Statystyki: Czarni II Rokitki - (sezon 2023/2024)

Więcej o klubie: Czarni II Rokitki

Wybierz sezon:

Tabela: (sezon 2023/2024) Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sanoczanka Święte 30 80 26 2 2 140 10 130
2 Wieczysta Kraków 34 78 25 3 6 99 35 64
3 Pogoń-Sokół II Lubaczów 28 77 25 2 1 163 18 145
4 Pogoń-Sokół Lubaczów 34 77 23 8 3 81 22 59
5 Czarni Jasło 28 76 25 1 2 74 21 53
6 Orzeł Przeworsk 30 75 24 3 3 132 27 105
7 Orzeł Torki 30 75 24 3 3 95 19 76
8 Strug Tyczyn 30 74 23 5 2 108 33 75
9 Cosmos Nowotaniec 34 74 23 5 6 86 42 44
10 Florian Ostrowy Tuszowskie 25 73 24 1 0 79 23 56
11 Stal Łańcut 34 73 22 7 5 84 39 45
12 Zdrój Horyniec 26 72 24 0 2 133 20 113
13 Czarni Pawłosiów 30 72 24 0 6 97 28 69
14 Sokół Nisko 28 72 24 0 4 81 20 61
15 Zorza Łęki Dukielskie 26 70 23 1 2 108 19 89
16 Stal II Mielec 30 70 21 7 2 86 22 64
17 Fredro Surochów 30 70 23 1 6 91 43 48
18 Błażowianka Błażowa 30 70 22 4 4 64 22 42
19 Siarka Tarnobrzeg 34 70 21 7 6 70 30 40
20 ŁKS Łowisko 28 69 22 3 3 92 20 72
21 Słowianin Grębów 26 69 23 0 3 95 29 66
22 GKS Orły 30 68 22 2 6 88 35 53
23 Lechia Gdańsk 34 68 21 5 8 60 34 26
24 Wisłoczanka Tryńcza 26 67 21 4 1 146 20 126
25 Cosmos II Nowotaniec 26 67 22 1 3 112 34 78
26 MKS Kańczuga 26 66 22 0 4 95 36 59
27 Sparta Chorzelów 26 66 21 3 2 74 15 59
28 Victoria Czermin 30 66 20 6 4 78 30 48
29 Star Starachowice 34 66 20 6 8 52 27 25
30 Czarni Sójkowa 24 65 21 2 1 99 24 75
31 KP Zarzecze 24 65 21 2 1 134 23 111
32 Piast Nowa Wieś 26 65 21 2 3 100 28 72
33 MKS Radymno 30 65 20 5 5 95 36 59
34 LKS Skołoszów 30 64 20 4 6 85 33 52
35 Ekoball Stal Sanok 34 64 20 4 10 64 44 20
36 Strzelec Dąbrowica 24 63 20 3 1 92 21 71
37 Wisłok Sieniawa 24 63 20 3 1 94 28 66
38 Strażak Grochowe 26 63 21 0 5 90 31 59
39 Olimpia Pysznica 26 63 20 3 3 86 32 54
40 LKS Głowienka 26 63 20 3 3 69 27 42
41 Jagiellonia Białystok 34 63 18 9 7 77 45 32
42 Śląsk Wrocław 34 63 18 9 7 50 31 19
43 Sokół Domaradz 24 62 20 2 2 116 18 98
44 LKS Golcowa 24 62 20 2 2 92 22 70
45 GKS Katowice 34 62 18 8 8 68 35 33
46 Arka Gdynia 34 62 18 8 8 52 34 18
47 Polonia Kopytowa 23 61 20 1 2 114 32 82
48 Plantator Nienadówka 26 61 19 4 3 100 28 72
49 Jodła Przychojec 26 61 19 4 3 77 23 54
50 LKS Czeluśnica 28 61 19 4 5 82 31 51
51 Brzostowianka Brzostek 28 61 19 4 5 102 60 42
52 Fenix Leszno 30 61 19 4 7 79 37 42
53 Start Rymanów 28 61 19 4 5 89 48 41
54 Czuwaj Przemyśl 30 61 19 4 7 77 47 30
55 Strzelec Frysztak 26 60 19 3 4 87 30 57
56 LKS Lubatowa 23 60 20 0 3 78 21 57
57 GKS Groble 26 60 19 3 4 72 30 42
58 KS Arłamów 24 59 19 2 3 109 24 85
59 LKS Babicha 26 59 19 2 5 92 27 65
60 Grom Wyszatyce 24 59 19 2 3 84 24 60
61 Atut Podborze 26 59 18 5 3 83 29 54
62 Wiraż Chłopice 30 59 19 2 9 98 47 51
63 Igloopol II Dębica 28 59 19 2 7 97 46 51
64 Legia Warszawa 33 59 16 11 6 51 37 14
65 Włókniarz Rakszawa 30 58 18 4 8 73 37 36
66 Pogoń Siedlce 34 58 16 10 8 57 45 12
67 Legion Pilzno 34 58 17 7 10 57 54 3
68 Azalia II Wola Zarczycka 26 57 18 3 5 94 33 61
69 Wisznia Nienowice 24 57 18 3 3 68 10 58
70 LKS Miękisz Nowy 28 57 18 3 7 98 47 51
71 LKS Jasionka 30 57 17 6 7 73 35 38
72 LKS Brzyska Wola 26 57 18 3 5 63 25 38
73 Piast Tuczempy 30 57 17 6 7 78 44 34
74 Delin Munina 30 57 18 3 9 73 41 32
75 Avia Świdnik 34 57 17 6 11 60 41 19
76 Głogovia Głogów Małopolski 34 57 18 3 13 51 48 3
77 Victoria Pakoszówka 23 56 18 2 3 100 23 77
78 LZS Kotowa Wola 24 56 18 2 4 101 34 67
79 Rotunda Krzeszów 26 56 17 5 4 101 37 64
80 Płomień Trześń 24 56 17 5 2 88 32 56
81 Huragan Gniewczyna 26 56 18 2 6 91 45 46
82 Górnik Strachocina 26 56 18 2 6 89 46 43
83 LZS Ździary 28 56 17 5 6 86 46 40
84 Pogoń Leżajsk 28 56 17 5 6 70 34 36
85 Tempo Nienaszów 28 56 16 8 4 74 43 31
86 Igloopol Dębica 34 56 16 8 10 60 41 19
87 Sokół Kolbuszowa Dolna 34 56 17 5 12 66 42 24
88 Kotwica Kołobrzeg 34 56 16 8 10 61 45 16
89 Motor Lublin 34 56 16 8 10 49 42 7
90 Piast Wadowice Górne 23 55 18 1 4 105 32 73
91 Tęcza Wysock 24 55 17 4 3 89 34 55
92 Victoria Budy Głogowskie 22 55 18 1 3 75 20 55
93 Resovia III 21 55 18 1 2 107 19 88
94 Novi Nosówka 26 55 16 7 3 75 25 50
95 Pogoń Szczecin 34 55 16 7 11 59 38 21
96 KKS 1925 Kalisz 34 55 15 10 9 48 32 16
97 Górnik Łęczna 34 55 14 13 7 35 29 6
98 Wisłoka Nowy Żmigród 22 54 18 0 4 101 27 74
99 Victoria Stary Dzików 20 54 17 3 0 75 13 62
100 Wilga Widełka 18 54 18 0 0 62 6 56
101 Łęg Łowce 24 54 16 6 2 73 25 48
102 Lotniarz Bezmiechowa 22 54 16 6 0 59 21 38
103 KS Podwolina 26 54 17 3 6 68 33 35
104 LKS Nagoszyn 28 54 17 3 8 89 63 26
105 Izolator Boguchwała 34 54 17 3 14 62 44 18
106 Wiślanie Jaśkowice 34 54 16 6 12 56 40 16
107 LKS Żyraków 30 54 17 3 10 75 63 12
108 Podlasie Biała Podlaska 34 54 15 9 10 47 35 12
109 Stal Stalowa Wola 34 54 15 9 10 44 38 6
110 Chojniczanka Chojnice 34 54 15 9 10 49 44 5
111 Koniczynka Ocice 24 53 17 2 5 94 30 64
112 Huragan Basznia Dolna 28 53 16 5 7 88 47 41
113 Błękitni Jasienica Rosielna 24 53 17 2 5 65 27 38
114 Korona Tuchla 24 53 17 2 5 67 30 37
115 Kolejarz Knapy 25 53 17 2 6 74 41 33
116 Korona Trójczyce 30 53 16 5 9 76 47 29
117 LKS Wola Dalsza 25 53 17 2 6 60 35 25
118 KS Zaczernie 30 53 17 2 11 80 56 24
119 Błękit Żołynia 30 53 16 5 9 58 48 10
120 Odra Opole 34 53 15 8 11 42 32 10
121 Polonia Bytom 34 53 14 11 9 57 48 9
122 Górnik Zabrze 34 53 15 8 11 45 41 4
123 Lech Poznań 34 53 14 11 9 47 41 6
124 San Wrzawy 26 52 16 4 6 80 35 45
125 Janovia Janowiec 23 52 16 4 3 79 41 38
126 Sanovia Lesko 26 52 16 4 6 69 38 31
127 Raków Częstochowa 34 52 14 10 10 54 39 15
128 Rędzinianka Wojaszówka 23 51 16 3 4 94 28 66
129 Stal II Stalowa Wola 28 51 16 3 9 85 56 29
130 Grabowianka Grabówka 24 51 16 3 5 84 55 29
131 Hetman Laszki 30 51 15 6 9 72 48 24
132 Zacisze Trześń 26 51 15 6 5 60 37 23
133 Pogórze Dubiecko 30 51 15 6 9 70 52 18
134 Miedź Legnica 34 51 13 12 9 52 36 16
135 Wisła Płock 34 51 14 9 11 46 46 0
136 GKS Tychy 34 51 16 3 15 43 47 -4
137 Sokół Kamień 34 51 15 6 13 66 72 -6
138 OKS Wielowieś 24 50 14 8 2 82 27 55
139 Start Pruchnik 30 50 15 5 10 69 46 23
140 KS Stobierna 25 50 15 5 5 53 30 23
141 Wisła Kraków 34 50 13 11 10 62 50 12
142 Start Lisie Jamy 30 50 15 5 10 69 61 8
143 Radunia Stężyca 34 50 13 11 10 48 45 3
144 Szarotka Nowosielce 24 49 15 4 5 79 30 49
145 Cresovia Krzeczowice 26 49 16 1 9 91 44 47
146 Unia Nowa Sarzyna 26 49 15 4 7 78 37 41
147 Nelson Polańczyk 22 49 15 4 3 70 35 35
148 Iskra Jawornik Polski 25 49 15 4 6 65 36 29
149 GKS Niebylec 26 49 16 1 9 74 49 25
150 Dąbrówka Stara Jastrząbka 28 49 16 1 11 73 49 24
151 Zgoda Zarszyn 26 49 15 4 7 67 43 24
152 LKS Pustków 30 49 15 4 11 81 68 13
153 JKS Jarosław 34 49 15 4 15 50 44 6
154 Hutnik Kraków 34 49 13 10 11 47 43 4
155 Czarni Bolestraszyce 24 48 14 6 4 71 25 46
156 Orkan Markowce 23 48 15 3 5 76 35 41
157 LKS Hermanowa 20 48 16 0 4 72 32 40
158 Partyzant Targowiska 28 48 15 3 10 78 42 36
159 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 48 15 3 12 78 50 28
160 Beskid Posada Górna 24 48 15 3 6 64 40 24
161 Łęg Stany 26 48 13 9 4 64 43 21
162 Gwiazda Wielkie Oczy 28 48 16 0 12 77 57 20
163 Kaskada Kamionka 30 48 13 9 8 66 49 17
164 Granica Stubno 30 48 14 6 10 59 42 17
165 Wisłok Wiśniowa 34 48 13 9 12 61 51 10
166 Sokół Sokołów Małopolski 30 48 14 6 10 68 59 9
167 Tęcza Kosienice 30 48 14 6 10 69 63 6
168 Chełmianka Chełm 33 48 14 6 13 59 57 2
169 Czarni Połaniec 34 48 13 9 12 58 54 4
170 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 33 48 14 6 13 46 42 4
