2017-05-10 21:11:39

Izolator Boguchwała pokonał Błękitnych Ropczyce w zaległym meczu

Izolator Boguchwała wygrał 2-1 z Błękitnymi Ropczyce w środowym meczu 4 ligi podkarpackiej. Było to zaległe spotkanie 27. kolejki.

W środowym meczu zdecydowanym faworytem byli gracze Izolatora Boguchwała, ale pierwsi z gola cieszyli się goście. W 20. minucie prowadzenie Błękitnym Ropczyce dał Dawid Zawiślak.

Piłkarze Izolatora Boguchwała do wyrównania doprowadzili w 62. minucie spotkania po trafieniu Łukasza Szczoczarza.

Zwycięski gol dla "Izolacji" padł na sześć minut przed końcem spotkania. Bramkę zdobył Krzysztof Szymański.

0-1 Dawid Zawiślak (20)
1-1 Łukasz Szczoczarz (62)
2-1 Krzysztof Szymańśki (84)