2018-03-02 17:16:53

sparing: Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 4-1

Siarka Tarnobrzeg uległa Wiśle Puławy w kolejnym meczu towarzyskim.

Siarka Tarnobrzeg przegrała 1-4 w meczu sparinowym z Wisłą Puławy. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0. Bohaterem spotkania został Alen Ploj, który zdobył trzy bramki. Jedyną bramkę dla podkarpackiego zespołu zdobył Piotr Witasik trzynaście minut po przerwie.

- "Przez pierwsze kilkanaście minut wyglądaliśmy słabo. Siarka podeszła wysokim pressingiem, a my nie wiedzieliśmy, co się dzieje na boisku. Później gdy nasi pomocnicy zaczęli grać ziemią, zaczęliśmy grać i bardzo szybko objęliśmy prowadzenie 2:0." - powiedział Bohdan Bławacki, trener Wisły Puławy cytowany przez portal lubsport.pl

Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg 4-1 (2-0)

1-0 Alen Ploj (15)
2-0 Alen Ploj (17)
2-1 Piotr Witasik (58)
3-1 Alen Ploj (68)
4-1 Damian Chudyba (83)