171 Stal Rzeszów 34 48 14 6 14 53 60 -7
172 Orion Pielnia 24 47 15 2 7 105 36 69
173 Podlesianka Kamień 25 47 15 2 8 67 32 35
174 Czarni Lipa 26 47 15 2 9 61 37 24
175 Zorza Trzeboś 25 47 14 5 6 46 26 20
176 Wiki Sanok 28 47 13 8 7 49 33 16
177 Dromader Chrząstów 30 47 13 8 9 65 50 15
178 Orzeł Rudnik 24 47 15 2 7 61 47 14
179 Błękitni Grzęska 26 47 15 2 9 72 68 4
180 Zagłębie Lubin 34 47 13 8 13 43 50 -7
181 Inter Gnojnica 18 46 14 4 0 85 17 68
182 Piast Antoniki 20 46 15 1 4 73 20 53
183 LKS Głębokie 24 46 14 4 6 73 41 32
184 LKS Hłudno 24 46 14 4 6 65 34 31
185 Gaudium Łężyny 22 46 14 4 4 54 30 24
186 Orzeł Glinianka 24 46 14 4 6 74 53 21
187 Wisłok Strzyżów 26 46 13 7 6 54 34 20
188 Gorliczanka Gorliczyna 30 46 14 4 12 73 55 18
189 Azalia Wola Zarczycka 29 46 14 4 11 73 62 11
190 Kamieniarz Golemki 30 46 15 1 14 71 62 9
191 LKS Głowaczowa 30 46 14 4 12 71 62 9
192 Zryw Młodów 28 46 13 7 8 55 50 5
193 Przełom Besko 28 46 14 4 10 52 49 3
194 Zagłębie II Lubin 34 46 13 7 14 48 47 1
195 Widzew Łódź 34 46 13 7 14 45 46 -1
196 Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 46 14 4 12 55 59 -4
197 Paszczyniak Paszczyna 18 45 14 3 1 60 20 40
198 Rudnianka Rudna Wielka 22 45 13 6 3 66 28 38
199 Crasnovia Krasne 25 45 13 6 6 64 33 31
200 Iskra Zgłobień 29 45 14 3 12 78 61 17
201 Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 45 13 6 11 66 51 15
202 Sokół II Kolbuszowa Dolna 30 45 13 6 11 82 65 17
203 Madras Goleszów 23 45 14 3 6 59 45 14
204 Kotwica Korczyna 26 45 13 6 7 65 52 13
205 LKS Nakło 30 45 13 6 11 61 49 12
206 Tempo Cmolas 26 45 14 3 9 54 44 10
207 ŁKS II Łódź 34 45 12 9 13 46 49 -3
208 Sawa Sonina 30 45 14 3 13 56 61 -5
209 Garbarnia Kraków 33 45 12 9 12 47 56 -9
210 Wisłoka Dębica 34 45 12 9 13 41 53 -12
211 Victoria Ocieka 18 44 14 2 2 73 20 53
212 LKS Ujkowice 24 44 13 5 6 60 28 32
213 Hetman Dąbrówka Wisłocka 23 44 13 5 5 62 38 24
214 KS Szówsko 30 44 14 2 14 85 74 11
215 Dąb Dobkowice 30 44 13 5 12 79 69 10
216 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 28 44 14 2 12 61 55 6
217 Świdniczanka Świdnik 34 44 11 11 12 43 47 -4
218 LKS Brzezówka 22 43 13 4 5 75 41 34
219 Jasiołka Szebnie 22 43 12 7 3 79 35 44
220 Zimowit Rzeszów 26 43 14 1 11 74 55 19
221 Jawor Nehrybka 24 43 14 1 9 70 52 18
222 Orzeł Lubla 26 43 13 4 9 71 55 16
223 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 25 43 13 4 8 53 37 16
224 Cresovia Kalników 30 43 12 7 11 55 43 12
225 Piast Gliwice 34 43 9 16 9 38 35 3
226 GKS Jastrzębie 34 43 11 10 13 43 48 -5
227 Stal Mielec 34 43 11 10 13 42 48 -6
228 KS Wiązownica 34 43 12 7 15 55 73 -18
229 Jawor Krzemienica 19 42 12 6 1 68 21 47
230 Strażak Lubzina 18 42 13 3 2 65 26 39
231 KS SMP Tuszyma 23 42 14 0 9 69 41 28
232 Bukowa Jastkowice 26 42 13 3 10 86 59 27
233 LKS Wzdów 24 42 12 6 6 56 36 20
234 Kłyż Tarnogóra 26 42 12 6 8 73 54 19
235 Jutrzenka Ławnica 26 42 13 3 10 51 38 13
236 KS Sarzyna 25 42 12 6 7 40 32 8
237 LKS Łopuchowa 28 42 13 3 12 74 67 7
238 Błękitni Futory 28 42 13 3 12 75 76 -1
239 Zamczysko Mrukowa 28 42 12 6 10 39 41 -2
240 Przełęcz Dukla 28 42 13 3 12 59 50 9
241 Chrobry Głogów 34 42 11 9 14 35 49 -14
242 Znicz Pruszków 34 42 12 6 16 34 44 -10
243 Grom Mogielnica 20 41 13 2 5 57 25 32
244 Wesoła Zadąbrowie 24 41 12 5 7 64 39 25
245 Łęg Kopcie 24 41 13 2 9 58 38 20
246 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 41 10 11 13 56 52 4
247 Team Przecław 27 41 12 5 10 72 71 1
248 LKS Wiewiórka 28 41 11 8 9 75 74 1
249 Grunwald Padew Narodowa 26 41 12 5 9 52 51 1
250 LKS Manasterz 30 41 12 5 13 51 52 -1
251 Płomień Morawsko 30 41 13 2 15 60 62 -2
252 Wisła Puławy 34 41 9 14 11 48 50 -2
253 Błękitni Ropczyce 34 41 12 5 17 65 75 -10
254 San Hureczko 30 41 13 2 15 60 77 -17
255 Korona Góra Ropczycka 18 40 13 1 4 64 30 34
256 Grunwald Rzeszów 21 40 12 4 5 54 20 34
257 Diament Pstrągowa 20 40 13 1 6 67 34 33
258 Cisy Jabłonica Polska 24 40 12 4 8 56 39 17
259 Stal II Rzeszów 34 40 12 4 18 71 57 14
260 Stal Gorzyce 28 40 11 7 10 58 47 11
261 KS Zarzecze 26 40 12 4 10 54 43 11
262 LKS Izdebki 25 40 12 4 9 55 49 6
263 Złotsan Kuryłówka 26 40 12 4 10 61 58 3
264 Borowiec Straszęcin 28 40 11 7 10 59 62 -3
265 Olimpia Grudziądz 34 40 10 10 14 35 42 -7
266 Puszcza Niepołomice 34 40 9 13 12 39 49 -10
267 Santos Piwoda 30 40 12 4 14 50 61 -11
268 Olimpia Elbląg 34 40 10 10 14 35 46 -11
269 Skra Częstochowa 34 40 10 10 14 40 43 -3
270 Czarni Czudec 20 39 12 3 5 81 30 51
271 Osława Zagórz 22 39 12 3 7 82 42 40
272 Orły Ruda 23 39 12 3 8 84 45 39
273 Start Brzóza Stadnicka 19 39 12 3 4 68 30 38
274 LKS Mołodycz 20 39 12 3 5 66 38 28
275 Dynovia Dynów 25 39 12 3 10 50 36 14
276 Sokół Pień 26 39 12 3 11 65 52 13
277 Radomyślanka II Radomyśl Wielki 23 39 12 3 8 53 41 12
278 Iwonka Iwonicz 24 39 11 6 7 51 41 10
279 Junior Zakrzów 26 39 12 3 11 51 45 6
280 LKS Dębiaki 26 39 12 3 11 69 65 4
281 Podhale Nowy Targ 34 39 9 12 13 38 40 -2
282 Strumyk Malawa 30 39 12 3 15 50 58 -8
283 Lech II Poznań 34 39 10 9 15 34 50 -16
284 Mrowlanka Mrowla 22 38 12 2 8 67 41 26
285 LKS Wesoła 24 38 12 2 10 58 41 17
286 Artmax Pikulice 24 38 12 2 10 55 43 12
287 GKS Majdan Sieniawski 26 38 11 5 10 58 48 10
288 LKS Długie 26 38 11 5 10 56 48 8
289 Jasiołka Świerzowa 23 38 11 5 7 43 36 7
290 LKS Trzebownisko 30 38 10 8 12 47 46 1
291 Sokół III Kolbuszowa Dolna 26 38 11 5 10 53 55 -2
292 Korona Kielce 34 38 8 14 12 40 44 -4
293 Atlantic Chałupki Dębniańskie 26 38 12 2 12 50 59 -9
294 Radomiak Radom 34 38 10 8 16 41 58 -17
295 Włókniarz II Rakszawa 19 37 12 1 6 70 25 45
296 Brzozovia Brzozów 24 37 10 7 7 42 33 9
297 LKS Haczów 24 37 10 7 7 55 36 19
298 Płomień Zmiennica 24 37 10 7 7 53 43 10
299 Start Wola Mielecka 26 37 11 4 11 53 46 7
300 Górnovia Górno 26 37 11 4 11 44 40 4
301 Błysk Górki 26 37 11 4 11 58 56 2
302 Wisłoka Błażkowa 22 37 11 4 7 56 54 2
303 Stal Nowa Dęba 28 37 11 4 13 46 46 0
304 Heiro Rzeszów 26 37 11 4 11 58 59 -1
305 Start Mirocin 26 37 12 1 13 49 53 -4
306 Gwiazda Maćkowice 30 37 12 1 17 76 83 -7
307 Kolorado Wola Chorzelowska 26 37 12 1 13 69 76 -7
308 Grabniak Hucisko 26 37 11 4 11 54 62 -8
309 Warta Poznań 34 37 9 10 15 33 43 -10
310 Biało-Czerwoni Kaszyce 30 37 11 4 15 63 79 -16
311 Czerwoni Cewków 28 37 10 7 11 49 67 -18
312 Żuraw Żurawiczki 26 37 12 1 13 48 68 -20
313 Rolnik Wólka Krowicka 28 37 11 4 13 61 84 -23
314 ŁKS Łukawiec 19 36 11 3 5 62 25 37
315 JKS Jasionów 24 36 11 3 10 76 60 16
316 Roztocze Ruda Różaniecka 20 36 11 3 6 55 39 16
317 Milenium Bieliny 24 36 11 3 10 53 42 11
318 Arka Albigowa 18 36 11 3 4 36 27 9
319 Dąb Kosina 18 36 11 3 4 40 27 13
320 Roztocze Narol 27 36 11 3 13 65 60 5
321 Wisan Skopanie 26 36 12 0 14 50 49 1
322 LKS Górki 26 36 11 3 12 45 44 1
323 Karpaty Klimkówka 24 36 11 3 10 60 63 -3
324 Cracovia 33 36 7 15 11 43 46 -3
325 Staromieszczanka Stare Miasto 26 36 11 3 12 40 44 -4
326 Unia Tarnów 34 36 10 6 18 51 66 -15
327 Smoczanka Mielec 30 36 9 9 12 45 65 -20
328 UKS SMS Rzeszów 19 35 11 2 6 64 36 28
329 Start Lubenia 20 35 11 2 7 54 33 21
330 LKS Tarnawa 22 35 10 5 7 52 41 11
331 Strażak Sośnica 24 35 10 5 9 44 40 4
332 LKS Kombornia 24 35 11 2 11 56 56 0
333 LKS Pisarowce 26 35 10 5 11 49 51 -2
334 LZS Krzątka 24 35 11 2 11 53 57 -4
335 Polonia Warszawa 34 35 8 11 15 41 50 -9
336 Pitmark Jaślany 26 35 10 5 11 53 64 -11
337 Transdźwig Stale 28 35 10 5 13 52 65 -13
338 Sandecja Nowy Sącz 34 35 9 8 17 35 48 -13
