2018-03-31 17:03:00

Porażka Stali Stalowa Wola z Olimpią Elbląg na Izo Arenie

Stal Stalowa Wola przegrała z Olimpią Elbląg 0-1 w Sobotę Wielkanocną. Mecz odbył się na Izo Arenie w Boguchwale.

Stal Stalow Wola przegrała z Olimpią Elbląg 0-1. Losy tego pojedynku rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Bramkę dla Olimpii zdobył Krzysztof Niburski.

Po zmianie stron ekipa prowadzona przez Krzysztofa Łętochę stanęła przed doskonałą szansą na wyrównianie. Osiemnaście minut po przerwie Alan Dziubiński nie wykorzystał rzutu karnego.

Na domiar złego w 75. minucie czerwoną kartką ukarany został defensor "Stalówki" Sebastian Zalepa. W "10" Stal Stalowa Wola nie była w stanie odwrócić losów pojedynku i trzy punkty pojechały do Elbląga.

0-1 Krzysztof Niburski (28)

Stal Stalowa Wola:
Frątczak - Zalepa, Janiszewski, Waszkiewicz, Sobotka, Mistrzyk, Hirskiy, Trąbka, Stefański, Żołądź, Dziubiński