Statystyki: Bałtyk Koszalin - (sezon 2023/2024)

Więcej o klubie: Bałtyk Koszalin

Wybierz sezon:

Tabela: (sezon 2023/2024) Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sanoczanka Święte 15 42 14 0 1 58 4 54
2 Wieczysta Kraków 18 41 13 2 3 54 21 33
3 Orzeł Torki 15 40 13 1 1 46 8 38
4 Czarni Jasło 15 40 13 1 1 37 11 26
5 ŁKS Łowisko 14 39 13 0 1 54 6 48
6 Cosmos Nowotaniec 17 38 12 2 3 42 17 25
7 Avia Świdnik 18 38 12 2 4 40 19 21
8 Śląsk Wrocław 18 38 11 5 2 29 14 15
9 LKS Skołoszów 15 37 12 1 2 45 12 33
10 Orzeł Przeworsk 15 37 12 1 2 65 17 48
11 Sparta Chorzelów 13 37 12 1 0 48 6 42
12 Victoria Czermin 15 37 12 1 2 51 19 32
13 Fredro Surochów 15 37 12 1 2 49 19 30
14 Stal Łańcut 17 37 11 4 2 41 21 20
15 Kotwica Kołobrzeg 20 37 11 4 5 42 30 12
16 Cosmos II Nowotaniec 13 36 12 0 1 64 11 53
17 Strug Tyczyn 15 36 11 3 1 51 19 32
18 LKS Głowienka 13 36 12 0 1 42 11 31
19 Zorza Łęki Dukielskie 13 36 12 0 1 57 7 50
20 Czarni Pawłosiów 15 36 12 0 3 44 16 28
21 Błażowianka Błażowa 14 36 11 3 0 32 10 22
22 Pogoń-Sokół II Lubaczów 14 35 11 2 1 77 12 65
23 Plantator Nienadówka 13 35 11 2 0 50 15 35
24 GKS Orły 15 35 11 2 2 34 12 22
25 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 35 10 5 2 29 9 20
26 Azalia II Wola Zarczycka 13 34 11 1 1 55 17 38
27 LKS Golcowa 12 34 11 1 0 46 12 34
28 Florian Ostrowy Tuszowskie 12 34 11 1 0 41 10 31
29 KS Stobierna 13 34 11 1 1 36 12 24
30 Jagiellonia Białystok 17 34 10 4 3 38 22 16
31 KKS 1925 Kalisz 19 34 10 4 5 28 17 11
32 Legion Pilzno 17 34 10 4 3 29 19 10
33 Czarni Sójkowa 12 33 11 0 1 54 16 38
34 KP Zarzecze 12 33 11 0 1 86 14 72
35 Zdrój Horyniec 12 33 11 0 1 65 8 57
36 LKS Babicha 13 33 11 0 2 48 9 39
37 Wilga Widełka 11 33 11 0 0 46 7 39
38 Jodła Przychojec 13 33 11 0 2 42 11 31
39 Sokół Nisko 14 33 11 0 3 39 9 30
40 Igloopol II Dębica 14 33 11 0 3 48 23 25
41 Słowianin Grębów 13 33 11 0 2 40 15 25
42 Piast Tuczempy 15 33 10 3 2 34 17 17
43 Sokół Sokołów Małopolski 15 33 10 3 2 41 25 16
44 Pogoń Siedlce 19 33 9 6 4 32 22 10
45 Arka Gdynia 17 33 10 3 4 27 18 9
46 Strzelec Dąbrowica 12 32 10 2 0 51 11 40
47 Błękitni Jasienica Rosielna 12 32 10 2 0 34 9 25
48 GKS Groble 13 32 10 2 1 37 14 23
49 Siarka Tarnobrzeg 17 32 10 2 5 32 15 17
50 Lechia Gdańsk 18 32 9 5 4 26 16 10
51 Lech Poznań 17 32 9 5 3 30 22 8
52 Rotunda Krzeszów 13 31 10 1 2 62 16 46
53 Wiraż Chłopice 15 31 10 1 4 58 20 38
54 Polonia Kopytowa 12 31 10 1 1 54 17 37
55 Piast Nowa Wieś 13 31 10 1 2 46 13 33
56 LKS Miękisz Nowy 14 31 10 1 3 54 22 32
57 Atut Podborze 13 31 10 1 2 47 15 32
58 Wisznia Nienowice 12 31 10 1 1 35 4 31
59 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 31 10 1 4 49 21 28
60 Korona Tuchla 12 31 10 1 1 36 9 27
61 Stal II Mielec 15 31 9 4 2 38 13 25
62 Huragan Gniewczyna 13 31 10 1 2 39 17 22
63 Olimpia Pysznica 13 31 10 1 2 36 15 21
64 Kolejarz Knapy 13 31 10 1 2 38 17 21
65 Start Rymanów 15 31 9 4 2 38 18 20
66 Pogoń Leżajsk 14 31 10 1 3 38 19 19
67 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 31 10 1 6 28 18 10
68 Star Starachowice 18 31 9 4 5 29 17 12
69 Radunia Stężyca 19 31 8 7 4 25 22 3
70 GKS Tychy 17 31 10 1 6 23 20 3
71 Wisłoczanka Tryńcza 13 30 9 3 1 74 11 63
72 MKS Kańczuga 13 30 10 0 3 55 24 31
73 LKS Lubatowa 12 30 10 0 2 36 8 28
74 Sanovia Lesko 13 30 10 0 3 38 15 23
75 Novi Nosówka 13 30 9 3 1 35 12 23
76 LKS Nagoszyn 13 30 10 0 3 42 22 20
77 LKS Łopuchowa 14 30 10 0 4 54 33 21
78 Gwiazda Wielkie Oczy 14 30 10 0 4 43 25 18
79 Podlasie Biała Podlaska 18 30 8 6 4 28 14 14
80 Czuwaj Przemyśl 15 30 9 3 3 37 24 13
81 Odra Opole 17 30 9 3 5 21 15 6
82 Chojniczanka Chojnice 20 30 8 6 6 29 25 4
83 Głogovia Głogów Małopolski 17 30 9 3 5 24 20 4
84 Hutnik Kraków 20 30 9 3 8 30 28 2
85 Tęcza Wysock 12 29 9 2 1 46 19 27
86 Wisłok Sieniawa 12 29 9 2 1 43 17 26
87 Sokół Domaradz 12 29 9 2 1 50 13 37
88 Płomień Trześń 12 29 9 2 1 49 19 30
89 Crasnovia Krasne 13 29 9 2 2 41 16 25
90 GKS Zarzecze 12 29 9 2 1 35 10 25
91 Azalia Wola Zarczycka 15 29 9 2 4 43 20 23
92 Madras Goleszów 12 29 9 2 1 35 15 20
93 Cisy Jabłonica Polska 12 29 9 2 1 28 10 18
94 Tempo Nienaszów 14 29 8 5 1 33 18 15
95 MKS Radymno 15 29 9 2 4 38 24 14
96 Delin Munina 15 29 9 2 4 41 25 16
97 Raków Częstochowa 16 29 8 5 3 32 18 14
98 Sokół Kamień 17 29 8 5 4 35 28 7
99 Motor Lublin 17 29 9 2 6 25 22 3
100 Chełmianka Chełm 17 29 9 2 6 33 31 2
101 Victoria Pakoszówka 11 28 9 1 1 50 11 39
102 Victoria Stary Dzików 10 28 9 1 0 46 7 39
103 Partyzant Targowiska 14 28 9 1 4 46 15 31
104 LZS Kotowa Wola 12 28 9 1 2 54 25 29
105 KS Arłamów 12 28 9 1 2 43 14 29
106 Wisłok Strzyżów 13 28 8 4 1 32 12 20
107 Orzeł Lubla 13 28 9 1 3 44 25 19
108 Janovia Janowiec 12 28 8 4 0 41 22 19
109 Brzostowianka Brzostek 14 28 9 1 4 52 34 18
110 Włókniarz Rakszawa 15 28 9 1 5 38 22 16
111 Nafta Gaz Jodłówka 12 28 8 4 0 23 7 16
112 Stal II Stalowa Wola 14 28 9 1 4 44 29 15
113 Czarni Lipa 13 28 9 1 3 28 14 14
114 Legia Warszawa 16 28 8 4 4 26 20 6
115 ŁKS II Łódź 20 28 8 4 8 32 30 2
116 Zagłębie II Lubin 20 28 8 4 8 31 28 3
117 Inter Gnojnica 9 27 9 0 0 48 8 40
118 Alabaster Łopuszka Wielka 12 27 8 3 1 44 12 32
119 Iskra Zgłobień 14 27 8 3 3 42 20 22
120 Górnik Strachocina 13 27 9 0 4 43 24 19
121 Iskra Jawornik Polski 13 27 8 3 2 34 16 18
122 Strażak Grochowe 13 27 9 0 4 35 18 17
123 GKS Niebylec 13 27 9 0 4 36 21 15
124 Dromader Chrząstów 15 27 8 3 4 36 22 14
125 Pogoń Szczecin 18 27 8 3 7 32 22 10
126 Cresovia Kalników 15 27 8 3 4 32 22 10
127 Beskid Posada Górna 12 27 9 0 3 30 20 10
128 Miedź Legnica 17 27 7 6 4 26 17 9
129 Igloopol Dębica 17 27 8 3 6 31 24 7
130 Stal Stalowa Wola 19 27 8 3 8 22 24 -2
131 Skra Częstochowa 19 27 7 6 6 25 20 5
132 LKS Ujkowice 12 26 8 2 2 35 10 25
133 Sokół II Kolbuszowa Dolna 15 26 8 2 5 58 36 22
134 Grom Wyszatyce 12 26 8 2 2 38 16 22
135 Podlesianka Kamień 12 26 8 2 2 27 10 17
136 Radomyślanka II Radomyśl Wielki 12 26 8 2 2 35 20 15
137 Pogórze Dubiecko 15 26 8 2 5 30 20 10
138 Fenix Leszno 15 26 8 2 5 38 24 14
139 JKS Jarosław 17 26 8 2 7 24 18 6
140 Izolator Boguchwała 17 26 8 2 7 33 24 9
141 Kaskada Kamionka 15 26 7 5 3 32 23 9
142 LKS Jasionka 15 26 8 2 5 32 23 9
143 Wiślanie Jaśkowice 18 26 7 5 6 31 23 8
144 Przełom Besko 14 26 8 2 4 29 22 7
145 Zryw Młodów 14 26 8 2 4 33 29 4
146 Ekoball Stal Sanok 17 26 8 2 7 25 21 4
147 Górnik Łęczna 16 26 6 8 2 18 14 4
148 Olimpia Elbląg 18 26 7 5 6 23 21 2
149 Wisła Płock 17 26 7 5 5 23 22 1
150 Szarotka Nowosielce 12 25 8 1 3 47 15 32
151 Victoria Budy Głogowskie 11 25 8 1 2 42 11 31
152 Resovia III 10 25 8 1 1 42 11 31
153 Piast Wadowice Górne 12 25 8 1 3 50 21 29
154 Grabowianka Grabówka 12 25 8 1 3 41 20 21
155 Cresovia Krzeczowice 13 25 8 1 4 38 20 18
156 Nelson Polańczyk 11 25 8 1 2 30 13 17
157 LKS Brzyska Wola 13 25 8 1 4 28 14 14
158 Wisła Kraków 17 25 6 7 4 32 21 11
159 LKS Hłudno 12 25 8 1 3 27 20 7
160 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 11 25 8 1 2 28 22 6