339 Polonia II Przemyśl 30 35 11 2 17 53 69 -16
340 Jedność Niechobrz 29 35 11 2 16 40 61 -21
341 Strumyk Hawłowice 26 35 11 2 13 48 71 -23
342 Błyskawica Rożniatów 26 35 10 5 11 85 66 19
343 KS II Zarzecze 22 35 10 5 7 42 42 0
344 Legion II Pilzno 28 35 10 5 13 54 66 -12
345 LKS Duńkowice 24 34 10 4 10 53 36 17
346 Czarni Kraczkowa 18 34 10 4 4 48 34 14
347 Polonia Hyżne 18 34 11 1 6 46 26 20
348 Plon Klęczany 18 34 11 1 6 39 30 9
349 Iwełka Iwla 23 34 10 4 9 55 48 7
350 Standart Święcany 22 34 11 1 10 50 52 -2
351 Promyk Urzejowice 30 34 9 7 14 65 69 -4
352 TS Noverra Głogów Małopolski 26 34 9 7 10 48 52 -4
353 LKS Płowce Stróże Małe 25 34 10 4 11 36 41 -5
354 Stomil Olsztyn 34 34 9 7 18 30 42 -12
355 Resovia 34 34 9 7 18 39 60 -21
356 Resovia II 34 34 10 4 20 45 69 -24
357 Łęk Ostrów 30 34 10 4 16 50 82 -32
358 LKS Czaszyn 22 33 10 3 9 60 56 4
359 Rada Orzechowce 24 33 9 6 9 38 46 -8
360 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 26 33 9 6 11 58 67 -9
361 Herkules Trzebuska 25 33 10 3 12 48 57 -9
362 Rzemieślnik Strażów 25 33 9 6 10 51 50 1
363 OKS Sobniów Jasło 26 33 9 6 11 40 51 -11
364 LZS Żabno 26 33 9 6 11 43 56 -13
365 Szarotka Uherce 26 33 9 6 11 42 56 -14
366 Korona Olszany 30 33 9 6 15 51 69 -18
367 Progres Kawęczyn 28 33 10 3 15 55 74 -19
368 Nafta Gaz Jodłówka 12 32 10 2 0 51 6 45
369 Płomyk Lutoryż 20 32 10 2 8 56 34 22
370 KS Baranówka Rzeszów 22 32 10 2 10 55 38 17
371 Leśnik Płazów 19 32 10 2 7 46 35 11
372 Bizon Medyka 24 32 9 5 10 60 52 8
373 Nafta Jedlicze 28 32 9 5 14 50 47 3
374 Granit Wysoka Strzyżowska 20 32 10 2 8 50 47 3
375 PUKS Francesco Jelna 26 32 10 2 14 49 52 -3
376 Jamnica Dulcza Wielka 26 32 9 5 12 60 65 -5
377 Wisła Gliny Małe 26 32 10 2 14 50 57 -7
378 Wiar Huwniki 24 32 10 2 12 58 68 -10
379 Azalia Brzóza Królewska 26 32 10 2 14 46 60 -14
380 Ruch Chorzów 34 32 6 14 14 40 55 -15
381 Wisełka Siennów 30 32 9 5 16 59 75 -16
382 Piast Nowosielce 26 32 10 2 14 49 68 -19
383 Jutrzenka Dębno 26 32 10 2 14 50 75 -25
384 KS Terliczka 19 31 9 4 6 58 33 25
385 TS Jodłowa 18 31 10 1 7 54 33 21
386 Guzikówka Krosno 23 31 10 1 12 49 48 1
387 Kamieniarz II Golemki 18 31 10 1 7 45 45 0
388 KS Żupawa 24 31 9 4 11 62 64 -2
389 Plombier Sparta Osobnica 26 31 8 7 11 50 53 -3
390 Świlczanka Świlcza 22 31 10 1 11 45 53 -8
391 Złotniczanka Złotniki 26 31 9 4 13 49 63 -14
392 KS Godowa 20 30 9 3 8 64 47 17
393 LKS Korzenica 20 30 10 0 10 42 41 1
394 Wisłok Krościenko Wyżne 24 30 8 6 10 49 50 -1
395 LZS Wola Rzeczycka 25 30 8 6 11 44 53 -9
396 LKS Wierzchowiny 23 30 8 6 9 43 52 -9
397 Iskra Przysietnica 24 30 8 6 10 51 63 -12
398 Fort Jaksmanice 24 30 7 9 8 50 64 -14
399 Chemik Pustków 30 30 8 6 16 49 63 -14
400 LZS Przędzel 24 30 9 3 12 64 88 -24
401 Tanew Wólka Tanewska 29 30 9 3 17 55 84 -29
402 Alabaster Łopuszka Wielka 12 29 9 2 1 47 10 37
403 Orzeł Kosowy 18 29 8 5 5 32 28 4
404 Pasja Krosno 23 29 9 2 12 69 68 1
405 Tęcza Zręcin 26 29 8 5 13 43 56 -13
406 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 21 29 9 2 10 33 50 -17
407 Siarka II Tarnobrzeg 28 29 9 2 17 51 73 -22
408 KS Bystrzyca 27 29 8 5 14 57 82 -25
409 Czardasz Osiek Jasielski 26 29 9 2 15 37 62 -25
410 Victoria Kobylany 23 29 9 2 12 48 75 -27
411 Dąb Żdżary 18 28 9 1 8 52 39 13
412 Orzeł Wysoka Łańcucka 18 28 9 1 8 34 25 9
413 KS Cygany 24 28 8 4 12 64 62 2
414 Juventus Poraż 22 28 8 4 10 63 61 2
415 Astra Medynia Głogowska 24 28 9 1 14 39 49 -10
416 Przedmieście Jarosław 24 28 8 4 12 51 62 -11
417 Nafta Chorkówka 23 28 8 4 11 42 53 -11
418 Advit Łętownia 26 28 8 4 14 38 49 -11
419 Nurt Potok 23 28 9 1 13 65 85 -20
420 Sokół Hucisko 26 28 8 4 14 34 63 -29
421 KS Węgierka 30 28 8 4 18 46 91 -45
422 ULKS Czerteż 24 28 9 1 14 40 88 -48
423 Jutrzenka Jaćmierz 24 27 8 3 13 71 52 19
424 LKS Brzeźnica 18 27 8 3 7 49 31 18
425 KS Pawłokoma 18 27 8 3 7 35 25 10
426 Werynianka Werynia 18 27 8 3 7 35 27 8
427 Baszta Zawada 18 27 8 3 7 47 43 4
428 Makovia Makowisko 24 27 8 3 13 49 51 -2
429 LZS Tarnowska Wola 24 27 9 0 15 57 80 -23
430 Victoria Giedlarowa 26 27 8 3 15 40 73 -33
431 Liwocz Brzyska 26 27 8 3 15 38 74 -36
432 Zalew Stary Lubliniec 27 27 6 9 12 42 79 -37
433 Trzcianka Trzciana 26 27 8 3 15 41 79 -38
434 GKS Zarzecze 12 26 8 2 2 36 15 21
435 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 18 26 8 2 8 45 44 1
436 Gród Będziemyśl 18 26 8 2 8 42 45 -3
437 Górnik II Grabownica Starzeńska 24 26 8 2 14 52 70 -18
438 Walter Opaka 20 26 8 2 10 26 54 -28
439 Korona Majdan Królewski 26 26 7 5 14 45 75 -30
440 Sparta Jeżowe 28 26 8 2 18 49 89 -40
441 Żurawianka Żurawica 30 26 8 2 20 41 82 -41
442 KS Pełnatycze 12 25 8 1 3 30 24 6
443 LKS Zasów-Mokre 18 25 8 1 9 39 49 -10
444 Otryt Lutowiska 22 25 8 1 13 42 53 -11
445 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 28 25 7 4 17 39 57 -18
446 Polonia Przemyśl 34 25 6 7 21 36 60 -24
447 Rzędzian Rzędzianowice 26 25 6 7 13 50 77 -27
448 Bieszczady Jankowce 26 25 7 4 15 50 79 -29
449 Graniczni Krowica 28 25 7 4 17 44 74 -30
450 Junak Rzeszów 26 25 7 4 15 40 70 -30
451 San Kłyżów 29 25 7 4 18 47 87 -40
452 Karpaty Krosno 34 25 6 7 21 26 67 -41
453 LKS Stasiówka 28 25 7 4 17 39 82 -43
454 KS Dąbrówki 30 25 7 4 19 37 83 -46
455 Błyskawica Rozbórz 12 24 7 3 2 30 12 18
456 LZS Jadachy 26 24 8 0 18 57 75 -18
457 LKS Lubatówka 24 24 6 6 12 40 62 -22
458 Zamczysko Odrzykoń 28 24 6 6 16 26 53 -27
459 Orlęta Radzyń Podlaski 33 24 5 9 19 31 59 -28
460 Start Borek Stary 21 24 8 0 13 37 72 -35
461 Piast Wolica Piaskowa 30 24 7 3 20 46 85 -39
462 ŁKS Łódź 34 24 6 6 22 34 75 -41
463 Piast II Tuczempy 24 23 6 5 13 61 59 2
464 Tanew Wola Wielka 20 23 7 2 11 46 44 2
465 Orzeł Wysoka Głogowska 22 23 6 5 11 35 50 -15
466 Remix Niebieszczany 26 23 6 5 15 45 63 -18
467 Iskra Iskrzynia 24 23 7 2 15 36 54 -18
468 Wspólnota Serbinów 24 23 7 2 15 51 75 -24
469 Bratek Bratkowice 26 23 6 5 15 30 55 -25
470 Sanovia Michałówka 24 23 6 5 13 40 66 -26
471 San Wierzawice 26 23 7 2 17 41 70 -29
472 Jeziorak Chwałowice 28 23 7 2 19 48 79 -31
473 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 23 4 11 19 26 59 -33
474 Wiśnia Trzciana 25 23 6 5 14 47 82 -35
475 Tęcza Jankowice 30 23 7 2 21 51 105 -54
476 Sokół Grodzisko 26 23 6 5 15 44 98 -54
477 Sokół Sieniawa 34 23 7 2 25 38 95 -57
478 Wietlin 30 23 7 2 21 42 116 -74
479 San Mrzygłód 21 22 6 4 11 36 46 -10
480 Zalew Myczkowce 22 22 6 4 12 48 55 -7
481 Olimpia Nockowa 18 22 7 1 10 32 50 -18
482 Wisłok Czarna 19 22 7 1 11 32 53 -21
483 Zorza 03 Łubienko 22 22 6 4 12 46 69 -23
484 KS Przybyszówka Rzeszów 30 22 7 1 22 48 78 -30
485 Orzeł Bażanówka 26 22 5 7 14 33 63 -30
486 LKS Łęki Górne 28 22 6 4 18 39 72 -33
487 Dąb Cetula 30 22 7 1 22 49 91 -42
488 Czarni Oleszyce 28 22 6 4 18 36 105 -69
489 LZS Mała 18 21 6 3 9 36 51 -15
490 Raniżovia Raniżów 26 21 6 3 17 45 64 -19
491 Sokół Krzywa 28 21 5 6 17 52 75 -23
492 Orzeł Faliszówka 26 21 6 3 17 47 82 -35
493 LKS Milcza 24 21 6 3 15 41 78 -37
494 KS Dzikowiec 26 21 6 3 17 46 85 -39
495 Retman Ulanów 24 21 5 6 13 38 79 -41
496 Start II Lisie Jamy 20 20 6 2 12 56 54 2
497 Lechia II Sędziszów Małopolski 18 20 6 2 10 53 63 -10
498 Dragon Nowy Glinik 22 20 6 2 14 32 56 -24
499 Orzeł Bieździedza 26 20 5 5 16 34 62 -28
500 Jutrzenka Kopki 24 20 6 2 16 44 83 -39
501 WKS Kurzyna 24 19 6 1 17 32 60 -28
502 Huragan Zdziechowice 24 19 5 4 15 34 69 -35
503 LZS Turbia 24 19 5 4 15 37 66 -29
504 PG CNC Skowierzyn 26 19 5 4 17 46 84 -38
505 Victoria Niebocko 24 19 5 4 15 44 84 -40
