2017-03-10 21:00:27

Cosmos Nowotaniec przegrał z Motorem Lublin

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec przegrali 0-2 w wyjazdowym meczu 3 ligi gr. IV z Motorem Lublin.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 9. minucie spotkania. Gola na 1-0 zdobył uderzeniem głową Patryk Szysz.

Ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę dla Motoru Lublin jeszcze przed przerwą. Tym razem Patryk Szysz dostał piłkę w polu karnym i pewnym uderzeniem pokonała brmakarz Cosmosu Nowotaniec.

Po przerwie podopieczni Ireneusza Zarzyka starali się zdobyć kontaktową bramkę, ale brakowało im skuteczności. Szanse mieli m.in. sprowdzony z Wiernej Małogoszcz Kacper Rak czy też Łukasz Krzysztoń (wcześniej Puszcza Niepołomice).

Ostatecznie Cosmos Nowotaniec przegrał na Arenie Lublin 0-2.

1-0 Patryk Szysz (9)
2-0 Patryk Szysz (37)

Motor Lublin: Socha - Michota, Tadrowski, Gieraga, Słotwiński, Kaczmarek (90. Koszel), Tymosiak (64. Kamiński), Cholerzyński, Szysz (74. Jurisa), Stachyral, Majkowski (80. Paluch)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Pluskwik, Suchocki, Sobota, Michał Misiak, Krzysztoń, Maślejak, Laskowski (88. Łeń) Maluga (90. Natkaniec), Rak (81. Majka), Zarzyka (73. Marcin Misiak)

Sędziował: Seweryn Kozub (Brzesko)
Żółte kartki: Gieraga, Cholerzyński.