161 San Hureczko 15 25 8 1 6 35 30 5
162 Korona Trójczyce 15 25 8 1 6 31 26 5
163 Żuraw Żurawiczki 13 25 8 1 4 31 30 1
164 Zamczysko Mrukowa 15 25 7 4 4 19 20 -1
165 Unia Tarnów 18 25 7 4 7 28 30 -2
166 Zagłębie Lubin 18 25 7 4 7 21 29 -8
167 Lech II Poznań 19 25 7 4 8 23 32 -9
168 Czarni Bolestraszyce 12 24 7 3 2 34 10 24
169 Błyskawica Rozbórz 12 24 7 3 2 36 13 23
170 Huragan Basznia Dolna 14 24 7 3 4 45 23 22
171 Wisłoka Nowy Żmigród 11 24 8 0 3 43 21 22
172 Jasiołka Szebnie 11 24 7 3 1 44 13 31
173 Unia Nowa Sarzyna 13 24 7 3 3 41 20 21
174 LKS Hermanowa 10 24 8 0 2 36 20 16
175 Diament Pstrągowa 10 24 8 0 2 36 16 20
176 KS SMP Tuszyma 12 24 8 0 4 39 20 19
177 Górnovia Górno 13 24 7 3 3 27 13 14
178 LKS Czeluśnica 14 24 7 3 4 29 17 12
179 LZS Ździary 14 24 7 3 4 37 26 11
180 KS Zaczernie 15 24 8 0 7 41 31 10
181 Dąbrówka Stara Jastrząbka 14 24 8 0 6 36 26 10
182 Start Pruchnik 15 24 7 3 5 31 24 7
183 Czarni Połaniec 18 24 6 6 6 34 31 3
184 Garbarnia Kraków 17 24 7 3 7 25 26 -1
185 Świdniczanka Świdnik 17 24 7 3 7 27 29 -2
186 Rędzinianka Wojaszówka 12 23 7 2 3 51 17 34
187 Strażak Lubzina 9 23 7 2 0 37 12 25
188 OKS Wielowieś 12 23 6 5 1 34 16 18
189 Łęg Stany 13 23 6 5 2 34 20 14
190 KS Podwolina 13 23 7 2 4 38 22 16
191 LKS Brzezówka 11 23 7 2 2 38 22 16
192 Orkan Markowce 11 23 7 2 2 33 18 15
193 Strzelec Frysztak 13 23 7 2 4 34 20 14
194 San Wrzawy 13 23 7 2 4 36 23 13
195 LKS Haczów 12 23 7 2 3 29 16 13
196 Jasiołka Świerzowa 12 23 7 2 3 27 15 12
197 Iwełka Iwla 12 23 7 2 3 37 25 12
198 Orzeł Glinianka 12 23 7 2 3 39 28 11
199 Dąb Dobkowice 15 23 7 2 6 41 31 10
200 Sokół III Kolbuszowa Dolna 13 23 7 2 4 34 25 9
201 Wisła Gliny Małe 13 23 7 2 4 32 23 9
202 Lotniarz Bezmiechowa 11 23 6 5 0 18 9 9
203 LKS Górki 13 23 7 2 4 21 13 8
204 KS II Zarzecze 11 23 7 2 2 19 11 8
205 Złotsan Kuryłówka 13 23 7 2 4 34 27 7
206 Granica Stubno 15 23 7 2 6 29 22 7
207 Jutrzenka Ławnica 13 23 7 2 4 24 17 7
208 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17 23 6 5 6 29 23 6
209 Orzeł Rudnik 12 23 7 2 3 29 24 5
210 Wisłok Wiśniowa 17 23 6 5 6 32 28 4
211 Radomiak Radom 18 23 6 5 7 22 21 1
212 Team Przecław 14 23 7 2 5 41 41 0
213 Górnik Zabrze 18 23 6 5 7 19 21 -2
214 Stomil Olsztyn 19 23 7 2 10 20 26 -6
215 Znicz Pruszków 18 23 7 2 9 15 21 -6
216 Łęg Kopcie 12 22 7 1 4 23 14 9
217 Koniczynka Ocice 12 22 7 1 4 48 19 29
218 Mrowlanka Mrowla 11 22 7 1 3 38 13 25
219 UKS SMS Rzeszów 10 22 7 1 2 37 15 22
220 Łęg Łowce 12 22 6 4 2 35 16 19
221 Jawor Nehrybka 12 22 7 1 4 31 18 13
222 Sokół Pień 13 22 7 1 5 36 26 10
223 Milenium Bieliny 12 22 7 1 4 34 24 10
224 Plombier Sparta Osobnica 13 22 6 4 3 33 23 10
225 Huragan Rozbórz Długi 12 22 6 4 2 28 18 10
226 Grabniak Hucisko 13 22 7 1 5 31 25 6
227 Dynovia Dynów 13 22 7 1 5 27 21 6
228 Stal Rzeszów 17 22 6 4 7 25 26 -1
229 Stal Mielec 17 22 6 4 7 25 26 -1
230 Wisła Puławy 19 22 5 7 7 28 30 -2
231 Kolbuszowianka Kolbuszowa 15 22 7 1 7 31 35 -4
232 Łęk Ostrów 15 22 6 4 5 30 38 -8
233 LKS Żyraków 15 22 7 1 7 25 40 -15
234 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 22 7 1 7 35 27 8
235 LKS Kombornia 12 22 7 1 4 35 27 8
236 Start Mirocin 13 22 7 1 5 29 22 7
237 Kamieniarz Golemki 15 22 7 1 7 32 29 3
238 LKS Głowaczowa 15 22 7 1 7 33 34 -1
239 LKS Wola Dalsza 13 22 7 1 5 25 26 -1
240 Zorza Trzeboś 13 22 6 4 3 22 14 8
241 Gwiazda Maćkowice 15 22 7 1 7 37 34 3
242 Herkules Trzebuska 13 22 7 1 5 31 28 3
243 Widzew Łódź 17 22 6 4 7 21 24 -3
244 Siarka II Tarnobrzeg 14 22 7 1 6 31 35 -4
245 Błękit Żołynia 15 22 7 1 7 24 28 -4
246 Błękitni Futory 14 22 7 1 6 34 39 -5
247 Resovia II 17 22 7 1 9 23 35 -12
248 KS Wiązownica 18 22 6 4 8 26 42 -16
249 Victoria Ocieka 9 21 7 0 2 43 10 33
250 Orion Pielnia 12 21 7 0 5 42 20 22
251 KS Godowa 10 21 6 3 1 38 16 22
252 Piast Antoniki 10 21 7 0 3 37 15 22
253 Jawor Krzemienica 10 21 6 3 1 33 11 22
254 Paszczyniak Paszczyna 9 21 6 3 0 29 10 19
255 LKS Mołodycz 10 21 7 0 3 37 20 17
256 LKS Głębokie 12 21 6 3 3 37 21 16
257 Bukowa Jastkowice 13 21 6 3 4 41 26 15
258 Artmax Pikulice 12 21 7 0 5 29 21 8
259 Plon Klęczany 9 21 7 0 2 20 14 6
260 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 14 21 7 0 7 31 27 4
261 Victoria Kobylany 12 21 7 0 5 37 34 3
262 Tempo Cmolas 13 21 7 0 6 31 29 2
263 GKS Katowice 17 21 5 6 6 22 21 1
264 Polonia II Przemyśl 15 21 7 0 8 28 29 -1
265 Tęcza Kosienice 15 21 6 3 6 35 29 6
266 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 13 21 6 3 4 33 28 5
267 KS Bystrzyca 14 21 6 3 5 34 30 4
268 LKS Trzebownisko 15 21 6 3 6 29 25 4
269 LKS Izdebki 12 21 6 3 3 24 25 -1
270 Wiki Sanok 14 21 6 3 5 20 21 -1
271 Promyk Urzejowice 15 21 6 3 6 28 34 -6
272 GKS Jastrzębie 19 21 5 6 8 21 28 -7
273 Polonia Bytom 19 21 5 6 8 21 27 -6
274 Start Brzóza Stadnicka 10 20 6 2 2 35 18 17
275 ŁKS Łukawiec 10 20 6 2 2 34 7 27
276 KS Terliczka 10 20 6 2 2 27 11 16
277 Rudnianka Rudna Wielka 11 20 5 5 1 30 15 15
278 KS Pawłokoma 9 20 6 2 1 22 7 15
279 Makovia Makowisko 12 20 6 2 4 28 15 13
280 Kotwica Korczyna 13 20 6 2 5 39 32 7
281 LKS Pisarowce 13 20 6 2 5 30 24 6
282 KS Kisielów 12 20 6 2 4 23 18 5
283 Stal II Rzeszów 17 20 6 2 9 34 32 2
284 Staromieszczanka Stare Miasto 13 20 6 2 5 21 23 -2
285 PUKS Francesco Jelna 13 20 6 2 5 28 26 2
286 Gacovia Gać 12 20 6 2 4 22 20 2
287 Czerwoni Cewków 14 20 6 2 6 26 36 -10
288 Polonia Hyżne 9 19 6 1 2 26 14 12
289 Roztocze Ruda Różaniecka 10 19 6 1 3 28 17 11
290 Grom Mogielnica 10 19 6 1 3 26 16 10
291 Zimowit Rzeszów 13 19 6 1 6 37 28 9
292 LKS Długie 13 19 6 1 6 36 27 9
293 Hetman Dąbrówka Wisłocka 12 19 5 4 3 32 25 7
294 Kamieniarz II Golemki 9 19 6 1 2 25 19 6
295 Hetman Laszki 15 19 5 4 6 39 35 4
296 Wiar Huwniki 12 19 6 1 5 28 24 4
297 LKS Wesoła 12 19 6 1 5 25 22 3
298 Wisłok Krościenko Wyżne 12 19 5 4 3 23 20 3
299 LKS Wzdów 12 19 6 1 5 26 24 2
300 KS Zarzecze 13 19 6 1 6 25 23 2
301 Grunwald Padew Narodowa 13 19 5 4 4 22 21 1
302 Chemik Pustków 15 19 5 4 6 30 30 0
303 Gorliczanka Gorliczyna 15 19 5 4 6 29 29 0
304 Polonia Warszawa 18 19 5 4 9 23 26 -3
305 Warta Poznań 18 19 4 7 7 20 23 -3
306 Przełęcz Dukla 14 19 6 1 7 27 31 -4
307 Jedność Niechobrz 14 19 6 1 7 19 25 -6
308 Biało-Czerwoni Kaszyce 15 19 6 1 8 31 38 -7
309 Szarotka Rogóżno 13 19 6 1 6 28 38 -10
310 Tanew Wólka Tanewska 15 19 6 1 8 28 39 -11
311 Rolnik Wólka Krowicka 14 19 6 1 7 28 46 -18
312 Orły Ruda 12 18 5 3 4 50 25 25
313 Korona Góra Ropczycka 9 18 6 0 3 29 15 14
314 KS Sarzyna 12 18 4 6 2 17 9 8
315 Orzeł Wysoka Głogowska 11 18 5 3 3 23 20 3
316 Grunwald Rzeszów 10 18 5 3 2 23 9 14
317 KS Żupawa 12 18 5 3 4 34 22 12
318 Orzeł Kosowy 11 18 5 3 3 31 19 12
319 LKS Korzenica 10 18 6 0 4 24 15 9
320 Orzeł Wysoka Łańcucka 9 18 6 0 3 17 8 9
321 Karpaty Klimkówka 12 18 6 0 6 31 28 3
322 Wisłoka Błażkowa 11 18 5 3 3 30 27 3
323 LZS Krzątka 12 18 6 0 6 29 26 3
324 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 18 5 3 9 28 28 0
325 Wisan Skopanie 13 18 6 0 7 27 27 0