506 Szarotka Rogóżno 25 19 6 1 18 28 74 -46
507 Florian Rymanów Zdrój 24 19 5 4 15 26 72 -46
508 Rudzik Rudna Mała 22 19 6 1 15 41 90 -49
509 Iskra Sobów 24 19 5 4 15 41 93 -52
510 Sanna Zaklików 24 19 6 1 17 44 105 -61
511 Grom Handzlówka 18 18 5 3 10 27 36 -9
512 LKS Hucina 18 18 4 6 8 19 36 -17
513 Pogórze Srogów Górny 22 18 5 3 14 31 58 -27
514 Palkovia Palikówka 19 18 5 3 11 38 66 -28
515 HALO Hyżne 24 18 3 9 12 19 48 -29
516 Jasiołka Jaśliska 24 18 4 6 14 34 69 -35
517 Orzeł Biedaczów 26 18 5 3 18 36 81 -45
518 Iskra Zabłotce 30 18 4 6 20 37 90 -53
519 Gabry Łukowe 22 18 5 3 14 50 108 -58
520 KS Jarocin 28 18 5 3 20 28 96 -68
521 Zorza Jagiełła 26 18 6 0 20 28 107 -79
522 Pogórze Rokietnica 12 17 5 2 5 24 23 1
523 Galicja Chmielnik 18 17 4 5 9 37 60 -23
524 Apollo Dulcza Mała 23 17 5 2 16 41 77 -36
525 LKS Stobierna Krzywe 19 17 5 2 12 30 66 -36
526 Burza Rogi 24 17 5 2 17 37 76 -39
527 Tajfun Łubno Szlacheckie 22 16 4 4 14 31 61 -30
528 Zagłębie Sosnowiec 34 16 2 10 22 21 55 -34
529 Albatros Szufnarowa 26 16 4 4 18 39 79 -40
530 Dąb Dąbrowa 21 16 5 1 15 34 80 -46
531 LKS Trześniów 24 16 5 1 18 33 81 -48
532 Potok Dobrynin 23 16 5 1 17 37 89 -52
533 Iskra Łączki Brzeskie 23 16 5 1 17 39 83 -44
534 Grom Krzemienica 26 16 5 1 20 46 94 -48
535 KS Wola Baranowska 24 16 3 7 14 26 106 -80
536 Orzeł Harta 18 15 4 3 11 26 37 -11
537 Huragan Kozłówek 20 15 5 0 15 32 76 -44
538 LKS Batycze 30 15 4 3 23 28 95 -67
539 Górnik Grabownica Starzeńska 28 15 4 3 21 31 102 -71
540 Markovia Markowa 25 14 3 5 17 30 73 -43
541 Piastovia Miejsce Piastowe 23 14 4 2 17 23 71 -48
542 Ostoja Kołaczyce 28 14 3 5 20 29 82 -53
543 Czarnovia Czarna 30 14 3 5 22 25 100 -75
544 Marmury Przyłęk 18 13 3 4 11 21 59 -38
545 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 22 13 3 4 15 36 80 -44
546 KS Szczepańcowa 23 13 4 1 18 30 79 -49
547 KS Łukowa 26 13 4 1 21 26 80 -54
548 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 13 4 1 25 21 80 -59
549 Grunwald Połomia 26 13 3 4 19 31 97 -66
550 Zryw Dydnia 24 13 4 1 19 34 107 -73
551 Ostrovia Wola Buchowska 26 13 4 1 21 26 108 -82
552 Błękitni Maćkówka 12 12 3 3 6 21 37 -16
553 Gacovia Gać 12 12 4 0 8 14 36 -22
554 Błękitni Siedlanka 26 12 2 6 18 42 93 -51
555 LKS Warzyce 22 12 3 3 16 17 72 -55
556 Lechia Sędziszów Małopolski 34 12 4 0 30 30 104 -74
557 Leśna Wólka Podleśna 30 12 3 3 24 32 115 -83
558 Herosi Krzaki-Słomiana 24 12 4 0 20 30 113 -83
559 Sprint Żarówka 12 11 3 2 7 28 41 -13
560 Błękitni Zalesie 20 11 3 2 15 31 71 -40
561 Wólczanka Wólka Grodziska 26 11 3 2 21 33 88 -55
562 Tanew Harasiuki 26 11 3 2 21 36 101 -65
563 Czarni Trześń 30 11 2 5 23 36 103 -67
564 Walawianka Walawa 24 11 3 2 19 29 120 -91
565 Huragan Rozbórz Długi 12 10 2 4 6 22 31 -9
566 Huragan Przedbórz 18 10 2 4 12 25 39 -14
567 Błękitni Wierzbna 12 10 3 1 8 20 34 -14
568 PKS UNUM Babice 12 10 2 4 6 11 24 -13
569 Pogórze Bachórz 18 10 2 4 12 19 51 -32
570 LKS Niziny 24 10 3 1 20 26 81 -55
571 Korona Dobrzechów 20 10 3 1 16 24 84 -60
572 Juwenia Cieszanów 28 10 3 1 24 23 91 -68
573 KS Zgórsko 23 10 3 1 19 28 102 -74
574 LKS Odrzechowa 24 10 3 1 20 29 114 -85
575 LZS Rzeczyca Długa 26 10 3 1 22 19 124 -105
576 Łazowianka Łazy 24 10 3 1 20 26 134 -108
577 Szkło Młyny 30 10 3 1 26 27 150 -123
578 KS Kisielów 12 9 2 3 7 19 28 -9
579 Borkovia Borek Wielki 18 9 3 0 15 23 60 -37
580 Sokół Sokolniki 26 9 3 0 23 39 112 -73
581 Głuchowianka Głuchów 10 8 2 2 6 12 33 -21
582 Unia Łukawiec 28 8 2 2 24 24 158 -134
583 Wisłoka Niegłowice 26 7 1 4 21 25 102 -77
584 KS Wydrza 25 7 2 1 22 36 116 -80
585 Unia Fredropol 30 7 0 7 23 24 123 -99
586 Dragon Korzeniów 18 6 2 0 16 20 66 -46
587 LKS Skołyszyn 28 6 0 6 22 24 96 -72
588 LKS Olszynka 24 6 1 3 20 29 112 -83
589 Unia Korniaktów 13 5 1 2 10 14 36 -22
590 Sokół Malinie 26 5 1 2 23 23 85 -62
591 Orzeł Pustyny 24 5 1 2 21 28 134 -106
592 San Gorzyce 30 5 1 2 27 32 161 -129
593 Iskra Cieszacin Wielki 12 4 1 1 10 10 55 -45
594 Pionier Średnia Wieś 26 4 0 4 22 26 119 -93
595 Victoria Kidałowice 24 4 1 1 22 18 117 -99
596 Korona Rzeszów 34 4 1 1 32 25 152 -127
597 Rotar Węglówka 12 3 1 0 11 11 77 -66
598 Orkan Zapałów 30 3 0 3 27 9 139 -130
599 Sobol Niżatyce 26 2 0 2 24 12 96 -84
600 LKS Łąka 19 1 0 1 18 11 125 -114
601 Orły Jabłonka 24 1 0 1 23 22 152 -130
602 Płomień Chmielów 1 0 0 0 1 0 3 -3
603 KSTŁK Stalowa Wola 3 0 0 0 3 0 17 -17
604 Sokół Dębica 18 0 0 0 18 4 83 -79
605 Płomień Zagorzyce 18 0 0 0 18 5 86 -81
606 KS Biała Rzeszów 22 0 0 0 22 12 117 -105
607 Legia Oleszyce 19 0 0 0 19 13 120 -107
608 Orły Pstrągówka 20 0 0 0 20 13 128 -115
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Czarni II Rokitki - mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 17 49 16 1 0 67 11 56
2 Cosmos Nowotaniec 17 46 15 1 1 54 22 32
3 Siarka Tarnobrzeg 17 44 14 2 1 44 13 31
4 Lechia Gdańsk 17 44 14 2 1 37 8 29
5 Czarni Jasło 14 42 14 0 0 41 8 33
6 Stal Łańcut 17 41 13 2 2 40 12 28
7 Stal II Mielec 15 40 13 1 1 49 11 38
8 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 40 12 4 1 43 11 32
9 Wisłoczanka Tryńcza 13 39 13 0 0 91 4 87
10 Zdrój Horyniec 14 39 13 0 1 73 13 60
11 Orzeł Przeworsk 15 39 13 0 2 72 13 59
12 Sanoczanka Święte 15 39 13 0 2 62 5 57
13 Sparta Chorzelów 13 39 13 0 0 48 3 45
14 Sokół Nisko 14 39 13 0 1 46 7 39
15 Brzostowianka Brzostek 14 39 13 0 1 60 22 38
16 Słowianin Grębów 13 39 13 0 0 50 14 36
17 Jagiellonia Białystok 17 39 12 3 2 46 16 30
18 Fredro Surochów 15 39 13 0 2 48 19 29
19 Star Starachowice 17 39 12 3 2 33 9 24
20 MKS Radymno 15 38 12 2 1 49 16 33
21 Pogoń-Sokół II Lubaczów 14 37 12 1 1 97 11 86
22 ŁKS Łowisko 14 37 12 1 1 60 9 51
23 Zorza Łęki Dukielskie 13 37 12 1 0 51 4 47
24 Florian Ostrowy Tuszowskie 13 37 12 1 0 45 13 32
25 Izolator Boguchwała 17 37 12 1 4 38 15 23
26 Arka Gdynia 17 37 11 4 2 30 14 16
27 Legion Pilzno 17 37 12 1 4 31 20 11
28 Czarni Sójkowa 12 36 12 0 0 65 13 52
29 Igloopol II Dębica 14 36 12 0 2 63 18 45
30 Strażak Grochowe 13 36 12 0 1 55 13 42
31 Czarni Pawłosiów 15 36 12 0 3 51 14 37
32 LKS Brzyska Wola 13 36 12 0 1 40 10 30
33 Start Rymanów 14 36 12 0 2 50 23 27
34 GKS Katowice 17 36 11 3 3 39 12 27
35 Stal Stalowa Wola 17 36 11 3 3 30 16 14
36 Orzeł Torki 15 35 11 2 2 49 8 41
37 Strug Tyczyn 15 35 11 2 2 57 17 40
38 LKS Skołoszów 15 35 11 2 2 47 13 34
39 LKS Czeluśnica 14 35 11 2 1 40 14 26
40 Raków Częstochowa 17 35 10 5 2 33 11 22
41 Wisła Płock 17 35 11 2 4 29 17 12
42 KP Zarzecze 12 34 11 1 0 73 10 63
43 Plantator Nienadówka 13 34 11 1 1 59 13 46
44 Azalia II Wola Zarczycka 13 34 11 1 1 58 13 45
45 Cosmos II Nowotaniec 13 34 11 1 1 59 16 43
46 Strzelec Dąbrowica 12 34 11 1 0 51 8 43
47 Olimpia Pysznica 13 34 11 1 1 42 9 33
48 Huragan Basznia Dolna 14 34 11 1 2 50 20 30
49 LKS Głowienka 13 34 11 1 1 39 12 27
50 Polonia Bytom 17 34 9 7 1 36 24 12
51 LKS Lubatowa 12 33 11 0 1 41 9 32
52 Polonia Kopytowa 12 33 11 0 1 70 14 56
53 Victoria Pakoszówka 11 33 11 0 0 53 4 49
54 LKS Babicha 13 33 11 0 2 59 13 46
55 Piast Wadowice Górne 11 33 11 0 0 50 9 41
56 Atut Podborze 13 33 10 3 0 42 11 31
57 MKS Kańczuga 13 33 11 0 2 38 10 28
58 OKS Wielowieś 12 32 10 2 0 58 8 50
59 Wisłok Sieniawa 12 32 10 2 0 54 13 41
60 Strzelec Frysztak 13 32 10 2 1 47 11 36
61 Jodła Przychojec 13 32 10 2 1 40 11 29
62 Janovia Janowiec 12 32 10 2 0 50 24 26
63 Beskid Posada Górna 12 32 10 2 0 39 14 25
64 Pogoń Leżajsk 14 32 10 2 2 35 12 23
65 Błażowianka Błażowa 14 32 10 2 2 27 7 20
