2016-04-30 14:59:15

Wisłok Wiśniowa pewnie pokonał Przełom Besko. Dwa gole Tomasza Pietrasiewicza

Tomasz Pietrasiewicz (w środku) strzelił dzisiaj dwa gole dla Wisłoka Wiśniowa (fot. archiwum)
Piłkarze Wisłoka Wiśniowa wygrali 5-1 z Przełomem Besko w pierwszym z sobotnich meczów 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Mariusza Stawarza wyszli na prowadzenie już w 10. minucie po trafieniu Tomasza Pietrasiewicza. Niedługo później na 2-0 podwyższył Jakub Baran.

Kilka minut przed przerwą swoją drugą bramkę w dniu dzisiejszym zdobył Tomasz Pietrasiewicz. Dla napastnika Wisłoka Wiśniowa były to gole nr 12 i 13 w tym sezonie rozgrywek 4 ligi podkarpackiej. Do przerwy gospodarze prowadzili trzema bramkami.

Na początku drugiej połowy jednego gola dla Przełomu Besko odrobił Konrad Kijowski. W 62. minucie jednak czerwonym kartonikiem ukarany został Mateusz Oleniacz i goście musieli grać w osłabieniu.

Autorem następnych trafień dla Wisłoka Wiśniowa byli Bartosz Zajchowski i Waldemar Złotek. Ostatecznie gracze Mariusza Stawarza pokonali Przełom Besko aż 5-1.

WISŁOK WIŚNIOWA - PRZEŁOM BESKO 5-1 (3-0)

1-0 Tomasz Pietrasiewicz (10)
2-0 Jakub Baran (19)
3-0 Tomasz Pietrasiewicz (38)
3-1 Konrad Kijowski (50)
4-1 Bartosz Zajchowski (67)
5-1 Waldemar Złotek (76)

Wisłok Wiśniowa: Dziok - Kozubek, Bernacki, Świder, G. Kuta, J. Baran (60. Boruta), Stanisz, Borowczyk, Sajdak (46. Złotek), Maik (46. Zajchowski), Pietrasiewicz  (75. Wiktor)

Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Czerwona kartka: Mateusz Oleniacz (62, druga żółta)