326 Piast Gliwice 16 18 2 12 2 14 14 0
327 Progres Kawęczyn 14 18 5 3 6 31 32 -1
328 Korona Kielce 17 18 3 9 5 19 20 -1
329 Start Lisie Jamy 15 18 5 3 7 29 32 -3
330 Atlantic Chałupki Dębniańskie 13 18 6 0 7 27 32 -5
331 Transdźwig Stale 14 18 5 3 6 28 34 -6
332 Legion II Pilzno 14 18 5 3 6 28 34 -6
333 Jamnica Dulcza Wielka 13 18 5 3 5 25 31 -6
334 Czardasz Osiek Jasielski 13 18 6 0 7 22 28 -6
335 Cracovia 17 18 3 9 5 20 26 -6
336 KS Węgierka 15 18 5 3 7 29 36 -7
337 Smoczanka Mielec 15 18 4 6 5 21 29 -8
338 Błękitni Grzęska 13 18 6 0 7 33 42 -9
339 Strumyk Hawłowice 13 18 6 0 7 24 34 -10
340 Chrobry Głogów 17 18 5 3 9 16 27 -11
341 Wisłoka Dębica 18 18 4 6 8 18 30 -12
342 LKS Brzeźnica 9 17 5 2 2 32 15 17
343 Osława Zagórz 11 17 5 2 4 41 25 16
344 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 10 17 5 2 3 26 21 5
345 Werynianka Werynia 11 17 5 2 4 24 18 6
346 Heiro Rzeszów 13 17 5 2 6 29 25 4
347 Gaudium Łężyny 11 17 5 2 4 23 19 4
348 Bizon Medyka 12 17 5 2 5 30 27 3
349 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 13 17 5 2 6 29 26 3
350 Stal Nowa Dęba 14 17 5 2 7 27 25 2
351 LKS Dębiaki 13 17 5 2 6 40 39 1
352 GKS Majdan Sieniawski 13 17 5 2 6 28 28 0
353 Nafta Chorkówka 12 17 5 2 5 21 21 0
354 Iwonka Iwonicz 12 17 5 2 5 19 19 0
355 Tęcza Jankowice 15 17 5 2 8 35 36 -1
356 LZS Wola Rzeczycka 13 17 5 2 6 29 34 -5
357 LKS Płowce Stróże Małe 12 17 5 2 5 17 22 -5
358 Zgoda Zarszyn 13 17 5 2 6 23 28 -5
359 Start Wola Mielecka 13 17 5 2 6 23 29 -6
360 Zacisze Trześń 13 17 4 5 4 26 22 4
361 Fort Jaksmanice 12 17 4 5 3 21 27 -6
362 Santos Piwoda 15 17 5 2 8 27 34 -7
363 LKS Manasterz 15 17 4 5 6 22 29 -7
364 Korona Olszany 15 17 5 2 8 31 40 -9
365 KS Szówsko 15 17 5 2 8 35 46 -11
366 Piast Wolica Piaskowa 15 17 5 2 8 32 43 -11
367 Sandecja Nowy Sącz 19 17 4 5 10 17 28 -11
368 Płomyk Lutoryż 10 16 5 1 4 33 21 12
369 LKS Duńkowice 12 16 5 1 6 28 19 9
370 Standart Święcany 11 16 5 1 5 31 26 5
371 LKS Zasów-Mokre 9 16 5 1 3 25 20 5
372 Leśnik Płazów 9 16 5 1 3 24 21 3
373 Nafta Jedlicze 14 16 5 1 8 20 18 2
374 Czarni Kraczkowa 9 16 5 1 3 21 20 1
375 Roztocze Narol 13 16 5 1 7 24 24 0
376 Brzozovia Brzozów 12 16 4 4 4 21 21 0
377 ULKS Czerteż 12 16 5 1 6 25 26 -1
378 Kłyż Tarnogóra 13 16 5 1 7 32 34 -2
379 Junior Zakrzów 13 16 5 1 7 25 27 -2
380 LKS Pustków 15 16 4 4 7 35 38 -3
381 Strumyk Malawa 14 16 5 1 8 28 33 -5
382 Błękitni Ropczyce 17 16 4 4 9 24 35 -11
383 Polonia Przemyśl 17 16 4 4 9 23 29 -6
384 Sparta Jeżowe 14 16 5 1 8 27 38 -11
385 Olimpia Grudziądz 19 16 4 4 11 21 32 -11
386 Puszcza Niepołomice 16 16 4 4 8 20 31 -11
387 Nurt Potok 12 16 5 1 6 31 47 -16
388 Victoria Giedlarowa 13 16 5 1 7 22 40 -18
389 Sanna Zaklików 12 16 5 1 6 25 49 -24
390 KS Dąbrówki 15 16 5 1 9 16 43 -27
391 LKS Tarnawa 11 15 4 3 4 27 22 5
392 Błysk Górki 13 15 4 3 6 27 30 -3
393 Korona Majdan Królewski 13 15 4 3 6 21 25 -4
394 Rzędzian Rzędzianowice 13 15 3 6 4 26 33 -7
395 Przedmieście Jarosław 12 15 5 0 7 27 35 -8
396 LKS Nakło 15 15 4 3 8 26 34 -8
397 Szarotka Uherce 13 15 4 3 6 19 27 -8
398 LKS Wiewiórka 14 15 4 3 7 32 43 -11
399 Świlczanka Świlcza 11 15 5 0 6 20 33 -13
400 Start Borek Stary 11 15 5 0 6 25 25 0
401 Zorza Jagiełła 13 15 5 0 8 20 48 -28
402 Błyskawica Rożniatów 13 15 4 3 6 35 27 8
403 Włókniarz II Rakszawa 10 15 5 0 5 24 17 7
404 Piast II Tuczempy 12 15 4 3 5 36 30 6
405 San Mrzygłód 11 15 5 0 6 23 25 -2
406 Kolorado Wola Chorzelowska 13 15 5 0 8 30 41 -11
407 Czarni Czudec 10 14 4 2 4 22 17 5
408 Start Lubenia 10 14 4 2 4 27 20 7
409 KS Cygany 12 14 4 2 6 31 28 3
410 Granit Wysoka Strzyżowska 10 14 4 2 4 24 23 1
411 Jutrzenka Jaćmierz 12 14 4 2 6 26 27 -1
412 Dąb Kosina 9 14 4 2 3 15 16 -1
413 Strażak Sośnica 12 14 4 2 6 16 21 -5
414 Borowiec Straszęcin 13 14 4 2 7 24 30 -6
415 Tęcza Zręcin 13 14 4 2 7 23 32 -9
416 Płomień Morawsko 15 14 4 2 9 27 40 -13
417 Resovia 17 14 4 2 11 16 32 -16
418 LZS Przędzel 12 14 4 2 6 36 55 -19
419 Sokół Sieniawa 18 14 4 2 12 21 50 -29
420 LZS Mała 9 13 4 1 4 20 16 4
421 Otryt Lutowiska 11 13 4 1 6 24 23 1
422 Pasja Krosno 12 13 4 1 7 37 37 0
423 Płomień Zmiennica 12 13 3 4 5 22 22 0
424 Sanovia Michałówka 12 13 3 4 5 20 23 -3
425 Tajfun Łubno Szlacheckie 11 13 4 1 6 22 27 -5
426 Wesoła Zadąbrowie 12 13 4 1 7 22 28 -6
427 Pogórze Srogów Górny 11 13 4 1 6 21 27 -6
428 LKS Czaszyn 11 13 4 1 6 27 33 -6
429 Iskra Łączki Brzeskie 12 13 4 1 7 25 32 -7
430 Astra Medynia Głogowska 13 13 4 1 8 22 29 -7
431 KS Baranówka Rzeszów 11 13 4 1 6 18 25 -7
432 Wisełka Siennów 15 13 3 4 8 30 38 -8
433 Gród Będziemyśl 9 13 4 1 4 16 24 -8
434 Azalia Brzóza Królewska 13 13 4 1 8 23 32 -9
435 OKS Sobniów Jasło 13 13 4 1 8 20 29 -9
436 LKS Wierzchowiny 12 13 3 4 5 19 29 -10
437 WKS Kurzyna 12 13 4 1 7 19 30 -11
438 Advit Łętownia 13 13 4 1 8 18 29 -11
439 Podhale Nowy Targ 18 13 2 7 9 17 29 -12
440 PKS UNUM Babice 12 13 4 1 7 13 25 -12
441 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 13 2 7 8 12 25 -13
442 Zalew Stary Lubliniec 13 13 3 4 6 20 35 -15
443 Florian Rymanów Zdrój 12 13 4 1 7 19 34 -15
444 LKS Milcza 12 13 4 1 7 22 36 -14
445 San Kłyżów 15 13 4 1 10 24 47 -23
446 Zalew Myczkowce 11 12 3 3 5 32 28 4
447 Baszta Zawada 9 12 3 3 3 23 21 2
448 LKS Hucina 10 12 3 3 4 19 24 -5
449 LZS Jadachy 13 12 4 0 9 26 37 -11
450 Zamczysko Odrzykoń 14 12 2 6 6 7 18 -11
451 Junak Rzeszów 13 12 3 3 7 17 32 -15
452 TS Noverra Głogów Małopolski 12 12 3 3 6 21 28 -7
453 HALO Hyżne 13 12 2 6 5 13 20 -7
454 Zorza 03 Łubienko 11 12 3 3 5 27 36 -9
455 Guzikówka Krosno 12 12 4 0 8 21 32 -11
456 Górnik II Grabownica Starzeńska 12 12 4 0 8 26 38 -12
457 Ruch Chorzów 18 12 1 9 8 21 33 -12
458 LZS Żabno 13 12 3 3 7 19 32 -13
459 Orzeł Bażanówka 13 12 3 3 7 15 31 -16
460 Graniczni Krowica 14 12 4 0 10 25 43 -18
461 Retman Ulanów 11 12 3 3 5 20 38 -18
462 LZS Tarnowska Wola 12 12 4 0 8 23 48 -25
463 Huragan Przedbórz 11 11 3 2 6 29 24 5
464 Juventus Poraż 11 11 3 2 6 23 28 -5
465 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 14 11 3 2 9 20 26 -6
466 Arka Albigowa 9 11 3 2 4 14 20 -6
467 JKS Jasionów 12 11 3 2 7 35 42 -7
468 Rzemieślnik Strażów 13 11 3 2 8 27 39 -12
469 Sprint Żarówka 12 11 3 2 7 28 41 -13
470 PG CNC Skowierzyn 13 11 3 2 8 23 36 -13
471 Zagłębie Sosnowiec 17 11 2 5 10 13 26 -13
472 Sawa Sonina 15 11 3 2 10 26 40 -14
473 LKS Stobierna Krzywe 10 11 3 2 5 20 34 -14
474 Bratek Bratkowice 13 11 3 2 8 18 34 -16
475 Orlęta Radzyń Podlaski 17 11 2 5 10 15 32 -17
476 Pitmark Jaślany 13 11 3 2 8 23 41 -18
477 LKS Warzyce 11 11 3 2 6 12 30 -18
478 Iskra Przysietnica 12 11 3 2 7 19 39 -20
479 LKS Batycze 15 11 3 2 10 17 38 -21
480 Trzcianka Trzciana 13 11 3 2 8 22 44 -22
481 Iskra Sobów 12 11 3 2 7 14 38 -24
482 Wspólnota Serbinów 12 11 3 2 7 15 39 -24
483 Bieszczady Jankowce 13 11 3 2 8 21 49 -28
484 Start II Lisie Jamy 10 10 3 1 6 35 32 3
485 Dąb Żdżary 9 10 3 1 5 23 22 1
486 Pogórze Bachórz 9 10 2 4 3 19 24 -5
487 Rada Orzechowce 12 10 2 4 6 20 29 -9
488 KS Przybyszówka Rzeszów 15 10 3 1 11 25 37 -12
489 Błękitni Wierzbna 12 10 3 1 8 16 28 -12
490 Wiśnia Trzciana 12 10 2 4 6 24 38 -14
491 KS Pełnatycze 12 10 3 1 8 16 30 -14
492 Marmury Przyłęk 11 10 3 1 7 24 40 -16
493 Raniżovia Raniżów 13 10 3 1 9 19 35 -16
494 Stal Gorzyce 14 10 2 4 8 17 33 -16
495 Palkovia Palikówka 10 10 3 1 6 23 40 -17
496 LKS Łęki Górne 13 10 3 1 9 20 37 -17
497 Wisłok Czarna 10 10 3 1 6 14 31 -17
498 Burza Rogi 12 10 3 1 8 15 33 -18
499 Jeziorak Chwałowice 14 10 3 1 10 19 38 -19
500 Piast Nowosielce 13 10 3 1 9 20 40 -20
501 Orzeł Biedaczów 13 10 3 1 9 19 40 -21
502 Żurawianka Żurawica 15 10 3 1 11 17 39 -22
503 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15 10 3 1 11 14 39 -25
504 Orzeł Faliszówka 13 10 3 1 9 26 55 -29
505 Orzeł Bieździedza 13 10 3 1 9 16 35 -19
506 Grom Krzemienica 13 10 3 1 9 21 42 -21
507 Walter Opaka 10 10 3 1 6 14 37 -23
508 Liwocz Brzyska 13 10 3 1 9 19 47 -28
509 KS Zgórsko 12 10 3 1 8 17 45 -28
510 Karpaty Krosno 18 10 2 4 12 14 43 -29
511 Dąb Cetula 15 10 3 1 11 23 57 -34
512 Czarni Oleszyce 14 10 3 1 10 17 53 -36
513 Tanew Wola Wielka 10 9 3 0 7 21 25 -4
514 Olimpia Nockowa 9 9 3 0 6 14 21 -7
515 Victoria Niebocko 12 9 2 3 7 30 43 -13
516 KS Szczepańcowa 12 9 3 0 9 24 37 -13
517 LKS Lubatówka 12 9 2 3 7 17 31 -14
518 Iskra Iskrzynia 12 9 3 0 9 14 28 -14
519 LKS Trześniów 12 9 3 0 9 13 28 -15
520 Pogórze Rokietnica 12 9 2 3 7 19 37 -18
521 Złotniczanka Złotniki 13 9 2 3 8 18 37 -19
522 Sokół Hucisko 13 9 2 3 8 17 37 -20
523 Dąb Dąbrowa 11 9 3 0 8 20 44 -24
524 LZS Rzeczyca Długa 13 9 3 0 10 13 38 -25
525 Walawianka Walawa 12 9 3 0 9 20 49 -29
526 Lechia Sędziszów Małopolski 17 9 3 0 14 12 49 -37
527 Huragan Zdziechowice 12 8 2 2 8 18 39 -21
528 LZS Turbia 12 8 2 2 8 18 30 -12
529 Grunwald Połomia 12 8 2 2 8 19 39 -20
530 Głuchowianka Głuchów 10 8 2 2 6 12 33 -21
531 ŁKS Łódź 16 8 2 2 12 11 34 -23
532 LKS Skołyszyn 15 8 1 5 9 19 44 -25
533 KS Dzikowiec 13 8 2 2 9 20 46 -26
534 Tanew Harasiuki 13 8 2 2 9 19 45 -26
535 Ostoja Kołaczyce 14 8 1 5 8 15 41 -26
536 Błękitni Siedlanka 13 8 2 2 9 24 52 -28
537 Iskra Zabłotce 15 8 1 5 9 14 42 -28
538 TS Jodłowa 9 7 2 1 6 27 24 3
539 Rudzik Rudna Mała 11 7 2 1 8 22 41 -19
540 Wólczanka Wólka Grodziska 13 7 2 1 10 21 40 -19
541 Błękitni Zalesie 10 7 2 1 7 20 39 -19
542 Korona Dobrzechów 10 7 2 1 7 13 33 -20
543 Piastovia Miejsce Piastowe 12 7 2 1 9 7 27 -20
544 Czarnovia Czarna 15 7 1 4 10 14 46 -32
545 KS Wola Baranowska 12 7 0 7 5 15 50 -35
546 KS Łukowa 13 7 2 1 10 12 47 -35
547 Ostrovia Wola Buchowska 13 7 2 1 10 13 51 -38
548 Sokół Grodzisko 12 7 2 1 9 10 50 -40
549 Galicja Chmielnik 9 6 1 3 5 18 30 -12
550 Grom Handzlówka 9 6 1 3 5 14 18 -4
551 Remix Niebieszczany 13 6 1 3 9 17 29 -12
552 Borkovia Borek Wielki 9 6 2 0 7 10 22 -12
553 Huragan Kozłówek 10 6 2 0 8 17 31 -14
554 Lechia II Sędziszów Małopolski 9 6 2 0 7 22 38 -16
555 Błękitni Maćkówka 12 6 2 0 10 17 37 -20
556 Dragon Nowy Glinik 11 6 2 0 9 14 35 -21
557 Jasiołka Jaśliska 12 6 1 3 8 15 37 -22
558 Sokół Krzywa 14 6 1 3 10 23 46 -23
559 Górnik Grabownica Starzeńska 14 6 1 3 10 12 41 -29
560 LKS Stasiówka 13 6 1 3 9 13 51 -38
561 Gabry Łukowe 11 6 2 0 9 19 58 -39
562 Szkło Młyny 15 6 2 0 13 15 66 -51
563 Wietlin 15 6 2 0 13 15 52 -37
564 Orzeł Harta 9 5 1 2 6 8 17 -9
565 Albatros Szufnarowa 12 5 1 2 9 17 36 -19
566 Apollo Dulcza Mała 12 5 1 2 9 19 41 -22
567 Unia Korniaktów 13 5 1 2 10 14 36 -22
568 Sokół Malinie 13 5 1 2 10 13 43 -30
569 Wisłoka Niegłowice 13 5 1 2 10 14 47 -33
570 Leśna Wólka Podleśna 15 5 1 2 12 11 49 -38
571 Czarni Trześń 15 5 1 2 12 20 59 -39
572 San Wierzawice 13 4 1 1 11 17 46 -29
573 Zryw Dydnia 12 4 1 1 10 19 50 -31
574 Orzeł Pustyny 12 4 1 1 10 16 48 -32
575 KS Wydrza 13 4 1 1 11 18 51 -33
576 KS Jarocin 14 4 1 1 12 11 52 -41
577 Jutrzenka Dębno 13 4 1 1 11 12 54 -42
578 Unia Łukawiec 14 4 1 1 12 10 65 -55
579 Juwenia Cieszanów 14 4 1 1 12 8 49 -41
580 LKS Olszynka 12 4 1 1 10 13 55 -42
581 LKS Odrzechowa 12 4 1 1 10 13 63 -50
582 Dragon Korzeniów 9 3 1 0 8 6 32 -26
583 Markovia Markowa 13 3 0 3 10 18 46 -28
584 Jutrzenka Kopki 12 3 1 0 11 20 56 -36
585 Iskra Cieszacin Wielki 12 3 1 0 11 10 47 -37
586 Sokół Sokolniki 13 3 1 0 12 23 63 -40
587 Herosi Krzaki-Słomiana 12 3 1 0 11 16 58 -42
588 Pionier Średnia Wieś 13 3 0 3 10 13 56 -43
589 Orkan Zapałów 15 3 0 3 12 5 63 -58
590 Victoria Kidałowice 12 3 1 0 11 7 66 -59
591 Rotar Węglówka 12 3 1 0 11 11 77 -66
592 Sobol Niżatyce 13 2 0 2 11 12 57 -45
593 San Gorzyce 15 2 0 2 13 15 69 -54
594 Unia Fredropol 15 2 0 2 13 13 72 -59
595 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11 1 0 1 10 15 51 -36
596 Vigor Trzęsówka 9 1 0 1 8 7 53 -46
597 Łazowianka Łazy 12 1 0 1 11 9 60 -51
598 Korona Rzeszów 17 1 0 1 16 11 63 -52
599 Orły Jabłonka 12 1 0 1 11 15 70 -55
600 Płomień Chmielów 1 0 0 0 1 0 3 -3
601 Markiewicza Krosno 4 0 0 0 4 2 12 -10
602 KSTŁK Stalowa Wola 3 0 0 0 3 0 17 -17
603 LKS Łąka 10 0 0 0 10 7 49 -42
604 LKS Niziny 12 0 0 0 12 7 49 -42
605 Sokół Dębica 9 0 0 0 9 4 56 -52
606 Potok Dobrynin 12 0 0 0 12 10 64 -54
607 Płomień Zagorzyce 9 0 0 0 9 5 59 -54
608 KS Biała Rzeszów 11 0 0 0 11 6 62 -56
609 Legia Oleszyce 9 0 0 0 9 7 65 -58
610 Orły Pstrągówka 10 0 0 0 10 8 67 -59
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Bałtyk Koszalin - mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 9 27 9 0 0 39 7 32
2 Cosmos Nowotaniec 9 27 9 0 0 31 8 23
3 Stal Łańcut 9 25 8 1 0 25 6 19
4 Orzeł Przeworsk 9 24 8 0 1 36 9 27
5 Czarni Jasło 8 24 8 0 0 19 5 14
6 Iskra Jawornik Polski 9 23 7 2 0 29 9 20
7 Florian Ostrowy Tuszowskie 8 22 7 1 0 30 8 22
8 Jagiellonia Białystok 8 22 7 1 0 22 5 17
9 Siarka Tarnobrzeg 9 22 7 1 1 21 5 16
10 JKS Jarosław 10 22 7 1 2 20 7 13
11 Wisłoczanka Tryńcza 7 21 7 0 0 51 1 50
12 KP Zarzecze 7 21 7 0 0 54 7 47
13 ŁKS Łowisko 7 21 7 0 0 33 2 31
14 Sparta Chorzelów 7 21 7 0 0 32 1 31
15 Igloopol II Dębica 7 21 7 0 0 31 5 26
16 Czarni Pawłosiów 8 21 7 0 1 28 6 22
17 Jodła Przychojec 7 21 7 0 0 25 3 22
18 Brzostowianka Brzostek 7 21 7 0 0 31 10 21
19 LKS Głowienka 7 21 7 0 0 23 2 21
20 Stal II Mielec 8 21 7 0 1 24 4 20
21 Słowianin Grębów 7 21 7 0 0 25 6 19
22 LKS Skołoszów 7 21 7 0 0 21 3 18
23 Raków Częstochowa 9 21 6 3 0 20 4 16
24 Avia Świdnik 9 21 7 0 2 21 8 13
25 Stal Stalowa Wola 9 21 7 0 2 19 9 10
26 Legion Pilzno 8 21 7 0 1 15 7 8
27 Olimpia Elbląg 11 21 6 3 2 17 11 6
28 Piast Tuczempy 8 20 6 2 0 23 5 18
29 Lech Poznań 9 20 6 2 1 22 11 11
30 Błażowianka Błażowa 8 20 6 2 0 15 4 11
31 Lechia Gdańsk 9 20 6 2 1 15 4 11
32 Sokół Sokołów Małopolski 8 20 6 2 0 19 9 10
33 KKS 1925 Kalisz 10 20 6 2 2 15 7 8
34 Zagłębie II Lubin 10 20 6 2 2 18 9 9
35 Odra Opole 10 20 6 2 2 11 6 5
36 Głogovia Głogów Małopolski 10 20 6 2 2 16 14 2
37 Pogoń-Sokół II Lubaczów 8 19 6 1 1 46 9 37
38 Partyzant Targowiska 8 19 6 1 1 26 5 21
39 Crasnovia Krasne 9 19 6 1 2 29 10 19
40 Atut Podborze 7 19 6 1 0 25 6 19
