http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


2018-04-14 19:42:44

Siarka Tarnobrzeg przegrała trzeci mecz z rzędu. Tym razem z MKS-em Kluczbork

fot.facebook.com/Siarka-Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg przegrała trzeci mecz z rzędu w 2 lidze. Tym razem podopieczni Włodzimierza Gąsiora ulegli MKS-owi Kluczbork.
 
Siarka Tarnobrzeg po raz kolejny musiała uznać wyższość rywala. Tym razem "Siarkowcy" zostali ograni przez MKS Kluczbork. Do przerwy kibice zgromadzeni na stadionie w Kluczborku nie oglądali bramek.
 
Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 56. minucie spotkania. Piłkę ustawioną na 11-metrze pewnie uderzył Kamil Nitkiewicz. Więcej bramek nie padło. Gospodarze wygrali 1-0. Siarka Tarnobrzeg tym samym zanotowała trzecią porażkę z rzędu. Czołówka uciekła ekipie Włodzimierza Gąsiora.
 
Szansa na rehabilitację przed Siarką Tarnobrzeg już w środę. Zmierzą się wtedy na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów.
 
1-0 Kamil Nitkiewicz (56-rzut karny)

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

LIS 2018-04-15 08:06:01 2 4

NA PODKARPACIU TYLKO STAL MIELEC-RESZTA TO MARNE KOPACZE....

az 2018-04-17 11:08:46 1 0

Walczyć Siara, walczyć. Zwłaszcza na własnym boisku dla tych kibiców co przychodzą na mecze wypadało by wygrywać i dawać im trochę radości. Jeżeli chodzi o awans to nikt nie wymaga od was tego na siłę tylko po to by potem nie sprostać organizacyjnie i finansowo, chociaż kiedyś w przyszłości było by fajnie przy przychylniejszych okolicznościach. Walczyć, i wygrywać u siebie dla kibiców, tego oczekujemy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem