2017-09-16 18:09:22

Kolejna porażka Izolatora Boguchwała. LKS Pisarowce wygrał

facebook.com/lkspisarowce
LKS Pisarowce pokonał Izolator Boguchwała 2-1. Autorem obu trafień dla gospodarzy był Sebastian Sobolak.

LKS Pisarowce prowadzenie objęli już w 16. minucie. Sebastian Sobolak pewnie wykorzystał rzut karny.

Izolator Boguchwała wyrównał zaledwie dwie minuty później po golu Łukasza Szczoczarza.

Zwycięska bramka padła w 81. minucie meczu. Jego autorem ponownie był najlepszy strzelec 4 ligi podkarpackiej, Sebastian Sobolak.

Podopieczni Tomasza Głąba przegrali drugi mecz z rzędu i czołówka ligi zaczyna się od nich oddalać.

1-0 Sebastian Sobolak (16-rzut karny)
1-1 Łukasz Szczoczarz (18)
2-1 Sebastian Sobolak (82)