41 Strug Tyczyn 8 19 6 1 1 30 12 18
42 LKS Golcowa 7 19 6 1 0 28 10 18
43 Novi Nosówka 7 19 6 1 0 23 5 18
44 MKS Radymno 7 19 6 1 0 21 8 13
45 Team Przecław 8 19 6 1 1 29 17 12
46 Wisła Płock 9 19 6 1 2 17 9 8
47 Arka Gdynia 8 19 6 1 1 14 6 8
48 Chojniczanka Chojnice 10 19 5 4 1 16 9 7
49 GKS Tychy 8 19 6 1 1 13 6 7
50 ŁKS II Łódź 10 19 6 1 3 19 13 6
51 Kotwica Kołobrzeg 10 19 6 1 3 15 10 5
52 Cosmos II Nowotaniec 6 18 6 0 0 39 5 34
53 Rotunda Krzeszów 7 18 6 0 1 39 5 34
54 Sanoczanka Święte 7 18 6 0 1 31 2 29
55 Czarni Sójkowa 6 18 6 0 0 36 8 28
56 Mrowlanka Mrowla 6 18 6 0 0 32 6 26
57 Piast Wadowice Górne 6 18 6 0 0 30 4 26
58 Azalia II Wola Zarczycka 6 18 6 0 0 33 8 25
59 Unia Nowa Sarzyna 6 18 6 0 0 29 4 25
60 Zorza Łęki Dukielskie 6 18 6 0 0 25 1 24
61 LKS Babicha 8 18 6 0 2 31 8 23
62 Victoria Kobylany 6 18 6 0 0 30 7 23
63 Gwiazda Wielkie Oczy 6 18 6 0 0 27 4 23
64 Wólczanka Wólka Pełkińska 7 18 6 0 1 27 5 22
65 Victoria Pakoszówka 6 18 6 0 0 26 4 22
66 LKS Lubatowa 6 18 6 0 0 24 2 22
67 Plantator Nienadówka 6 18 6 0 0 30 9 21
68 Victoria Czermin 7 18 6 0 1 28 7 21
69 Huragan Basznia Dolna 7 18 6 0 1 28 9 19
70 MKS Kańczuga 7 18 6 0 1 24 6 18
71 Radomyślanka II Radomyśl Wielki 6 18 6 0 0 22 4 18
72 Start Rymanów 7 18 6 0 1 23 7 16
73 Dynovia Dynów 8 18 6 0 2 23 8 15
74 Górnik Strachocina 7 18 6 0 1 28 14 14
75 Fredro Surochów 7 18 6 0 1 23 11 12
76 LKS Kombornia 7 18 6 0 1 21 10 11
77 LKS Nagoszyn 8 18 6 0 2 23 13 10
78 Śląsk Wrocław 9 18 5 3 1 15 7 8
79 GKS Jastrzębie 10 18 5 3 2 15 12 3
80 Górnovia Górno 7 17 5 2 0 19 4 15
81 Wisłok Strzyżów 7 17 5 2 0 20 8 12
82 Star Starachowice 9 17 5 2 2 17 5 12
83 Czarni Połaniec 9 17 5 2 2 25 14 11
84 LKS Czeluśnica 8 17 5 2 1 18 9 9
85 Unia Tarnów 9 17 5 2 2 17 10 7
86 Legia Warszawa 9 17 5 2 2 16 9 7
87 Czuwaj Przemyśl 8 17 5 2 1 16 10 6
88 Hutnik Kraków 10 17 5 2 3 19 14 5
89 Skra Częstochowa 10 17 5 2 3 15 9 6
90 Wisła Puławy 11 17 4 5 2 17 13 4
91 Stomil Olsztyn 10 17 5 2 3 11 10 1
92 Orzeł Torki 7 16 5 1 1 25 3 22
93 LKS Miękisz Nowy 8 16 5 1 2 32 11 21
94 Wisłok Sieniawa 6 16 5 1 0 28 7 21
95 Jawor Nehrybka 6 16 5 1 0 26 5 21
96 Czarni Bolestraszyce 7 16 5 1 1 25 5 20
97 UKS SMS Rzeszów 6 16 5 1 0 26 7 19
98 Wisznia Nienowice 7 16 5 1 1 22 3 19
99 Dąb Dobkowice 8 16 5 1 2 29 14 15
100 Zryw Młodów 7 16 5 1 1 23 8 15
101 LKS Brzezówka 6 16 5 1 0 21 6 15
102 Cisy Jabłonica Polska 6 16 5 1 0 18 3 15
103 Siarka II Tarnobrzeg 8 16 5 1 2 25 11 14
104 Podlesianka Kamień 7 16 5 1 1 20 7 13
105 Tęcza Kosienice 9 16 5 1 3 27 15 12
106 Orzeł Lubla 7 16 5 1 1 25 13 12
107 Granica Stubno 8 16 5 1 2 18 6 12
108 Błękitni Jasienica Rosielna 6 16 5 1 0 16 5 11
109 Fenix Leszno 8 16 5 1 2 22 12 10
110 Wisła Kraków 9 16 4 4 1 20 10 10
111 Żuraw Żurawiczki 7 16 5 1 1 20 10 10
112 Izolator Boguchwała 8 16 5 1 2 18 8 10
113 Madras Goleszów 6 16 5 1 0 14 4 10
114 Wiraż Chłopice 8 16 5 1 2 23 14 9
115 Kotwica Korczyna 7 16 5 1 1 22 13 9
116 Kolejarz Knapy 7 16 5 1 1 20 11 9
117 KS II Zarzecze 6 16 5 1 0 13 4 9
118 KS Stobierna 7 16 5 1 1 16 9 7
119 Przełom Besko 8 16 5 1 2 18 12 6
120 Pogoń Leżajsk 8 16 5 1 2 15 10 5
121 Radunia Stężyca 10 16 4 4 2 15 10 5
122 Garbarnia Kraków 9 16 5 1 3 17 13 4
123 Chełmianka Chełm 9 16 5 1 3 15 15 0
124 Szarotka Nowosielce 6 15 5 0 1 38 5 33
125 Zdrój Horyniec 5 15 5 0 0 33 2 31
126 Rędzinianka Wojaszówka 6 15 5 0 1 31 2 29
127 Płomień Trześń 5 15 5 0 0 29 3 26
128 Polonia Kopytowa 6 15 5 0 1 32 7 25
129 Victoria Ocieka 5 15 5 0 0 28 3 25
130 Victoria Stary Dzików 5 15 5 0 0 27 3 24
131 Orion Pielnia 6 15 5 0 1 27 5 22
132 Wilga Widełka 5 15 5 0 0 24 2 22
133 Jasiołka Szebnie 6 15 5 0 1 25 4 21
134 Strzelec Dąbrowica 5 15 5 0 0 24 3 21
135 Strażak Lubzina 5 15 5 0 0 27 7 20
136 KS Arłamów 6 15 5 0 1 26 6 20
137 Korona Góra Ropczycka 5 15 5 0 0 20 1 19
138 LKS Łopuchowa 7 15 5 0 2 30 14 16
139 Sokół Nisko 6 15 5 0 1 19 4 15
140 Stal II Stalowa Wola 6 15 5 0 1 22 9 13
141 KS SMP Tuszyma 6 15 5 0 1 21 9 12
142 LKS Hermanowa 5 15 5 0 0 20 8 12
143 Czarni Lipa 6 15 5 0 1 16 4 12
144 LKS Pisarowce 7 15 5 0 2 26 15 11
145 Olimpia Pysznica 6 15 5 0 1 14 3 11
146 Sokół Pień 7 15 5 0 2 21 11 10
147 LKS Brzyska Wola 6 15 5 0 1 17 7 10
148 Wisłoka Nowy Żmigród 6 15 5 0 1 21 12 9
149 GKS Niebylec 7 15 5 0 2 20 11 9
150 Wisłok Wiśniowa 9 15 4 3 2 23 15 8
151 Dąbrówka Stara Jastrząbka 7 15 5 0 2 18 10 8
152 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 15 5 0 3 17 9 8
153 Beskid Posada Górna 5 15 5 0 0 14 6 8
154 Kaskada Kamionka 8 15 4 3 1 22 15 7
155 Tempo Cmolas 7 15 5 0 2 18 11 7
156 Włókniarz Rakszawa 7 15 5 0 2 17 11 6
157 Miedź Legnica 9 15 4 3 2 13 7 6
158 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7 15 5 0 2 17 12 5
159 Pogoń Siedlce 8 15 4 3 1 15 10 5
160 Igloopol Dębica 9 15 5 0 4 15 12 3
161 Polonia Bytom 8 15 4 3 1 15 12 3
162 Szarotka Rogóżno 7 15 5 0 2 20 18 2
163 LKS Żyraków 8 15 5 0 3 14 13 1
164 Zagłębie Lubin 9 15 4 3 2 10 10 0
165 Widzew Łódź 8 15 5 0 3 9 9 0
166 Azalia Wola Zarczycka 8 14 4 2 2 27 12 15
167 Plombier Sparta Osobnica 7 14 4 2 1 22 10 12
168 Strzelec Frysztak 7 14 4 2 1 20 8 12
169 Iwełka Iwla 6 14 4 2 0 20 8 12
170 LKS Ujkowice 7 14 4 2 1 17 6 11
171 Gorliczanka Gorliczyna 7 14 4 2 1 21 13 8
172 Nafta Gaz Jodłówka 6 14 4 2 0 11 3 8
173 LKS Trzebownisko 7 14 4 2 1 16 9 7
174 Janovia Janowiec 6 14 4 2 0 21 15 6
175 Podlasie Biała Podlaska 9 14 4 2 3 16 10 6
176 GKS Katowice 8 14 4 2 2 12 6 6
177 Stal Mielec 8 14 4 2 2 15 10 5
178 Górnik Łęczna 8 14 3 5 0 11 6 5
179 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 14 4 2 1 8 3 5
180 Pogoń Szczecin 10 14 4 2 4 21 18 3
181 Brzozovia Brzozów 8 14 4 2 2 16 14 2
182 Górnik Zabrze 8 14 4 2 2 6 6 0
183 Motor Lublin 9 14 4 2 3 16 17 -1
184 KS Godowa 5 13 4 1 0 24 8 16
185 Grabowianka Grabówka 6 13 4 1 1 23 8 15
186 Roztocze Ruda Różaniecka 5 13 4 1 0 20 5 15
187 Błyskawica Rożniatów 7 13 4 1 2 26 12 14
188 Sokół Domaradz 6 13 4 1 1 22 8 14
189 LKS Głębokie 6 13 4 1 1 19 5 14
190 Sokół III Kolbuszowa Dolna 6 13 4 1 1 24 11 13
191 KS Pawłokoma 5 13 4 1 0 18 5 13
192 Złotsan Kuryłówka 6 13 4 1 1 19 7 12
193 Korona Tuchla 5 13 4 1 0 18 6 12
194 Start Mirocin 6 13 4 1 1 18 6 12
195 Piast Nowa Wieś 6 13 4 1 1 14 2 12
196 Iskra Zgłobień 6 13 4 1 1 21 10 11
197 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 6 13 4 1 1 21 10 11
198 Sokół II Kolbuszowa Dolna 8 13 4 1 3 34 24 10
199 KS Podwolina 7 13 4 1 2 22 12 10
200 Start Pruchnik 7 13 4 1 2 16 6 10
201 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 5 13 4 1 0 14 4 10
202 PUKS Francesco Jelna 6 13 4 1 1 14 4 10
203 GKS Majdan Sieniawski 6 13 4 1 1 19 10 9
204 Huragan Gniewczyna 6 13 4 1 1 15 6 9
205 Promyk Urzejowice 6 13 4 1 1 15 6 9
206 Orzeł Rudnik 6 13 4 1 1 14 5 9
207 Stal II Rzeszów 6 13 4 1 1 18 10 8
208 Wisła Gliny Małe 6 13 4 1 1 17 9 8
209 Cresovia Krzeczowice 6 13 4 1 1 16 8 8
210 GKS Zarzecze 6 13 4 1 1 14 6 8
211 Orzeł Glinianka 6 13 4 1 1 25 18 7
212 Progres Kawęczyn 7 13 4 1 2 21 14 7
213 Tempo Nienaszów 7 13 3 4 0 16 9 7
214 GKS Groble 6 13 4 1 1 14 7 7
215 Zorza Trzeboś 6 13 4 1 1 9 2 7
216 KS Bystrzyca 7 13 4 1 2 21 15 6
217 Błysk Górki 7 13 4 1 2 19 13 6
218 Dromader Chrząstów 7 13 4 1 2 17 11 6
219 Milenium Bieliny 6 13 4 1 1 15 9 6
220 Orzeł Wysoka Głogowska 6 13 4 1 1 15 9 6
221 LKS Manasterz 7 13 4 1 2 10 4 6
222 Kamieniarz Golemki 8 13 4 1 3 23 18 5
223 Resovia II 9 13 4 1 4 16 11 5
224 Huragan Rozbórz Długi 6 13 4 1 1 12 7 5
225 Delin Munina 8 13 4 1 3 20 16 4
226 Przełęcz Dukla 6 13 4 1 1 14 10 4
227 Pogórze Dubiecko 7 13 4 1 2 12 8 4
228 GKS Orły 7 13 4 1 2 11 7 4
229 Gacovia Gać 6 13 4 1 1 11 7 4
230 Korona Trójczyce 8 13 4 1 3 15 12 3
231 Sokół Kamień 8 13 3 4 1 16 14 2
232 LKS Wola Dalsza 7 13 4 1 2 13 11 2
233 Jutrzenka Ławnica 7 13 4 1 2 11 9 2
234 Staromieszczanka Stare Miasto 7 13 4 1 2 12 11 1
235 Grunwald Padew Narodowa 7 13 4 1 2 11 10 1
236 Znicz Pruszków 8 13 4 1 3 7 6 1
237 Zamczysko Mrukowa 7 13 4 1 2 12 12 0
238 Błękitni Futory 8 13 4 1 3 21 22 -1
239 Jedność Niechobrz 8 13 4 1 3 13 14 -1
240 Sanna Zaklików 7 13 4 1 2 20 25 -5
241 Chrobry Głogów 9 13 4 1 4 9 14 -5
242 Lech II Poznań 9 13 4 1 4 11 19 -8
243 Alabaster Łopuszka Wielka 6 12 3 3 0 28 5 23
244 Piast II Tuczempy 7 12 4 0 3 30 9 21
245 Inter Gnojnica 4 12 4 0 0 19 1 18
246 Resovia III 5 12 4 0 1 20 4 16
247 Diament Pstrągowa 5 12 4 0 1 22 8 14
248 Tęcza Wysock 5 12 4 0 1 22 10 12
249 Polonia II Przemyśl 7 12 4 0 3 20 8 12
250 LZS Krzątka 6 12 4 0 2 20 8 12
251 LKS Haczów 5 12 4 0 1 17 5 12
252 Bizon Medyka 6 12 4 0 2 21 10 11
253 LKS Mołodycz 5 12 4 0 1 18 7 11
254 San Wrzawy 7 12 4 0 3 21 12 9
255 Piast Antoniki 6 12 4 0 2 20 11 9
256 Polonia Hyżne 5 12 4 0 1 19 11 8
257 Łęg Kopcie 6 12 4 0 2 13 5 8
258 Plon Klęczany 5 12 4 0 1 13 5 8
259 Rudnianka Rudna Wielka 6 12 3 3 0 15 8 7
260 Iskra Łączki Brzeskie 6 12 4 0 2 15 8 7
261 Sanovia Lesko 7 12 4 0 3 15 9 6
262 LKS Wesoła 5 12 4 0 1 15 9 6
263 LKS Wzdów 6 12 4 0 2 16 11 5
264 Pogórze Srogów Górny 6 12 4 0 2 16 11 5
265 Atlantic Chałupki Dębniańskie 6 12 4 0 2 17 13 4
266 LKS Jasionka 7 12 4 0 3 16 12 4
267 KS Kisielów 6 12 4 0 2 13 9 4
268 Strumyk Hawłowice 6 12 4 0 2 15 12 3
269 Lotniarz Bezmiechowa 6 12 3 3 0 9 6 3
270 KS Sarzyna 7 12 3 3 1 8 5 3
271 KS Zaczernie 9 12 4 0 5 23 22 1
272 Graniczni Krowica 7 12 4 0 3 17 16 1
273 Sandecja Nowy Sącz 8 12 3 3 2 10 9 1
274 LKS Płowce Stróże Małe 6 12 4 0 2 9 8 1
275 Kolorado Wola Chorzelowska 8 12 4 0 4 24 24 0
276 Herkules Trzebuska 6 12 4 0 2 16 16 0
277 LKS Hłudno 6 12 4 0 2 12 12 0
278 Puszcza Niepołomice 8 12 3 3 2 10 11 -1
279 Start Wola Mielecka 7 12 4 0 3 14 16 -2
280 Rolnik Wólka Krowicka 6 12 4 0 2 16 20 -4
281 Tanew Wólka Tanewska 8 12 4 0 4 16 23 -7
282 OKS Wielowieś 5 11 3 2 0 17 5 12
283 Błyskawica Rozbórz 6 11 3 2 1 18 7 11
284 Orły Ruda 6 11 3 2 1 22 12 10
285 Paszczyniak Paszczyna 5 11 3 2 0 14 6 8
286 Transdźwig Stale 7 11 3 2 2 18 12 6
287 Orkan Markowce 5 11 3 2 0 12 6 6
288 Wisełka Siennów 8 11 3 2 3 24 19 5
289 LKS Górki 7 11 3 2 2 8 6 2
290 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 11 2 5 1 8 7 1
291 Piast Wolica Piaskowa 8 11 3 2 3 22 22 0
292 Świdniczanka Świdnik 8 11 3 2 3 16 16 0
293 Fort Jaksmanice 6 11 3 2 1 14 14 0
294 Olimpia Grudziądz 9 11 3 2 4 11 11 0
295 Stal Rzeszów 9 11 3 2 4 14 15 -1
296 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 11 3 2 3 10 11 -1
297 KS Wiązownica 9 11 3 2 4 14 18 -4
298 Łęg Łowce 5 10 3 1 1 21 7 14
299 LZS Kotowa Wola 5 10 3 1 1 24 11 13
300 Jawor Krzemienica 5 10 3 1 1 18 5 13
301 Victoria Budy Głogowskie 5 10 3 1 1 15 4 11
302 ŁKS Łukawiec 5 10 3 1 1 14 3 11
303 Koniczynka Ocice 6 10 3 1 2 22 12 10
304 KS Żupawa 5 10 3 1 1 14 5 9
305 LZS Mała 5 10 3 1 1 16 8 8
306 LZS Ździary 6 10 3 1 2 20 13 7
307 Granit Wysoka Strzyżowska 5 10 3 1 1 15 9 6
308 LZS Wola Rzeczycka 6 10 3 1 2 19 14 5
309 San Hureczko 7 10 3 1 3 18 13 5
310 Heiro Rzeszów 6 10 3 1 2 15 10 5
311 Cresovia Kalników 7 10 3 1 3 14 9 5
312 Płomień Zmiennica 6 10 3 1 2 14 9 5
313 KS Terliczka 5 10 3 1 1 10 5 5
314 Kłyż Tarnogóra 7 10 3 1 3 21 17 4
315 LKS Dębiaki 6 10 3 1 2 17 13 4
316 Chemik Pustków 7 10 3 1 3 12 8 4
317 Dąb Kosina 5 10 3 1 1 10 6 4
318 Zimowit Rzeszów 7 10 3 1 3 13 10 3
319 HALO Hyżne 7 10 2 4 1 8 5 3
320 LKS Głowaczowa 7 10 3 1 3 18 16 2
321 Gwiazda Maćkowice 8 10 3 1 4 18 16 2
322 Korona Kielce 8 10 2 4 2 12 10 2
323 ULKS Czerteż 6 10 3 1 2 12 10 2
324 Jasiołka Świerzowa 6 10 3 1 2 10 8 2
325 Tęcza Jankowice 8 10 3 1 4 20 19 1
326 Juventus Poraż 6 10 3 1 2 15 14 1
327 Wiślanie Jaśkowice 9 10 2 4 3 11 10 1
328 Iwonka Iwonicz 6 10 3 1 2 11 10 1
329 Roztocze Narol 6 10 3 1 2 11 10 1
330 Radomiak Radom 9 10 2 4 3 10 9 1
331 Wiar Huwniki 5 10 3 1 1 9 8 1
332 Piast Gliwice 7 10 2 4 1 7 6 1
333 Nurt Potok 6 10 3 1 2 20 20 0
334 Nafta Jedlicze 8 10 3 1 4 9 9 0
335 Nafta Chorkówka 6 10 3 1 2 12 13 -1
336 Wisłok Krościenko Wyżne 6 10 3 1 2 10 11 -1
337 LZS Przędzel 6 10 3 1 2 19 21 -2
338 Kolbuszowianka Kolbuszowa 8 10 3 1 4 13 15 -2
339 Wisłoka Dębica 9 10 2 4 3 9 11 -2
340 Santos Piwoda 8 10 3 1 4 17 20 -3
341 Czerwoni Cewków 7 10 3 1 3 14 18 -4
342 Ekoball Stal Sanok 9 10 3 1 5 7 12 -5
343 Szarotka Uherce 8 10 3 1 4 13 19 -6
344 Łęk Ostrów 8 10 3 1 4 17 25 -8
345 Start II Lisie Jamy 5 9 3 0 2 23 13 10
346 LKS Długie 6 9 3 0 3 20 10 10
347 Pasja Krosno 6 9 3 0 3 25 17 8
348 Grom Wyszatyce 5 9 3 0 2 15 7 8
349 Leśnik Płazów 5 9 3 0 2 14 6 8
350 Nelson Polańczyk 5 9 3 0 2 13 7 6
351 LKS Korzenica 5 9 3 0 2 13 7 6
352 Artmax Pikulice 6 9 3 0 3 16 12 4
353 TS Noverra Głogów Małopolski 6 9 2 3 1 13 9 4
354 KS Przybyszówka Rzeszów 8 9 3 0 5 19 16 3
355 Azalia Brzóza Królewska 7 9 3 0 4 17 14 3
356 Łęg Stany 6 9 2 3 1 14 11 3
357 Otryt Lutowiska 5 9 3 0 2 12 9 3
358 Hetman Laszki 7 9 2 3 2 18 16 2
359 Wisan Skopanie 7 9 3 0 4 16 14 2
360 Wisłoka Błażkowa 6 9 2 3 1 13 11 2
361 Czarni Kraczkowa 4 9 3 0 1 9 8 1
362 Gród Będziemyśl 5 9 3 0 2 9 8 1
363 LKS Trześniów 6 9 3 0 3 9 8 1
364 Karpaty Klimkówka 6 9 3 0 3 16 16 0
365 Bukowa Jastkowice 7 9 2 3 2 15 15 0
366 KS Zarzecze 7 9 3 0 4 15 15 0
367 Walawianka Walawa 6 9 3 0 3 15 15 0
368 Start Borek Stary 5 9 3 0 2 14 14 0
369 San Mrzygłód 6 9 3 0 3 13 13 0
370 KS Szczepańcowa 6 9 3 0 3 17 19 -2
371 Czardasz Osiek Jasielski 7 9 3 0 4 14 16 -2
372 Polonia Przemyśl 9 9 2 3 4 13 15 -2
373 Wisłok Czarna 5 9 3 0 2 11 13 -2
374 Burza Rogi 6 9 3 0 3 11 13 -2
375 LKS Izdebki 5 9 3 0 2 14 17 -3
376 Przedmieście Jarosław 6 9 3 0 3 14 17 -3
377 Błękitni Grzęska 6 9 3 0 3 18 22 -4
378 Biało-Czerwoni Kaszyce 7 9 3 0 4 14 18 -4
379 LKS Łęki Górne 7 9 3 0 4 14 18 -4
380 Astra Medynia Głogowska 7 9 3 0 4 12 16 -4
381 Guzikówka Krosno 6 9 3 0 3 7 12 -5
382 Bratek Bratkowice 7 9 3 0 4 11 17 -6
383 Sparta Jeżowe 8 9 3 0 5 12 19 -7
384 Florian Rymanów Zdrój 6 9 3 0 3 9 16 -7
385 San Kłyżów 8 9 3 0 5 13 22 -9
386 KS Cygany 6 8 2 2 2 19 13 6
387 LKS Tarnawa 5 8 2 2 1 16 10 6
388 JKS Jasionów 6 8 2 2 2 25 20 5
389 Pogórze Rokietnica 5 8 2 2 1 12 7 5
390 Baszta Zawada 5 8 2 2 1 13 9 4
391 Makovia Makowisko 6 8 2 2 2 11 7 4
392 Grunwald Rzeszów 5 8 2 2 1 9 6 3
393 Korona Majdan Królewski 6 8 2 2 2 9 6 3
394 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 6 8 2 2 2 14 12 2
395 Jamnica Dulcza Wielka 6 8 2 2 2 11 10 1
396 Zacisze Trześń 6 8 2 2 2 11 10 1
397 Strażak Sośnica 6 8 2 2 2 8 7 1
398 Zorza 03 Łubienko 6 8 2 2 2 19 19 0
399 Rzędzian Rzędzianowice 7 8 1 5 1 13 13 0
400 Bieszczady Jankowce 6 8 2 2 2 13 13 0
401 LKS Wierzchowiny 6 8 2 2 2 12 13 -1
402 Iskra Przysietnica 6 8 2 2 2 11 14 -3
403 Wiki Sanok 7 8 2 2 3 9 12 -3
404 Resovia 8 8 2 2 4 8 11 -3
405 Legion II Pilzno 7 8 2 2 3 15 19 -4
406 Ruch Chorzów 9 8 1 5 3 11 15 -4
407 Zamczysko Odrzykoń 7 8 2 2 3 4 8 -4
408 Orzeł Bażanówka 6 8 2 2 2 8 13 -5
409 Cracovia 9 8 1 5 3 13 19 -6
410 Zalew Stary Lubliniec 6 8 2 2 2 7 13 -6
411 KS Szówsko 7 8 2 2 3 14 21 -7
412 ŁKS Łódź 8 8 2 2 4 8 17 -9
413 Rzemieślnik Strażów 9 8 2 2 5 17 28 -11
414 Start Brzóza Stadnicka 4 7 2 1 1 19 8 11
415 LKS Duńkowice 7 7 2 1 4 19 12 7
416 Grom Mogielnica 5 7 2 1 2 14 7 7
417 Start Lubenia 5 7 2 1 2 15 9 6
418 Stal Nowa Dęba 7 7 2 1 4 17 12 5
419 Strumyk Malawa 5 7 2 1 2 13 8 5
420 LKS Zasów-Mokre 4 7 2 1 1 11 8 3
421 Standart Święcany 5 7 2 1 2 16 14 2
422 Gaudium Łężyny 5 7 2 1 2 14 13 1
423 Werynianka Werynia 6 7 2 1 3 10 9 1
424 Arka Albigowa 5 7 2 1 2 6 5 1
425 LKS Hucina 5 7 2 1 2 12 12 0
426 Pogórze Bachórz 4 7 2 1 1 7 7 0
427 Kamieniarz II Golemki 4 7 2 1 1 12 13 -1
428 LKS Nakło 7 7 2 1 4 15 17 -2
429 Radomyślanka Radomyśl Wielki 7 7 2 1 4 13 15 -2
430 LKS Wiewiórka 5 7 2 1 2 13 15 -2
431 Płomień Morawsko 7 7 2 1 4 13 15 -2
432 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 7 2 1 5 12 14 -2
433 Retman Ulanów 4 7 2 1 1 10 12 -2
434 Walter Opaka 4 7 2 1 1 7 9 -2
435 Jutrzenka Jaćmierz 6 7 2 1 3 15 18 -3
436 KS Dzikowiec 6 7 2 1 3 13 17 -4
437 Jeziorak Chwałowice 7 7 2 1 4 11 15 -4
438 Orzeł Biedaczów 6 7 2 1 3 11 15 -4
439 LZS Turbia 6 7 2 1 3 11 15 -4
440 Grabniak Hucisko 7 7 2 1 4 14 19 -5
441 LKS Batycze 8 7 2 1 5 10 15 -5
442 Błękitni Ropczyce 8 7 1 4 3 6 11 -5
443 Marmury Przyłęk 6 7 2 1 3 15 21 -6
444 Tanew Harasiuki 6 7 2 1 3 14 20 -6
445 KS Węgierka 7 7 2 1 4 13 19 -6
446 Junak Rzeszów 7 7 2 1 4 9 16 -7
447 Zgoda Zarszyn 6 7 2 1 3 6 13 -7
448 Victoria Giedlarowa 6 7 2 1 3 9 17 -8
449 LKS Stobierna Krzywe 6 7 2 1 3 11 20 -9
450 Sprint Żarówka 6 7 2 1 3 14 24 -10
451 Palkovia Palikówka 6 7 2 1 3 13 23 -10
452 Sokół Grodzisko 6 7 2 1 3 10 21 -11
453 PKS UNUM Babice 7 7 2 1 4 7 18 -11
454 Dąb Cetula 8 7 2 1 5 12 32 -20
455 LKS Brzeźnica 4 6 2 0 2 18 7 11
456 Grom Handzlówka 4 6 1 3 0 8 4 4
457 Jasiołka Jaśliska 5 6 1 3 1 11 9 2
458 Czarni Czudec 5 6 2 0 3 9 7 2
459 Orzeł Wysoka Łańcucka 3 6 2 0 1 4 2 2
460 Junior Zakrzów 6 6 2 0 4 13 12 1
461 Wólczanka Wólka Grodziska 7 6 2 0 5 16 16 0
462 LKS Czaszyn 5 6 2 0 3 11 11 0
463 Dragon Nowy Glinik 5 6 2 0 3 11 11 0
464 Galicja Chmielnik 5 6 1 3 1 15 16 -1
465 Huragan Kozłówek 5 6 2 0 3 13 14 -1
466 Hetman Dąbrówka Wisłocka 6 6 1 3 2 14 16 -2
467 PG CNC Skowierzyn 5 6 2 0 3 9 11 -2
468 WKS Kurzyna 5 6 2 0 3 6 8 -2
469 Raniżovia Raniżów 7 6 2 0 5 12 15 -3
470 LKS Lubatówka 7 6 1 3 3 9 12 -3
471 Iskra Iskrzynia 6 6 2 0 4 8 11 -3
472 Sawa Sonina 7 6 2 0 5 13 17 -4
473 KS Baranówka Rzeszów 5 6 2 0 3 9 13 -4
474 Górnik II Grabownica Starzeńska 6 6 2 0 4 16 21 -5
475 Warta Poznań 9 6 1 3 5 6 11 -5
476 LZS Żabno 7 6 1 3 3 11 17 -6
477 Zorza Jagiełła 6 6 2 0 4 11 19 -8
478 LKS Milcza 6 6 2 0 4 9 19 -10
479 Świlczanka Świlcza 5 6 2 0 3 7 17 -10
480 KS Łukowa 7 6 2 0 5 11 22 -11
481 Piast Nowosielce 7 6 2 0 5 12 25 -13
482 Lechia Sędziszów Małopolski 9 6 2 0 7 8 21 -13
483 Trzcianka Trzciana 6 6 2 0 4 9 27 -18
484 KS Dąbrówki 8 6 2 0 6 5 27 -22
485 Czarni Oleszyce 9 6 2 0 7 8 32 -24
486 Zalew Myczkowce 6 5 1 2 3 21 19 2
487 Orzeł Kosowy 5 5 1 2 2 11 9 2
488 Victoria Niebocko 5 5 1 2 2 13 12 1
489 Sanovia Michałówka 5 5 1 2 2 8 8 0
490 LKS Pustków 7 5 1 2 4 16 19 -3
491 Apollo Dulcza Mała 6 5 1 2 3 14 17 -3
492 Czarni Trześń 7 5 1 2 4 15 19 -4
493 Polonia Warszawa 9 5 1 2 6 12 16 -4
494 Złotniczanka Złotniki 6 5 1 2 3 10 14 -4
495 Borowiec Straszęcin 6 5 1 2 3 7 11 -4
496 Grunwald Połomia 6 5 1 2 3 12 17 -5
497 Błękitni Siedlanka 6 5 1 2 3 17 24 -7
498 Start Lisie Jamy 8 5 1 2 5 12 19 -7
499 Karpaty Krosno 9 5 1 2 6 8 15 -7
500 Korona Olszany 9 5 1 2 6 20 28 -8
501 Sokół Krzywa 7 5 1 2 4 18 27 -9
502 Smoczanka Mielec 7 5 1 2 4 4 13 -9
503 Wspólnota Serbinów 7 5 1 2 4 10 20 -10
504 Sokół Hucisko 7 5 1 2 4 7 17 -10
505 LKS Stasiówka 6 5 1 2 3 5 16 -11
506 Pitmark Jaślany 7 5 1 2 4 10 24 -14
507 Sokół Sieniawa 9 5 1 2 6 8 23 -15
508 Górnik Grabownica Starzeńska 7 5 1 2 4 4 19 -15
509 Płomyk Lutoryż 5 4 1 1 3 16 12 4
510 TS Jodłowa 5 4 1 1 3 13 11 2
511 Osława Zagórz 5 4 1 1 3 13 12 1
512 Tajfun Łubno Szlacheckie 5 4 1 1 3 10 10 0
513 Albatros Szufnarowa 5 4 1 1 3 13 15 -2
514 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 4 1 1 5 8 12 -4
515 Korona Dobrzechów 5 4 1 1 3 6 10 -4
516 Advit Łętownia 6 4 1 1 4 4 8 -4
517 OKS Sobniów Jasło 6 4 1 1 4 6 12 -6
518 Piastovia Miejsce Piastowe 6 4 1 1 4 4 10 -6
519 Wesoła Zadąbrowie 6 4 1 1 4 4 11 -7
520 Stal Gorzyce 6 4 1 1 4 6 14 -8
521 Głuchowianka Głuchów 5 4 1 1 3 6 14 -8
522 Zagłębie Sosnowiec 8 4 1 1 6 8 17 -9
523 Jutrzenka Dębno 6 4 1 1 4 5 15 -10
524 Orzeł Faliszówka 6 4 1 1 4 14 25 -11
525 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 4 1 1 5 6 17 -11
526 Wiśnia Trzciana 6 4 1 1 4 11 23 -12
527 Orzeł Pustyny 6 4 1 1 4 10 22 -12
528 Podhale Nowy Targ 9 4 0 4 5 6 18 -12
529 Rudzik Rudna Mała 6 4 1 1 4 11 24 -13
530 Błękit Żołynia 7 4 1 1 5 6 19 -13
531 Juwenia Cieszanów 7 4 1 1 5 4 18 -14
532 Ostrovia Wola Buchowska 7 4 1 1 5 8 23 -15
533 KS Wola Baranowska 7 4 0 4 3 9 26 -17
534 LKS Odrzechowa 6 4 1 1 4 10 29 -19
535 Iskra Sobów 8 4 1 1 6 6 27 -21
536 LKS Olszynka 6 4 1 1 4 6 27 -21
537 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 3 1 0 0 5 0 5
538 Włókniarz II Rakszawa 1 3 1 0 0 1 0 1
539 Dąb Żdżary 4 3 1 0 3 8 9 -1
540 Tanew Wola Wielka 4 3 1 0 3 7 9 -2
541 Huragan Przedbórz 5 3 1 0 4 10 13 -3
542 Olimpia Nockowa 4 3 1 0 3 6 10 -4
543 Orzeł Harta 5 3 1 0 4 5 9 -4
544 Borkovia Borek Wielki 4 3 1 0 3 5 10 -5
545 Żurawianka Żurawica 5 3 1 0 4 5 12 -7
546 Dragon Korzeniów 4 3 1 0 3 4 11 -7
547 Tęcza Zręcin 6 3 1 0 5 10 18 -8
548 Zryw Dydnia 6 3 1 0 5 9 17 -8
549 Błękitni Wierzbna 6 3 1 0 5 6 15 -9
550 Grom Krzemienica 6 3 1 0 5 10 20 -10
551 Błękitni Maćkówka 6 3 1 0 5 9 19 -10
552 Rada Orzechowce 7 3 0 3 4 8 18 -10
553 Dąb Dąbrowa 6 3 1 0 5 8 18 -10
554 Ostoja Kołaczyce 5 3 0 3 2 7 17 -10
555 Pionier Średnia Wieś 7 3 0 3 4 7 17 -10
556 Orlęta Radzyń Podlaski 8 3 0 3 5 3 13 -10
557 Wisłoka Niegłowice 6 3 1 0 5 7 18 -11
