2016-04-10 13:29:25

Niespodzianka w Pisarowcach. Sensacyjne zwycięstwo Sokoła Sokolniki

Sokół Sokolniki (w szaro-czarnych strojach) odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie (fot. Adrianna Popkiewicz / archiwum)
Sokół Sokolniki zajmujący ostatnie miejsce w tabeli niespodziewanie rozgromił u na wyjeździe piłkarzy LKS-u Pisarowce. Rozegrane w ramach 19. kolejki spotkanie zakończyło się wynikiem 4-2 dla przyjezdnych.

Piłkarze Sokoła Sokolniki od pierwszych minut mądrze poruszali się po boisku stwarzając sobie sytuacje podbramkowe i to oni jako pierwsi trafili do siatki. Prowadzenie gościom dał  tuż po rozpoczęciu meczu  Bartłomiej Miazga.

LKS Pisarowce nie odpuścił i wyrównał stan spotkania w 26. minucie za sprawą Sebastiana Sobolaka.  Widowisko rozpoczęło się na nowo. Remis ani na chwilę nie podłamał zawodników z Sokolnik. Kolejne bramki dla Sokoła padały odpowiednio w 32. i 43. minucie po strzałach Marcinowi Szeserowi oraz Patrykowi Krzystyniakowi.  Gola do szatni dorzucił jeszcze Patryk Wąs. Pierwsza część  spotkania w stu procentach należała do przyjezdnych czego odzwierciedleniem były aż 4 trafienia przy jednym zdobytym przez miejscowych.

Po zmianie stron inicjatywę przejęli gospodarze zaciekle atakując bramkę Dawida Polaka. Mimo to tylko jedna z ich akcji powiodła się w pełni. Piłkę do siatki w 67. minucie wpakował Kamil Adamiak. Mecz zakończył się sensacyjną wygraną Sokoła Sokolniki 4-2. Pierwszą w tym sezonie dla gości.

LKS PISAROWCE - SOKÓŁ SOKOLNIKI 2-4 (1-4)

0-1   Bartłomiej Miazga (3)
1-1   Sebastian Sobolak (15)
1-2   Marcin Szeser (32)
1-3   Patryk Krzystyniak (43)
1-4   Patryk Wąs (45)
2-4   Kamil Adamiak (67)

LKS Pisarowce: Hajduk - Lisowski (56. Kasperkowicz), Kokoć, Łuczka, Jaklik, K.Adamiak (72. Kumah Doe), Lorenc, Karol Adamiak, Sobolak, Frączek (65. R. Domaradzki), Pańko (56. Ząbkiewicz)

Sokół Sokolniki: Polak - Tetlak, Rutyna, Podpora (54 Lubacz), Tabaka, Miazga (69. Rejczyk), Wąs (83. Galek), Kodyra, Krzystyniak, Szeser (80. Ogrodnik), Ziółek