66 Czuwaj Przemyśl 15 32 10 2 3 37 18 19
67 Górnik Zabrze 17 32 9 5 3 23 14 9
68 Głogovia Głogów Małopolski 17 32 10 2 5 30 24 6
69 KS Arłamów 12 31 10 1 1 56 10 46
70 Sokół Domaradz 12 31 10 1 1 55 10 45
71 Rędzinianka Wojaszówka 12 31 10 1 1 54 9 45
72 Piast Nowa Wieś 13 31 10 1 2 48 12 36
73 Unia Nowa Sarzyna 13 31 10 1 2 48 14 34
74 LKS Golcowa 12 31 10 1 1 46 12 34
75 Błękitni Jasienica Rosielna 12 31 10 1 1 39 10 29
76 LKS Głębokie 12 31 10 1 1 43 8 35
77 GKS Orły 15 31 10 1 4 43 16 27
78 Victoria Czermin 15 31 9 4 2 38 11 27
79 KS Podwolina 13 31 10 1 2 38 14 24
80 LKS Żyraków 15 31 10 1 4 37 20 17
81 Śląsk Wrocław 17 31 9 4 4 27 14 13
82 Lech Poznań 17 31 9 4 4 29 16 13
83 Zagłębie II Lubin 17 31 9 4 4 27 17 10
84 Odra Opole 17 31 9 4 4 21 11 10
85 Grom Wyszatyce 12 30 10 0 2 47 9 38
86 Wisłoka Nowy Żmigród 11 30 10 0 1 50 14 36
87 Victoria Stary Dzików 10 30 10 0 0 40 6 34
88 Wilga Widełka 10 30 10 0 0 35 2 33
89 Novi Nosówka 13 30 9 3 1 43 12 31
90 LKS Hermanowa 10 30 10 0 0 35 11 24
91 Kaskada Kamionka 15 30 8 6 1 43 20 23
92 Górnik Strachocina 13 30 10 0 3 45 24 21
93 Fenix Leszno 15 30 9 3 3 39 19 20
94 Iskra Jawornik Polski 13 30 9 3 1 38 18 20
95 Pogórze Dubiecko 15 30 9 3 3 33 20 13
96 Legia Warszawa 17 30 8 6 3 26 17 9
97 Stal Mielec 17 30 8 6 3 25 17 8
98 Chojniczanka Chojnice 17 30 8 6 3 25 18 7
99 Płomień Trześń 12 29 9 2 1 45 8 37
100 Orkan Markowce 12 29 9 2 1 43 13 30
101 Orion Pielnia 12 29 9 2 1 50 13 37
102 LKS Brzezówka 11 29 9 2 0 41 11 30
103 LZS Ździary 14 29 9 2 3 51 24 27
104 Partyzant Targowiska 14 29 9 2 3 40 15 25
105 Piast Tuczempy 15 29 8 5 2 41 19 22
106 Zacisze Trześń 13 29 9 2 2 34 14 20
107 Włókniarz Rakszawa 15 29 9 2 4 34 15 19
108 Hetman Laszki 15 29 8 5 2 36 19 17
109 Delin Munina 15 29 9 2 4 35 19 16
110 Miedź Legnica 17 29 8 5 4 32 17 15
111 JKS Jarosław 17 29 9 2 6 31 18 13
112 Hutnik Kraków 17 29 8 5 4 32 21 11
113 Pogoń Szczecin 17 29 9 2 6 35 25 10
114 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 14 29 9 2 3 38 29 9
115 GKS Jastrzębie 17 29 8 5 4 25 20 5
116 Kotwica Kołobrzeg 17 29 9 2 6 25 16 9
117 Ekoball Stal Sanok 17 29 9 2 6 24 20 4
118 Puszcza Niepołomice 17 29 7 8 2 23 20 3
119 Rotunda Krzeszów 13 28 9 1 3 57 19 38
120 Koniczynka Ocice 12 28 9 1 2 53 19 34
121 Cresovia Krzeczowice 13 28 9 1 3 49 18 31
122 Victoria Budy Głogowskie 11 28 9 1 1 37 7 30
123 Wisznia Nienowice 12 28 9 1 2 34 7 27
124 Stal II Stalowa Wola 14 28 9 1 4 48 24 24
125 Kolejarz Knapy 12 28 9 1 2 41 18 23
126 Jawor Nehrybka 12 28 9 1 2 45 24 21
127 Granica Stubno 15 28 8 4 3 35 15 20
128 Kamieniarz Golemki 15 28 9 1 5 49 31 18
129 LKS Nagoszyn 14 28 9 1 4 42 26 16
130 Team Przecław 13 28 9 1 3 40 23 17
131 Kotwica Korczyna 13 28 8 4 1 36 21 15
132 LKS Manasterz 15 28 9 1 5 27 12 15
133 LKS Wola Dalsza 12 28 9 1 2 29 15 14
134 Czarni Połaniec 17 28 8 4 5 36 23 13
135 Błękitni Ropczyce 17 28 8 4 5 37 25 12
136 Igloopol Dębica 17 28 8 4 5 30 18 12
137 KKS 1925 Kalisz 17 28 8 4 5 27 16 11
138 GKS Tychy 17 28 9 1 7 23 17 6
139 Wisła Kraków 17 28 8 4 5 35 23 12
140 Piast Gliwice 17 28 7 7 3 25 15 10
141 Motor Lublin 17 28 7 7 3 28 26 2
142 Widzew Łódź 17 28 9 1 7 21 21 0
143 Resovia III 10 27 9 0 1 54 4 50
144 Jasiołka Szebnie 11 27 9 0 2 47 11 36
145 Tęcza Wysock 12 27 9 0 3 53 21 32
146 Łęg Łowce 12 27 8 3 1 42 13 29
147 Korona Trójczyce 15 27 8 3 4 46 19 27
148 Czarni Bolestraszyce 12 27 8 3 1 34 9 25
149 LKS Wesoła 12 27 9 0 3 42 18 24
150 LKS Hłudno 12 27 9 0 3 39 15 24
151 Gwiazda Wielkie Oczy 14 27 9 0 5 47 26 21
152 GKS Majdan Sieniawski 13 27 8 3 2 38 17 21
153 GKS Niebylec 13 27 9 0 4 39 21 18
154 Sokół III Kolbuszowa Dolna 13 27 8 3 2 38 21 17
155 Dromader Chrząstów 15 27 8 3 4 40 24 16
156 Lotniarz Bezmiechowa 11 27 8 3 0 28 12 16
157 Górnovia Górno 13 27 8 3 2 28 12 16
158 KS Zaczernie 15 27 9 0 6 45 32 13
159 Przełęcz Dukla 14 27 8 3 3 28 18 10
160 Pogoń Siedlce 17 27 7 6 4 28 24 4
161 Szarotka Nowosielce 12 26 8 2 2 54 15 39
162 LZS Kotowa Wola 12 26 8 2 2 52 16 36
163 Huragan Gniewczyna 13 26 8 2 3 45 23 22
164 Błyskawica Rożniatów 13 26 8 2 3 59 24 35
165 Cisy Jabłonica Polska 12 26 8 2 2 36 14 22
166 Orły Ruda 12 26 8 2 2 40 20 20
167 Dąb Dobkowice 15 26 8 2 5 52 33 19
168 Korona Tuchla 12 26 8 2 2 36 17 19
169 Gorliczanka Gorliczyna 15 26 8 2 5 47 29 18
170 Grabowianka Grabówka 12 26 8 2 2 44 26 18
171 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 26 8 2 7 37 21 16
172 Stal II Rzeszów 17 26 8 2 7 44 28 16
173 GKS Groble 13 26 8 2 3 32 16 16
174 KS Szówsko 15 26 8 2 5 46 32 14
175 Błękitni Grzęska 13 26 8 2 3 43 30 13
176 Tęcza Kosienice 15 26 8 2 5 45 33 12
177 Zorza Trzeboś 13 26 8 2 3 21 10 11
178 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 12 26 8 2 2 26 11 15
179 Błękitni Futory 14 26 8 2 4 45 33 12
180 Orzeł Glinianka 12 26 8 2 2 37 27 10
181 Wisłok Wiśniowa 17 26 7 5 5 34 25 9
182 Madras Goleszów 12 26 8 2 2 31 22 9
183 Zgoda Zarszyn 13 26 8 2 3 30 21 9
184 Korona Kielce 17 26 6 8 3 28 20 8
185 Avia Świdnik 17 26 8 2 7 25 17 8
186 Wiślanie Jaśkowice 17 26 7 5 5 23 15 8
187 Przełom Besko 14 26 8 2 4 31 24 7
188 Górnik Łęczna 17 26 6 8 3 19 13 6
189 Garbarnia Kraków 17 26 7 5 5 29 25 4
190 Sokół Sokołów Małopolski 15 26 8 2 5 31 28 3
191 ŁKS II Łódź 17 26 7 5 5 26 24 2
192 Olimpia Elbląg 17 26 7 5 5 23 21 2
193 Skra Częstochowa 17 26 7 5 5 22 15 7
194 Zagłębie Lubin 17 26 7 5 5 19 18 1
195 Inter Gnojnica 9 25 8 1 0 47 6 41
196 Victoria Ocieka 9 25 8 1 0 41 8 33
197 Korona Góra Ropczycka 9 25 8 1 0 37 6 31
198 Strażak Lubzina 9 25 8 1 0 42 12 30
199 LKS Miękisz Nowy 14 25 8 1 5 48 20 28
200 San Wrzawy 13 25 8 1 4 40 19 21
201 Azalia Wola Zarczycka 15 25 7 4 4 51 32 19
202 Tempo Nienaszów 14 25 6 7 1 38 20 18
203 Dynovia Dynów 13 25 8 1 4 33 16 17
204 Podlesianka Kamień 12 25 8 1 3 30 14 16
205 Płomień Zmiennica 12 25 8 1 3 34 20 14
206 LKS Pisarowce 13 25 8 1 4 38 25 13
207 Heiro Rzeszów 13 25 8 1 4 36 24 12
208 Wiraż Chłopice 15 25 8 1 6 39 28 11
209 Orzeł Rudnik 12 25 8 1 3 24 13 11
210 LKS Izdebki 12 25 8 1 3 34 26 8
211 Płomień Morawsko 15 25 8 1 6 33 25 8
212 Atlantic Chałupki Dębniańskie 13 25 8 1 4 31 23 8
213 Sawa Sonina 15 25 8 1 6 31 25 6
214 Tempo Cmolas 13 25 8 1 4 27 21 6
215 Sokół Kamień 17 25 7 4 6 35 37 -2
216 Piast Antoniki 10 24 8 0 2 35 11 24
217 Rudnianka Rudna Wielka 11 24 7 3 1 34 12 22
218 KS SMP Tuszyma 11 24 8 0 3 38 21 17
219 LKS Długie 13 24 7 3 3 33 16 17
220 LKS Wzdów 12 24 7 3 2 34 18 16
221 Kłyż Tarnogóra 13 24 7 3 3 40 25 15
222 Złotsan Kuryłówka 13 24 7 3 3 36 20 16
223 Radomyślanka II Radomyśl Wielki 11 24 8 0 3 25 10 15
224 Start Wola Mielecka 13 24 8 0 5 36 24 12
225 LKS Górki 13 24 7 3 3 27 15 12
226 LKS Kombornia 12 24 8 0 4 30 19 11
227 Wisełka Siennów 15 24 7 3 5 44 34 10
228 LKS Jasionka 15 24 7 3 5 33 23 10
229 Dąbrówka Stara Jastrząbka 14 24 8 0 6 33 23 10
230 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 24 7 3 6 30 21 9
231 Radunia Stężyca 17 24 6 6 5 25 21 4
232 Rolnik Wólka Krowicka 14 24 8 0 6 42 40 2
233 Stal Rzeszów 17 24 7 3 7 31 29 2
234 Unia Tarnów 17 24 7 3 7 31 29 2
235 Wisła Puławy 17 24 6 6 5 25 23 2
236 Podlasie Biała Podlaska 17 24 7 3 7 25 24 1
237 Znicz Pruszków 17 24 7 3 7 18 17 1
238 Stomil Olsztyn 17 24 7 3 7 18 17 1
239 Strumyk Hawłowice 13 24 8 0 5 27 27 0
240 Chrobry Głogów 17 24 7 3 7 18 25 -7
241 UKS SMS Rzeszów 10 23 7 2 1 47 16 31
242 JKS Jasionów 12 23 7 2 3 56 27 29
243 LKS Mołodycz 10 23 7 2 1 35 14 21
244 Iwełka Iwla 11 23 7 2 2 33 12 21
245 Paszczyniak Paszczyna 9 23 7 2 0 30 9 21
246 LKS Ujkowice 12 23 7 2 3 29 12 17
247 Milenium Bieliny 12 23 7 2 3 29 14 15
248 Start Pruchnik 15 23 7 2 6 34 20 14
249 Sokół Pień 13 23 7 2 4 34 20 14
250 Zryw Młodów 14 23 6 5 3 33 19 14
251 Wisłok Strzyżów 13 23 6 5 2 31 17 14
252 Gaudium Łężyny 11 23 7 2 2 29 15 14
253 Sokół II Kolbuszowa Dolna 15 23 6 5 4 48 35 13
254 Sanovia Lesko 13 23 7 2 4 27 16 11
255 KS Stobierna 12 23 7 2 3 25 15 10
256 Wiar Huwniki 12 23 7 2 3 34 25 9
257 Łęg Stany 13 23 6 5 2 35 27 8
258 LKS Pustków 15 23 7 2 6 42 35 7
259 Błysk Górki 13 23 7 2 4 36 29 7
260 LKS Nakło 15 23 7 2 6 32 26 6
261 LKS Wiewiórka 14 23 6 5 3 39 34 5
262 Start Lisie Jamy 15 23 7 2 6 33 28 5
263 LKS Głowaczowa 15 23 7 2 6 37 33 4
264 LKS Trzebownisko 15 23 6 5 4 26 22 4
265 Santos Piwoda 15 23 7 2 6 32 29 3
266 Grunwald Padew Narodowa 13 23 7 2 4 21 20 1
267 Zamczysko Mrukowa 14 23 7 2 5 21 21 0
268 Włókniarz II Rakszawa 9 22 7 1 1 45 8 37
269 Jawor Krzemienica 9 22 7 1 1 38 6 32
270 ŁKS Łukawiec 10 22 7 1 2 36 9 27
271 Diament Pstrągowa 10 22 7 1 2 35 15 20
272 Crasnovia Krasne 12 22 7 1 4 34 14 20
273 Mrowlanka Mrowla 11 22 7 1 3 38 21 17
274 Hetman Dąbrówka Wisłocka 12 22 6 4 2 35 22 13
275 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 22 7 1 7 36 24 12
276 Gwiazda Maćkowice 15 22 7 1 7 41 30 11
277 Czarni Lipa 13 22 7 1 5 30 19 11
278 Orzeł Lubla 13 22 6 4 3 37 27 10
279 Wiki Sanok 14 22 6 4 4 30 20 10
280 KS II Zarzecze 11 22 6 4 1 25 15 10
281 Strażak Sośnica 12 22 6 4 2 23 13 10
282 Guzikówka Krosno 11 22 7 1 3 23 14 9
283 Progres Kawęczyn 14 22 7 1 6 39 31 8
284 Zimowit Rzeszów 13 22 7 1 5 30 22 8
285 Granit Wysoka Strzyżowska 10 22 7 1 2 25 17 8
286 Jutrzenka Ławnica 13 22 7 1 5 23 17 6
287 Iskra Zgłobień 15 22 7 1 7 42 37 5
288 Brzozovia Brzozów 12 22 6 4 2 22 17 5
289 Start Mirocin 13 22 7 1 5 29 26 3
290 Żuraw Żurawiczki 13 22 7 1 5 31 27 4
291 LKS Płowce Stróże Małe 13 22 7 1 5 21 18 3
292 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17 22 5 7 5 27 26 1
293 Olimpia Grudziądz 17 22 6 4 7 19 18 1
294 Tanew Wólka Tanewska 14 22 7 1 6 28 29 -1
295 Siarka II Tarnobrzeg 14 22 7 1 6 37 24 13
296 Świdniczanka Świdnik 17 22 5 7 5 25 26 -1
297 KS Wiązownica 17 22 6 4 7 30 35 -5
298 Lech II Poznań 17 22 6 4 7 17 25 -8
299 Czarni Czudec 10 21 7 0 3 38 12 26
300 Łęg Kopcie 12 21 7 0 5 36 13 23
301 KS Baranówka Rzeszów 11 21 7 0 4 35 20 15
302 Bukowa Jastkowice 13 21 6 3 4 40 26 14
303 Polonia Hyżne 9 21 7 0 2 29 15 14
304 Cresovia Kalników 15 21 6 3 6 28 18 10
305 Stal Gorzyce 14 21 6 3 5 28 21 7
306 Azalia Brzóza Królewska 13 21 7 0 6 28 21 7
307 Fort Jaksmanice 12 21 6 3 3 34 28 6
308 Polonia II Przemyśl 15 21 7 0 8 33 27 6
309 Transdźwig Stale 14 21 6 3 5 32 26 6
310 Iwonka Iwonicz 12 21 6 3 3 25 20 5
311 OKS Sobniów Jasło 13 21 6 3 4 19 17 2
312 LZS Żabno 13 21 6 3 4 26 26 0
313 Sandecja Nowy Sącz 17 21 5 6 6 19 20 -1
314 Herkules Trzebuska 12 21 7 0 5 28 30 -2
315 Chełmianka Chełm 17 21 6 3 8 27 30 -3
316 Start Brzóza Stadnicka 9 20 6 2 1 33 12 21
317 Grom Mogielnica 10 20 6 2 2 31 10 21
318 Grunwald Rzeszów 11 20 6 2 3 32 12 20
319 Nelson Polańczyk 11 20 6 2 3 37 20 17
320 Wesoła Zadąbrowie 12 20 6 2 4 28 14 14
321 Bizon Medyka 12 20 6 2 4 30 18 12
322 Juventus Poraż 11 20 6 2 3 37 26 11
323 Czarni Kraczkowa 9 20 6 2 1 28 17 11
324 Stal Nowa Dęba 14 20 6 2 6 30 20 10
325 Roztocze Ruda Różaniecka 10 20 6 2 2 28 18 10
326 LKS Łopuchowa 14 20 6 2 6 38 29 9
327 Roztocze Narol 13 20 6 2 5 33 24 9
328 KS Żupawa 12 20 6 2 4 32 25 7
329 LZS Krzątka 12 20 6 2 4 31 24 7
330 LKS Dębiaki 13 20 6 2 5 37 31 6
331 TS Noverra Głogów Małopolski 13 20 5 5 3 27 21 6
332 Jasiołka Świerzowa 11 20 6 2 3 19 13 6
333 Victoria Kobylany 12 20 6 2 4 33 29 4
334 Karpaty Klimkówka 12 20 6 2 4 30 26 4
335 Plombier Sparta Osobnica 13 20 6 2 5 30 26 4
336 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 20 6 2 7 31 28 3
337 Zamczysko Odrzykoń 14 20 6 2 6 21 19 2
338 Staromieszczanka Stare Miasto 13 20 6 2 5 20 20 0
339 Szarotka Uherce 13 20 6 2 5 24 25 -1
340 Warta Poznań 17 20 5 5 7 17 18 -1
341 San Hureczko 15 20 6 2 7 30 34 -4
342 Wisłoka Dębica 17 20 5 5 7 18 22 -4
343 Podhale Nowy Targ 17 20 5 5 7 22 25 -3
344 Sokół Grodzisko 13 20 6 2 5 31 37 -6
345 ŁKS Łódź 17 20 5 5 7 23 33 -10
346 Osława Zagórz 11 19 6 1 4 43 20 23
347 Start Lubenia 10 19 6 1 3 30 14 16
348 LKS Haczów 12 19 5 4 3 32 18 14
349 Artmax Pikulice 12 19 6 1 5 30 19 11
350 Plon Klęczany 9 19 6 1 2 22 11 11
351 Pasja Krosno 12 19 6 1 5 42 32 10
352 Iskra Przysietnica 12 19 5 4 3 33 24 9
353 Junior Zakrzów 13 19 6 1 6 31 24 7
354 LKS Tarnawa 11 19 5 4 2 28 21 7
355 Nafta Jedlicze 14 19 6 1 7 25 19 6
356 Dąb Kosina 9 19 6 1 2 17 11 6
357 Cracovia 16 19 4 7 5 30 25 5
358 Arka Albigowa 9 19 6 1 2 13 8 5
359 Wisła Gliny Małe 13 19 6 1 6 28 25 3
360 PUKS Francesco Jelna 13 19 6 1 6 21 19 2
361 Resovia II 17 19 5 4 8 22 22 0
362 Ruch Chorzów 17 19 4 7 6 21 22 -1
363 Czerwoni Cewków 14 19 5 4 5 25 29 -4
364 ULKS Czerteż 12 19 6 1 5 22 33 -11
365 Łęk Ostrów 15 19 6 1 8 30 46 -16
366 Nafta Gaz Jodłówka 6 18 6 0 0 27 4 23
367 LKS Duńkowice 12 18 5 3 4 36 18 18
368 Bieszczady Jankowce 13 18 5 3 5 37 30 7
369 LKS Czaszyn 11 18 6 0 5 31 24 7
370 Jamnica Dulcza Wielka 13 18 5 3 5 36 31 5
371 Wisan Skopanie 13 18 6 0 7 27 23 4
372 Wisłoka Błażkowa 11 18 5 3 3 21 17 4
373 Iskra Iskrzynia 12 18 6 0 6 22 19 3
374 Kolorado Wola Chorzelowska 13 18 6 0 7 42 40 2
375 KS Sarzyna 12 18 5 3 4 11 10 1
376 Promyk Urzejowice 15 18 5 3 7 28 30 -2
377 Kolbuszowianka Kolbuszowa 15 18 5 3 7 23 30 -7
378 Błękit Żołynia 15 18 5 3 7 21 30 -9
379 Strumyk Malawa 16 18 5 3 8 26 28 -2
380 Start Borek Stary 11 18 6 0 5 25 27 -2
381 Astra Medynia Głogowska 12 18 6 0 6 20 22 -2
382 Piast Nowosielce 13 18 6 0 7 26 30 -4
383 LKS Stasiówka 14 18 5 3 6 22 31 -9
384 KS Pawłokoma 9 17 5 2 2 23 12 11
385 Orzeł Kosowy 9 17 5 2 2 18 11 7
386 Przedmieście Jarosław 12 17 5 2 5 31 25 6
387 KS Zarzecze 13 17 5 2 6 29 26 3
388 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 13 17 5 2 6 34 32 2
389 Grabniak Hucisko 13 17 5 2 6 30 33 -3
390 Górnik II Grabownica Starzeńska 12 17 5 2 5 30 33 -3
391 Jutrzenka Dębno 13 17 5 2 6 25 28 -3
392 LZS Turbia 12 17 5 2 5 26 30 -4
393 Biało-Czerwoni Kaszyce 15 17 5 2 8 33 39 -6
394 Graniczni Krowica 14 17 5 2 7 26 33 -7
395 Radomiak Radom 17 17 4 5 8 20 28 -8
396 Resovia 17 17 4 5 8 17 25 -8
397 Jedność Niechobrz 14 17 5 2 7 17 28 -11
398 San Kłyżów 15 17 5 2 8 23 36 -13
399 TS Jodłowa 9 16 5 1 3 28 12 16
400 Leśnik Płazów 9 16 5 1 3 24 11 13
401 KS Godowa 10 16 5 1 4 37 28 9
402 Gród Będziemyśl 9 16 5 1 3 25 19 6
403 Wisłok Krościenko Wyżne 12 16 5 1 6 27 25 2
404 Kamieniarz II Golemki 9 16 5 1 3 25 25 0
405 LKS Zasów-Mokre 9 16 5 1 3 21 17 4
406 Jasiołka Jaśliska 12 16 4 4 4 26 26 0
407 Standart Święcany 11 16 5 1 5 28 31 -3
408 Jeziorak Chwałowice 14 16 5 1 8 30 35 -5
409 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 16 3 7 7 16 21 -5
410 Walter Opaka 10 16 5 1 4 14 19 -5
411 LZS Przędzel 12 16 5 1 6 33 39 -6
412 Chemik Pustków 15 16 5 1 9 21 27 -6
413 LKS Łęki Górne 14 16 5 1 8 25 33 -8
414 Sparta Jeżowe 14 16 5 1 8 24 33 -9
415 Orzeł Bażanówka 13 16 4 4 5 19 30 -11
416 Zalew Stary Lubliniec 13 16 4 4 5 19 31 -12
417 Pitmark Jaślany 13 16 4 4 5 21 35 -14
418 KS Dzikowiec 13 16 5 1 7 25 31 -6
419 Burza Rogi 12 16 5 1 6 25 32 -7
