania do ograniczenia udziału w całości lub części jakiejkolwiek promocji oferowanej przez Betsafe.
20. Oprócz powyższych zasad obowiązują również ogólne Betsafe.

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem