2017-11-14 11:11:09

Klasa O Dębica. Sokół Kolbuszowa Dolna mistrzem jesieni

(fot. archiwum)
Sokół Kolbuszowa Dolna zaledwie zremisował z LKS Wiewiórka, ale mimo to został Mistrzem Jesieni w Klasie O Dębica gromadząc 37 punktów. Na drugim miejscu w połowie rozgrywek jest Lechia Sedziszów, a trzecie rezerwy Stali Mielec.

Sokół Kolbuszowa Dolna zaledwie zremisował z LKS Wiewiórki na wyjeździe w ostatnim meczu rundy jesiennej. Gospodarze objęli sensacyjne prowadzenie w 21. minucie spotkania po golu Krzysztofa Przybyłowicza. Piłkarze Sokoła do wyrównania doprowadzili siedem minut po przerwie za sprawą Briana Dziedzica. Tym samym Sokół Kolbuszowa Dolna kończy rundę jesienną na pierwszym miejscu w tabeli.

Lechia Sędziszów Małopolski zimę spędzi na drugiej lokacie. W weekend pokonała Olchovię Olchova 4-1. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Dominik Malisiewicz, Marek Szeliga, Kamil Salamon, Oleh Koblianskyi. Honorową bramkę dla gości strzelił Tryczyński. Warto dodać, że mecz trwał do 58 minuty, poniważ Olchovia rozpoczeła spotkanie w 8 zawodników, a po niespełna godzinie gry doszło do dekompletacji drużyny.

Ostatnie miejsce na podium zajęła Stal II Mielec. W weekend pokonała Raniżovię Raniżów 1-0. Bramką na wagę trzech punktów dla zespołu rezerw mieleckiej Stali zdobył Dawid Giermata.

Na czwartym miejscu w ligowej tabeli klasy O Dębica jest Victoria Czermin. W niedzielę pokonali oni na własnym stadionie sąsida z tabeli, czyli piąty Kamieniarz Golemki 3-1. Paweł Ciuła zdobył dwie bramki dla gospodarzy, a jedno trafienie dołożył Damian Polak. Dla Kamieniarza gola strzelił Mateusz Pasik.