420 KS Węgierka 15 16 5 1 9 26 43 -17
421 Liwocz Brzyska 13 16 5 1 7 19 37 -18
422 Trzcianka Trzciana 13 16 5 1 7 19 41 -22
423 Sanna Zaklików 12 16 5 1 6 27 50 -23
424 Piast II Tuczempy 12 15 5 0 7 40 22 18
425 Błyskawica Rozbórz 6 15 5 0 1 20 5 15
426 KS Pełnatycze 6 15 5 0 1 19 11 8
427 KS Terliczka 10 15 4 3 3 23 16 7
428 KS Cygany 12 15 4 3 5 37 32 5
429 Grom Handzlówka 9 15 4 3 2 17 13 4
430 LKS Korzenica 10 15 5 0 5 24 22 2
431 Złotniczanka Złotniki 13 15 4 3 6 27 26 1
432 Otryt Lutowiska 11 15 5 0 6 24 24 0
433 San Mrzygłód 10 15 4 3 3 19 17 2
434 LZS Wola Rzeczycka 13 15 4 3 6 28 30 -2
435 LKS Wierzchowiny 11 15 4 3 4 25 28 -3
436 Borowiec Straszęcin 14 15 3 6 5 23 28 -5
437 Pogórze Srogów Górny 11 15 5 0 6 20 25 -5
438 Legion II Pilzno 14 15 4 3 7 25 32 -7
439 Rada Orzechowce 12 15 4 3 5 19 26 -7
440 Korona Olszany 15 15 4 3 8 29 37 -8
441 Smoczanka Mielec 15 15 4 3 8 19 27 -8
442 Bratek Bratkowice 13 15 4 3 6 17 25 -8
443 KS Bystrzyca 14 15 4 3 7 34 46 -12
444 Szarotka Rogóżno 13 15 5 0 8 20 36 -16
445 Alabaster Łopuszka Wielka 6 14 4 2 0 22 3 19
446 Jutrzenka Jaćmierz 12 14 4 2 6 43 29 14
447 GKS Zarzecze 6 14 4 2 0 21 7 14
448 LZS Mała 9 14 4 2 3 27 20 7
449 Baszta Zawada 9 14 4 2 3 25 20 5
450 LKS Lubatówka 12 14 3 5 4 22 20 2
451 Orzeł Wysoka Głogowska 10 14 4 2 4 18 18 0
452 Dragon Nowy Glinik 11 14 4 2 5 24 25 -1
453 Nafta Chorkówka 11 14 4 2 5 23 26 -3
454 Czardasz Osiek Jasielski 13 14 4 2 7 21 25 -4
455 Rzędzian Rzędzianowice 13 14 3 5 5 27 32 -5
456 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 11 14 4 2 5 16 21 -5
457 Zorza 03 Łubienko 11 14 4 2 5 31 37 -6
458 Remix Niebieszczany 13 14 4 2 7 21 30 -9
459 Wiśnia Trzciana 12 14 4 2 6 24 37 -13
460 Orzeł Biedaczów 13 14 4 2 7 19 32 -13
461 Sokół Hucisko 13 14 4 2 7 15 30 -15
462 Tanew Wola Wielka 10 13 4 1 5 24 15 9
463 Pogórze Rokietnica 7 13 4 1 2 15 9 6
464 Werynianka Werynia 9 13 4 1 4 17 13 4
465 Start II Lisie Jamy 10 13 4 1 5 30 27 3
466 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 8 13 4 1 3 21 18 3
467 Orzeł Wysoka Łańcucka 9 13 4 1 4 17 14 3
468 Nurt Potok 11 13 4 1 6 36 37 -1
469 Raniżovia Raniżów 13 13 4 1 8 24 26 -2
470 Lechia II Sędziszów Małopolski 9 13 4 1 4 26 31 -5
471 Rzemieślnik Strażów 12 13 3 4 5 23 31 -8
472 HALO Hyżne 13 13 2 7 4 11 19 -8
473 Polonia Przemyśl 17 13 3 4 10 18 28 -10
474 LKS Trześniów 12 13 4 1 7 17 27 -10
475 Junak Rzeszów 13 13 4 1 8 25 38 -13
476 LKS Stobierna Krzywe 10 13 4 1 5 16 29 -13
477 San Wierzawice 13 13 4 1 8 24 38 -14
478 Tęcza Jankowice 15 13 4 1 10 29 54 -25
479 Dąb Cetula 15 13 4 1 10 26 50 -24
480 Dąb Żdżary 9 12 4 0 5 21 19 2
481 Makovia Makowisko 12 12 3 3 6 21 20 1
482 Zalew Myczkowce 11 12 3 3 5 25 27 -2
483 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 14 12 3 3 8 19 22 -3
484 Advit Łętownia 13 12 3 3 7 12 16 -4
485 Wisłok Czarna 9 12 4 0 5 17 22 -5
486 Olimpia Nockowa 9 12 4 0 5 16 22 -6
487 LKS Hucina 9 12 3 3 3 11 17 -6
488 LZS Tarnowska Wola 12 12 4 0 8 28 37 -9
489 Iskra Łączki Brzeskie 11 12 4 0 7 23 32 -9
490 Polonia Warszawa 17 12 2 6 9 21 30 -9
491 KS Przybyszówka Rzeszów 15 12 4 0 11 30 40 -10
492 Victoria Niebocko 12 12 3 3 6 23 33 -10
493 Sokół Krzywa 14 12 3 3 8 30 42 -12
494 Tęcza Zręcin 13 12 4 0 9 22 34 -12
495 Korona Majdan Królewski 13 12 3 3 7 19 32 -13
496 Markovia Markowa 12 12 3 3 6 15 28 -13
497 LKS Milcza 12 12 4 0 8 23 37 -14
498 KS Łukowa 13 12 4 0 9 20 35 -15
499 Victoria Giedlarowa 13 12 3 3 7 19 34 -15
500 Huragan Kozłówek 10 12 4 0 6 23 39 -16
501 Retman Ulanów 13 12 3 3 7 24 46 -22
502 Potok Dobrynin 12 12 4 0 8 23 46 -23
503 Iskra Zabłotce 15 12 3 3 9 24 48 -24
504 Albatros Szufnarowa 13 11 3 2 8 26 34 -8
505 Apollo Dulcza Mała 11 11 3 2 6 22 30 -8
506 Orzeł Faliszówka 13 11 3 2 8 27 40 -13
507 Piast Wolica Piaskowa 15 11 3 2 10 26 42 -16
508 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11 11 3 2 6 24 41 -17
509 Jutrzenka Kopki 12 11 3 2 7 24 43 -19
510 Sokół Sieniawa 17 11 3 2 12 19 38 -19
511 PG CNC Skowierzyn 13 11 3 2 8 17 37 -20
512 Florian Rymanów Zdrój 12 11 3 2 7 12 32 -20
513 Czarni Oleszyce 14 11 3 2 9 19 50 -31
514 Górnik Grabownica Starzeńska 14 11 3 2 9 12 44 -32
515 KS Jarocin 14 11 3 2 9 15 48 -33
516 Wietlin 15 11 3 2 10 19 57 -38
517 Płomyk Lutoryż 10 10 3 1 6 28 21 7
518 Galicja Chmielnik 9 10 2 4 3 24 32 -8
519 Świlczanka Świlcza 11 10 3 1 7 16 30 -14
520 Orlęta Radzyń Podlaski 16 10 2 4 10 9 26 -17
521 LKS Niziny 12 10 3 1 8 15 34 -19
522 Czarnovia Czarna 15 10 2 4 9 16 36 -20
523 Gabry Łukowe 11 10 3 1 7 28 53 -25
524 Żurawianka Żurawica 15 10 3 1 11 17 43 -26
525 Tanew Harasiuki 13 10 3 1 9 28 56 -28
526 KS Wola Baranowska 12 10 2 4 6 15 43 -28
527 Walawianka Walawa 12 10 3 1 8 18 60 -42
528 LKS Brzeźnica 9 9 3 0 6 25 18 7
529 LZS Jadachy 13 9 3 0 10 32 39 -7
530 Błękitni Siedlanka 13 9 1 6 6 30 42 -12
531 WKS Kurzyna 12 9 3 0 9 13 26 -13
532 Grom Krzemienica 13 9 3 0 10 23 37 -14
533 Orzeł Bieździedza 13 9 2 3 8 18 33 -15
534 Marmury Przyłęk 9 9 2 3 4 16 31 -15
535 Sanovia Michałówka 12 9 2 3 7 14 30 -16
536 Czarni Trześń 15 9 2 3 10 25 43 -18
537 Grunwald Połomia 13 9 2 3 8 19 41 -22
538 KS Szczepańcowa 12 9 3 0 9 21 47 -26
539 Zorza Jagiełła 13 9 3 0 10 17 45 -28
540 Zryw Dydnia 12 9 3 0 9 15 45 -30
541 Herosi Krzaki-Słomiana 12 9 3 0 9 17 53 -36
542 KS Dąbrówki 15 9 3 0 12 12 48 -36
543 Wspólnota Serbinów 12 8 2 2 8 33 39 -6
544 Palkovia Palikówka 9 8 2 2 5 17 33 -16
545 Iskra Sobów 12 8 2 2 8 17 43 -26
546 Błękitni Wierzbna 6 7 2 1 3 14 11 3
547 Sprint Żarówka 6 7 2 1 3 14 24 -10
548 Karpaty Krosno 17 7 1 4 12 10 25 -15
549 Pogórze Bachórz 9 7 2 1 6 7 22 -15
550 Dąb Dąbrowa 11 7 2 1 8 15 33 -18
551 Zagłębie Sosnowiec 17 7 1 4 12 12 30 -18
552 Huragan Zdziechowice 12 7 2 1 9 17 36 -19
553 LKS Batycze 15 7 2 1 12 18 42 -24
554 Juwenia Cieszanów 14 7 2 1 11 11 36 -25
555 Korona Dobrzechów 10 7 2 1 7 14 43 -29
556 Rudzik Rudna Mała 11 7 2 1 8 20 54 -34
557 Ostrovia Wola Buchowska 13 7 2 1 10 16 52 -36
558 LKS Odrzechowa 12 7 2 1 9 15 59 -44
559 Orzeł Harta 9 6 2 0 7 12 17 -5
560 Gacovia Gać 6 6 2 0 4 8 17 -9
561 Borkovia Borek Wielki 9 6 2 0 7 13 29 -16
562 Wólczanka Wólka Grodziska 13 6 2 0 11 21 47 -26
563 Ostoja Kołaczyce 14 6 1 3 10 19 48 -29
564 Lechia Sędziszów Małopolski 17 6 2 0 15 15 46 -31
565 Leśna Wólka Podleśna 15 6 1 3 11 20 52 -32
566 LKS Olszynka 12 6 1 3 8 17 57 -40
567 Łazowianka Łazy 12 6 2 0 10 16 57 -41
568 PKS UNUM Babice 5 5 1 2 2 6 7 -1
569 KS Kisielów 6 5 1 2 3 10 12 -2
570 Błękitni Maćkówka 6 5 1 2 3 10 14 -4
571 Huragan Przedbórz 9 5 1 2 6 11 18 -7
572 Błękitni Zalesie 10 5 1 2 7 21 39 -18
573 Tajfun Łubno Szlacheckie 11 5 1 2 8 14 32 -18
574 Orzeł Pustyny 12 5 1 2 9 18 59 -41
575 Huragan Rozbórz Długi 6 4 1 1 4 11 16 -5
576 Głuchowianka Głuchów 5 4 1 1 3 6 14 -8
577 Iskra Cieszacin Wielki 6 4 1 1 4 6 30 -24
578 KS Wydrza 12 4 1 1 10 20 46 -26
579 Piastovia Miejsce Piastowe 11 4 1 1 9 10 37 -27
580 LKS Warzyce 11 4 1 1 9 4 32 -28
581 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15 4 1 1 13 10 39 -29
582 Wisłoka Niegłowice 13 4 1 1 11 13 47 -34
583 Pionier Średnia Wieś 13 4 0 4 9 14 53 -39
584 Victoria Kidałowice 12 4 1 1 10 12 60 -48
585 San Gorzyce 15 4 1 1 13 20 77 -57
586 LZS Rzeczyca Długa 13 4 1 1 11 7 64 -57
587 Korona Rzeszów 17 4 1 1 15 20 85 -65
588 Szkło Młyny 15 4 1 1 13 7 88 -81
589 Rotar Węglówka 6 3 1 0 5 10 27 -17
590 Dragon Korzeniów 9 3 1 0 8 9 35 -26
