2016-09-25 14:37:05

Sokół Sieniawa pokonał Stal Gorzyce po golu Dawida Gnatka

Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali w Gorzycach z tamtejszą Stalą 1-0. Zwycięskiego gola zdobył Dawid Gnatek.

Po trzech kolejnych porażkach Sokoła Sieniawa pojawiły się informacje o tym, że z funkcją pierwszego trenera rozstaje się Tomasz Orłowski.

Jak się później okazało nie doszło do zmiany szkoleniowca i to chyba był dobry ruch, bo Sokół wreszcie zaskoczył. Po efektownej wygranej ze Stalą Nowa Dębia piłkarze z Sieniawy pokonali Stal Gorzyce 1-0.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 48. minucie, a jego autorem był Dawid Gnatek. Piłkarze Sokoła Sieniawa dowieźli korzystny rezultat do końca pomimo tego, że prawie przez całą drugą połowę grali w dziesiątkę - w 53. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, ukarany został Kamil Lipniarski.

0-1 Dawid Gnatek (48)

Stal Gorzyce: Stachurski - Bernaś, Falasa, Idec, Korzonek, Leśniowski - Radzimowski (83. Wąs), Sakhniuk (72. Pędlowski), Świąder (62. Michalski), Szymanek, Winiarski.

Sokół Sieniawa: Gąsior - Kapuściński, Kardyś, Flis (90. Czyrny), M. Padiasek, S. Padiasek, D. Jędryas (83. Bursztyka), Lipniarski, Tołpa (63. Siwyj), Wilusz (75. Halejcio), Gnatek (82. M. Jędryas).

Żółte kartki: Korzonek - M. Padiasek, Tołpa, Lipniarski, Halejcio.
Czerwona kartka: Lipniarski (53, druga żółta).