2016-04-10 19:41:32

Crasnovia wygrała w Wiązownicy 3-0

Crasnovia (zielono-niebieskie stroje) wygrała w Wiązownicy aż trzema bramkami (fot. Natalia Styś / archiwum)
KS Wiązowica uległ Crasnovii 0-3 w meczu 19. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Do przerwy piłkarze Crasnovii prowadzili w Wiązownicy 1-0 po trafieniu Adriana Szczepańskiego.

W drugiej połowie gole dla ekipy z Krasnego strzelili jeszcze Adrian Szyszka i Marcin Dudek, by ostatecznie dać swojej drużynie zwycięstwo 3-0.

Dzięki wygranej zawodnicy Crasnovii awansowali na 3. miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej.

KS WIĄZOWNICA - CRASNOVIA KRASNE 0-3 (0-1)

0-1 Adrian Szczepański (23)
0-2 Adrian Szyszka (48)
0-3 Marcin Dudek (79)

KS Wiązownica: Mikus (58. Michałowicz) - Fudali, Luft, Iwański, Czub, Soczek, Misiąg, Halejcio, Stefan, Gawłowski (82. Mazur), Hołub.
Crasnovia Krasne: Kukulski - Gwizdak, Brogowski, Kwaśniczko, Róg, Chmiel (64. Rusin), Szyszka, R. Szczepański (71. Karnas), A. Szczepański, Dudek (85. Rozborski), Ziobro

Sędziował: Grzegorz Łącz (Tarnobrzeg). Żółte kartki: Luft i Iwański. Widzów: 150