591 Sokół Sokolniki 13 3 1 0 12 18 54 -36
592 KS Zgórsko 12 3 1 0 11 10 53 -43
593 Orkan Zapałów 15 3 0 3 12 7 51 -44
594 Unia Fredropol 15 3 0 3 12 13 67 -54
595 Unia Korniaktów 7 2 0 2 5 10 22 -12
596 LKS Skołyszyn 14 2 0 2 12 14 51 -37
597 Unia Łukawiec 14 2 0 2 12 11 69 -58
598 Sokół Malinie 13 1 0 1 12 8 37 -29
599 Sobol Niżatyce 13 1 0 1 12 7 49 -42
600 Płomień Chmielów 1 0 0 0 1 0 3 -3
601 KSTŁK Stalowa Wola 1 0 0 0 1 0 3 -3
602 Płomień Zagorzyce 9 0 0 0 9 5 41 -36
603 Sokół Dębica 9 0 0 0 9 1 41 -40
604 Orły Pstrągówka 10 0 0 0 10 8 56 -48
605 Legia Oleszyce 10 0 0 0 10 8 64 -56
606 KS Biała Rzeszów 11 0 0 0 11 5 61 -56
607 LKS Łąka 10 0 0 0 10 4 66 -62
608 Orły Jabłonka 12 0 0 0 12 10 77 -67
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Czarni II Rokitki - mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sanoczanka Święte 15 41 13 2 0 78 5 73
2 Pogoń-Sokół II Lubaczów 14 40 13 1 0 66 7 59
3 Orzeł Torki 15 40 13 1 1 46 11 35
4 Strug Tyczyn 15 39 12 3 0 51 16 35
5 Błażowianka Błażowa 16 38 12 2 2 37 15 22
6 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 37 11 4 2 38 11 27
7 GKS Orły 15 37 12 1 2 45 19 26
8 Orzeł Przeworsk 15 36 11 3 1 60 14 46
9 Czarni Pawłosiów 15 36 12 0 3 46 14 32
10 Florian Ostrowy Tuszowskie 12 36 12 0 0 34 10 24
11 Victoria Czermin 15 35 11 2 2 40 19 21
12 Błękit Żołynia 15 35 11 2 2 37 18 19
13 Ekoball Stal Sanok 17 35 11 2 4 40 24 16
14 Wiraż Chłopice 15 34 11 1 3 59 19 40
15 Piast Nowa Wieś 13 34 11 1 1 52 16 36
16 GKS Groble 13 34 11 1 1 40 14 26
17 Czarni Jasło 14 34 11 1 2 33 13 20
18 Zdrój Horyniec 12 33 11 0 1 60 7 53
19 Zorza Łęki Dukielskie 13 33 11 0 2 57 15 42
20 Cosmos II Nowotaniec 13 33 11 0 2 53 18 35
21 MKS Kańczuga 13 33 11 0 2 57 26 31
22 LKS Jasionka 15 33 10 3 2 40 12 28
23 Sokół Nisko 14 33 11 0 3 35 13 22
24 LKS Miękisz Nowy 14 32 10 2 2 50 27 23
25 ŁKS Łowisko 14 32 10 2 2 32 11 21
26 Stal Łańcut 17 32 9 5 3 44 27 17
27 Śląsk Wrocław 17 32 9 5 3 23 17 6
28 KP Zarzecze 12 31 10 1 1 61 13 48
29 Wisłok Sieniawa 12 31 10 1 1 40 15 25
30 Sokół Domaradz 12 31 10 1 1 61 8 53
31 LKS Golcowa 12 31 10 1 1 46 10 36
32 Fenix Leszno 15 31 10 1 4 40 18 22
33 Fredro Surochów 15 31 10 1 4 43 24 19
34 Tempo Nienaszów 14 31 10 1 3 36 23 13
35 Avia Świdnik 17 31 9 4 4 35 24 11
36 Pogoń Siedlce 17 31 9 4 4 29 21 8
37 LZS Kotowa Wola 12 30 10 0 2 49 18 31
38 Słowianin Grębów 13 30 10 0 3 45 15 30
39 Stal II Mielec 15 30 8 6 1 37 11 26
40 Huragan Gniewczyna 13 30 10 0 3 46 22 24
41 Podlasie Biała Podlaska 17 30 8 6 3 22 11 11
42 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 30 9 3 5 29 21 8
43 Wisznia Nienowice 12 29 9 2 1 34 3 31
44 Strzelec Dąbrowica 12 29 9 2 1 41 13 28
45 Jodła Przychojec 13 29 9 2 2 37 12 25
46 Czarni Sójkowa 12 29 9 2 1 34 11 23
47 Grom Wyszatyce 12 29 9 2 1 37 15 22
48 Olimpia Pysznica 13 29 9 2 2 44 23 21
49 Sanovia Lesko 13 29 9 2 2 42 22 20
50 LKS Skołoszów 15 29 9 2 4 38 20 18
51 Nelson Polańczyk 11 29 9 2 0 33 15 18
52 Włókniarz Rakszawa 15 29 9 2 4 39 22 17
53 LKS Głowienka 13 29 9 2 2 30 15 15
54 Czuwaj Przemyśl 15 29 9 2 4 40 29 11
55 Wieczysta Kraków 17 29 9 2 6 32 24 8
56 Legia Warszawa 16 29 8 5 3 25 20 5
57 Górnik Łęczna 17 29 8 5 4 16 16 0
58 Wisłoczanka Tryńcza 13 28 8 4 1 55 16 39
59 KS Arłamów 12 28 9 1 2 53 14 39
60 Resovia III 11 28 9 1 1 53 15 38
61 Polonia Kopytowa 11 28 9 1 1 44 18 26
62 Rotunda Krzeszów 13 28 8 4 1 44 18 26
63 Tęcza Wysock 12 28 8 4 0 36 13 23
64 Strzelec Frysztak 13 28 9 1 3 40 19 21
65 Delin Munina 15 28 9 1 5 38 22 16
66 Piast Tuczempy 15 28 9 1 5 37 25 12
67 Cosmos Nowotaniec 17 28 8 4 5 32 20 12
68 Wiślanie Jaśkowice 17 28 9 1 7 33 25 8
69 Igloopol Dębica 17 28 8 4 5 30 23 7
70 Motor Lublin 17 28 9 1 7 21 16 5
71 Kolbuszowianka Kolbuszowa 15 28 9 1 5 32 29 3
72 MKS Radymno 15 27 8 3 4 46 20 26
73 Plantator Nienadówka 13 27 8 3 2 41 15 26
74 Victoria Budy Głogowskie 11 27 9 0 2 38 13 25
75 LKS Lubatowa 11 27 9 0 2 37 12 25
76 San Wrzawy 13 27 8 3 2 40 16 24
77 Lotniarz Bezmiechowa 11 27 8 3 0 31 9 22
78 Płomień Trześń 12 27 8 3 1 43 24 19
79 Łęg Łowce 12 27 8 3 1 31 12 19
80 Korona Tuchla 12 27 9 0 3 31 13 18
81 Strażak Grochowe 13 27 9 0 4 35 18 17
82 Sparta Chorzelów 13 27 8 3 2 26 12 14
83 LZS Ździary 14 27 8 3 3 35 22 13
84 KS Stobierna 13 27 8 3 2 28 15 13
85 Start Pruchnik 15 27 8 3 4 35 26 9
86 Kotwica Kołobrzeg 17 27 7 6 4 36 29 7
87 Chełmianka Chełm 16 27 8 3 5 32 27 5
88 KKS 1925 Kalisz 17 27 7 6 4 21 16 5
89 Start Lisie Jamy 15 27 8 3 4 36 33 3
90 Star Starachowice 17 27 8 3 6 19 18 1
91 LKS Czeluśnica 14 26 8 2 4 42 17 25
92 Atut Podborze 13 26 8 2 3 41 18 23
93 Górnik Strachocina 13 26 8 2 3 44 22 22
94 LKS Babicha 13 26 8 2 3 33 14 19
95 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 26 8 2 5 42 26 16
96 KS Zaczernie 15 26 8 2 5 35 24 11
97 Pogoń Szczecin 17 26 7 5 5 24 13 11
98 LKS Nagoszyn 14 26 8 2 4 47 37 10
99 Siarka Tarnobrzeg 17 26 7 5 5 26 17 9
100 LKS Pustków 15 26 8 2 5 39 33 6
101 GKS Katowice 17 26 7 5 5 29 23 6
102 Korona Trójczyce 15 26 8 2 5 30 28 2
103 Radunia Stężyca 17 26 7 5 5 23 24 -1
104 Sokół Kamień 17 26 8 2 7 31 35 -4
105 Koniczynka Ocice 12 25 8 1 3 41 11 30
106 Novi Nosówka 13 25 7 4 2 32 13 19
107 Dąbrówka Stara Jastrząbka 14 25 8 1 5 40 26 14
108 Start Rymanów 14 25 7 4 3 39 25 14
109 Czarni Lipa 13 25 8 1 4 31 18 13
110 Łęg Stany 13 25 7 4 2 29 16 13
111 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 25 7 4 4 35 23 12
112 Grabowianka Grabówka 12 25 8 1 3 40 29 11
113 LKS Wola Dalsza 13 25 8 1 4 31 20 11
114 Kolejarz Knapy 13 25 8 1 4 33 23 10
115 Wiki Sanok 14 25 7 4 3 19 13 6
116 Borowiec Straszęcin 14 25 8 1 5 36 34 2
117 Arka Gdynia 17 25 7 4 6 22 20 2
118 Głogovia Głogów Małopolski 17 25 8 1 8 21 24 -3
119 Wisłoka Dębica 17 25 7 4 6 23 31 -8
120 Wisłoka Nowy Żmigród 11 24 8 0 3 51 13 38
121 Victoria Stary Dzików 10 24 7 3 0 35 7 28
122 Wilga Widełka 8 24 8 0 0 27 4 23
123 Pogoń Leżajsk 14 24 7 3 4 35 22 13
124 KS Sarzyna 13 24 7 3 3 29 22 7
125 Jagiellonia Białystok 17 24 6 6 5 31 29 2
126 Chojniczanka Chojnice 17 24 7 3 7 24 26 -2
127 Lechia Gdańsk 17 24 7 3 7 23 26 -3
128 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 24 7 3 7 16 21 -5
129 Stal Rzeszów 17 24 7 3 7 22 31 -9
130 Victoria Pakoszówka 12 23 7 2 3 47 19 28
131 Azalia II Wola Zarczycka 13 23 7 2 4 36 20 16
132 Zgoda Zarszyn 13 23 7 2 4 37 22 15
133 Iskra Zgłobień 14 23 7 2 5 36 24 12
134 KS Podwolina 13 23 7 2 4 30 19 11
135 Crasnovia Krasne 13 23 6 5 2 30 19 11
136 Szarotka Nowosielce 12 23 7 2 3 25 15 10
137 Gaudium Łężyny 11 23 7 2 2 25 15 10
138 KS Zarzecze 13 23 7 2 4 25 17 8
139 Igloopol II Dębica 14 23 7 2 5 34 28 6
140 Wisłok Strzyżów 13 23 7 2 4 23 17 6
141 Stal II Stalowa Wola 14 23 7 2 5 37 32 5
142 LKS Żyraków 15 23 7 2 6 38 43 -5
143 LKS Głowaczowa 15 23 7 2 6 34 29 5
144 Zryw Młodów 14 23 7 2 5 22 31 -9
145 GKS Tychy 17 23 7 2 8 20 30 -10
146 Polonia Warszawa 17 23 6 5 6 20 20 0
147 Piast Wadowice Górne 12 22 7 1 4 55 23 32
148 Piast Antoniki 10 22 7 1 2 38 9 29
149 Podlesianka Kamień 13 22 7 1 5 37 18 19
150 Paszczyniak Paszczyna 9 22 7 1 1 30 11 19
151 Płomyk Lutoryż 10 22 7 1 2 28 13 15
152 Hetman Dąbrówka Wisłocka 11 22 7 1 3 27 16 11
153 Błękitni Jasienica Rosielna 12 22 7 1 4 26 17 9
154 Hetman Laszki 15 22 7 1 7 36 29 7
155 GKS Niebylec 13 22 7 1 5 35 28 7
156 Sokół Sokołów Małopolski 15 22 6 4 5 37 31 6
157 LKS Nakło 15 22 6 4 5 29 23 6
158 Brzostowianka Brzostek 14 22 6 4 4 42 38 4