2016-10-29 21:05:52

Karpaty Krosno zatrzymały lidera. Remis z Garbarnią Kraków

Karpaty Krosno wywalczyły cenny punkt w starciu z Gabarnią Kraków (fot. archiwum)
Piłkarze Karpat Krosno sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom remisując z Garbarnią Kraków, aktualnym liderem 3 ligi.

Mecz ten lepiej rozpoczęli goście. Gracze Garbarni Kraków już po kwadransie gry wyszli na prowadzenie. Bramkę na 1-0 dla przyjezdnych strzelił Mateusz Ciesielski. Do przerwy aktualny lider rozgrywek 3 ligi grupy IV prowadził w Krośnie 1-0.

Karpaty Krosno jednak nie poddały się i zdołały doprowadzić do wyrównania. W 53. minucie ku uciesze miejscowych kibiców Jaromir Skiba pokonał Marcina Cabaja i było 1-1.

Piłkarze Adama Fedoruka utrzymali korzystny rezultat do końca spotkania i wywalczyli cenny punkt w starciu z Garbarnią Kraków.

0-1 Mateusz Ciesielski (15)
1-1 Jaromir Skiba (53)

Karpaty Krosno: Stępień - Kantor, Pawlak, Dąbek, Krupa, Buszta, Groborz (46. Łanucha), Mordec, Skiba, Szkatuła, Gabrych (72. Cempa).

Garbarnia Kraków: Cabaj - Piszczek (87. Wieczorek), Kalemba, Łukasik, Pawłowicz, Kitliński (60. Nieśmiałowski), Masiuda, Pietras, Kiebzak, Ciesielski (77. Siedlarz), Ogar.

Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin).
Żółte kartki: Dąbek, Mordec - Masiuda, Ogar.