558 KS Pełnatycze 6 3 1 0 5 10 22 -12
559 Iskra Cieszacin Wielki 6 3 1 0 5 7 19 -12
560 Czarnovia Czarna 8 3 0 3 5 8 21 -13
561 LKS Warzyce 5 3 1 0 4 1 15 -14
562 Jutrzenka Kopki 7 3 1 0 6 12 27 -15
563 Liwocz Brzyska 6 3 1 0 5 7 23 -16
564 LZS Rzeczyca Długa 6 3 1 0 5 4 20 -16
565 Rotar Węglówka 6 3 1 0 5 10 27 -17
566 Iskra Zabłotce 8 3 0 3 5 7 25 -18
567 Wietlin 8 3 1 0 7 7 27 -20
568 Sokół Sokolniki 8 3 1 0 7 15 36 -21
569 Herosi Krzaki-Słomiana 6 3 1 0 5 8 29 -21
570 Orkan Zapałów 8 3 0 3 5 4 25 -21
571 KS Zgórsko 6 3 1 0 5 7 29 -22
572 Gabry Łukowe 6 3 1 0 5 9 35 -26
573 Szkło Młyny 7 3 1 0 6 4 32 -28
574 Victoria Kidałowice 7 3 1 0 6 5 36 -31
575 Remix Niebieszczany 6 2 0 2 4 5 11 -6
576 Unia Korniaktów 7 2 0 2 5 10 22 -12
577 LKS Skołyszyn 7 2 0 2 5 8 23 -15
578 Leśna Wólka Podleśna 8 2 0 2 6 5 25 -20
579 Markovia Markowa 1 1 0 1 0 3 3 0
580 Błękitni Zalesie 4 1 0 1 3 10 19 -9
581 Orzeł Bieździedza 6 1 0 1 5 7 23 -16
582 Unia Łukawiec 6 1 0 1 5 7 23 -16
583 KS Wydrza 7 1 0 1 6 10 27 -17
584 Sokół Malinie 8 1 0 1 7 7 26 -19
585 San Wierzawice 7 1 0 1 6 10 30 -20
586 KS Jarocin 7 1 0 1 6 5 27 -22
587 Sobol Niżatyce 7 1 0 1 6 7 31 -24
588 Korona Rzeszów 8 1 0 1 7 10 35 -25
589 San Gorzyce 7 1 0 1 6 10 38 -28
590 Strażak Grochowe 0 0 0 0 0 0 0 0
591 Płomień Chmielów 1 0 0 0 1 0 3 -3
592 KSTŁK Stalowa Wola 1 0 0 0 1 0 3 -3
593 Markiewicza Krosno 2 0 0 0 2 2 7 -5
594 LZS Jadachy 6 0 0 0 6 10 21 -11
595 Huragan Zdziechowice 5 0 0 0 5 5 16 -11
596 LKS Niziny 5 0 0 0 5 2 16 -14
597 LZS Tarnowska Wola 5 0 0 0 5 9 25 -16
598 Lechia II Sędziszów Małopolski 4 0 0 0 4 8 26 -18
599 Łazowianka Łazy 6 0 0 0 6 6 24 -18
600 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 5 0 0 0 5 7 28 -21
601 Płomień Zagorzyce 4 0 0 0 4 5 26 -21
602 Orły Pstrągówka 5 0 0 0 5 5 29 -24
603 Orły Jabłonka 6 0 0 0 6 8 34 -26
604 Vigor Trzęsówka 4 0 0 0 4 3 29 -26
605 KS Biała Rzeszów 5 0 0 0 5 2 29 -27
606 Sokół Dębica 5 0 0 0 5 1 29 -28
607 Potok Dobrynin 6 0 0 0 6 5 34 -29
608 LKS Łąka 7 0 0 0 7 4 35 -31
609 Legia Oleszyce 6 0 0 0 6 6 39 -33
610 Unia Fredropol 8 0 0 0 8 5 43 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Bałtyk Koszalin - mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strażak Grochowe 13 27 9 0 4 35 18 17
2 Sanoczanka Święte 8 24 8 0 0 27 2 25
3 Orzeł Torki 8 24 8 0 0 21 5 16
4 GKS Orły 8 22 7 1 0 23 5 18
5 Pogoń-Sokół Lubaczów 10 21 6 3 1 21 6 15
6 Śląsk Wrocław 9 20 6 2 1 14 7 7
7 Fredro Surochów 8 19 6 1 1 26 8 18
8 GKS Groble 7 19 6 1 0 23 7 16
9 Victoria Czermin 8 19 6 1 1 23 12 11
10 Zorza Łęki Dukielskie 7 18 6 0 1 32 6 26
11 Zdrój Horyniec 7 18 6 0 1 32 6 26
12 Piast Nowa Wieś 7 18 6 0 1 32 11 21
13 Cosmos II Nowotaniec 7 18 6 0 1 25 6 19
14 Sanovia Lesko 6 18 6 0 0 23 6 17
15 Wilga Widełka 6 18 6 0 0 22 5 17
16 ŁKS Łowisko 7 18 6 0 1 21 4 17
17 KS Stobierna 6 18 6 0 0 20 3 17
18 LZS Kotowa Wola 7 18 6 0 1 30 14 16
19 Sokół Nisko 8 18 6 0 2 20 5 15
20 Korona Tuchla 7 18 6 0 1 18 3 15
21 Huragan Gniewczyna 7 18 6 0 1 24 11 13
22 Błękit Żołynia 8 18 6 0 2 18 9 9
23 Kotwica Kołobrzeg 10 18 5 3 2 27 20 7
24 Pogoń Siedlce 11 18 5 3 3 17 12 5
25 Strzelec Dąbrowica 7 17 5 2 0 27 8 19
26 Tęcza Wysock 7 17 5 2 0 24 9 15
27 Grom Wyszatyce 7 17 5 2 0 23 9 14
28 Strug Tyczyn 7 17 5 2 0 21 7 14
29 Plantator Nienadówka 7 17 5 2 0 20 6 14
30 Avia Świdnik 9 17 5 2 2 19 11 8
31 Cresovia Kalników 8 17 5 2 1 18 13 5
32 Pogoń-Sokół II Lubaczów 6 16 5 1 0 31 3 28
33 Sokół Domaradz 6 16 5 1 0 28 5 23
34 GKS Zarzecze 6 16 5 1 0 21 4 17
35 LKS Skołoszów 8 16 5 1 2 24 9 15
36 Błękitni Jasienica Rosielna 6 16 5 1 0 18 4 14
37 Azalia II Wola Zarczycka 7 16 5 1 1 22 9 13
38 Polonia Kopytowa 6 16 5 1 0 22 10 12
39 Delin Munina 7 16 5 1 1 21 9 12
40 Czarni Jasło 7 16 5 1 1 18 6 12
41 Błażowianka Błażowa 6 16 5 1 0 17 6 11
42 Nelson Polańczyk 6 16 5 1 0 17 6 11
43 Sparta Chorzelów 6 16 5 1 0 16 5 11
44 Olimpia Pysznica 7 16 5 1 1 22 12 10
45 Ekoball Stal Sanok 8 16 5 1 2 18 9 9
46 Tempo Nienaszów 7 16 5 1 1 17 9 8
47 Podlasie Biała Podlaska 9 16 4 4 1 12 4 8
48 Wiślanie Jaśkowice 9 16 5 1 3 20 13 7
49 Sokół Kamień 9 16 5 1 3 19 14 5
50 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9 16 5 1 3 11 9 2
51 Wiraż Chłopice 7 15 5 0 2 35 6 29
52 Inter Gnojnica 5 15 5 0 0 29 7 22
53 Victoria Budy Głogowskie 6 15 5 0 1 27 7 20
54 LKS Golcowa 5 15 5 0 0 18 2 16
55 LKS Babicha 5 15 5 0 0 17 1 16
56 Pogoń Leżajsk 6 15 5 0 1 23 9 14
57 Kolejarz Knapy 6 15 5 0 1 18 6 12
58 Wisznia Nienowice 5 15 5 0 0 13 1 12
59 LKS Miękisz Nowy 6 15 5 0 1 22 11 11
60 Grabniak Hucisko 6 15 5 0 1 17 6 11
61 Radomyślanka Radomyśl Wielki 8 15 5 0 3 22 12 10
62 LKS Głowienka 6 15 5 0 1 19 9 10
63 Czarni Sójkowa 6 15 5 0 1 18 8 10
64 Alabaster Łopuszka Wielka 6 15 5 0 1 16 7 9
65 Azalia Wola Zarczycka 7 15 5 0 2 16 8 8
66 Czarni Pawłosiów 7 15 5 0 2 16 10 6
67 LKS Łopuchowa 7 15 5 0 2 24 19 5
68 Motor Lublin 8 15 5 0 3 9 5 4
69 San Hureczko 8 15 5 0 3 17 17 0
70 Radunia Stężyca 9 15 4 3 2 10 12 -2
71 Janovia Janowiec 6 14 4 2 0 20 7 13
72 Iskra Zgłobień 8 14 4 2 2 21 10 11
73 Łęg Stany 7 14 4 2 1 20 9 11
74 Dromader Chrząstów 8 14 4 2 2 19 11 8
75 Nafta Gaz Jodłówka 6 14 4 2 0 12 4 8
76 LKS Jasionka 8 14 4 2 2 16 11 5
77 Płomień Trześń 7 14 4 2 1 20 16 4
78 LZS Ździary 8 14 4 2 2 17 13 4
79 KKS 1925 Kalisz 9 14 4 2 3 13 10 3
80 Wieczysta Kraków 9 14 4 2 3 15 14 1
81 Arka Gdynia 9 14 4 2 3 13 12 1
82 Polonia Warszawa 9 14 4 2 3 11 10 1
83 Star Starachowice 9 14 4 2 3 12 12 0
84 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 12 14 4 2 6 24 26 -2
85 Orzeł Przeworsk 6 13 4 1 1 29 8 21
86 Osława Zagórz 6 13 4 1 1 28 13 15
87 Resovia III 5 13 4 1 0 22 7 15
88 Victoria Stary Dzików 5 13 4 1 0 19 4 15
89 Sokół II Kolbuszowa Dolna 7 13 4 1 2 24 12 12
90 Rotunda Krzeszów 6 13 4 1 1 23 11 12
91 Błyskawica Rozbórz 6 13 4 1 1 18 6 12
92 Madras Goleszów 6 13 4 1 1 21 11 10
93 Włókniarz Rakszawa 8 13 4 1 3 21 11 10
94 Orzeł Kosowy 6 13 4 1 1 20 10 10
95 Jasiołka Świerzowa 6 13 4 1 1 17 7 10
96 Hetman Dąbrówka Wisłocka 6 13 4 1 1 18 9 9
97 KS Arłamów 6 13 4 1 1 17 8 9
98 Czuwaj Przemyśl 7 13 4 1 2 21 14 7
99 LKS Hłudno 6 13 4 1 1 15 8 7
100 Pogoń Szczecin 8 13 4 1 3 11 4 7
101 Sokół Sokołów Małopolski 7 13 4 1 2 22 16 6
102 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 13 4 1 3 22 16 6
103 Pogórze Dubiecko 8 13 4 1 3 18 12 6
104 Start Brzóza Stadnicka 6 13 4 1 1 16 10 6
105 Wisłok Sieniawa 6 13 4 1 1 15 10 5
106 Start Lisie Jamy 7 13 4 1 2 17 13 4
107 Start Rymanów 8 13 3 4 1 15 11 4
108 Cisy Jabłonica Polska 6 13 4 1 1 10 7 3
109 Stal II Stalowa Wola 8 13 4 1 3 22 20 2
110 Chełmianka Chełm 8 13 4 1 3 18 16 2
111 Legion Pilzno 9 13 3 4 2 14 12 2
112 Warta Poznań 9 13 3 4 2 14 12 2
113 Czarni Lipa 7 13 4 1 2 12 10 2
114 Wiki Sanok 7 13 4 1 2 11 9 2
115 Smoczanka Mielec 8 13 3 4 1 17 16 1
116 Radomiak Radom 9 13 4 1 4 12 12 0
117 Piast Tuczempy 7 13 4 1 2 11 12 -1
118 Świdniczanka Świdnik 9 13 4 1 4 11 13 -2
119 Hutnik Kraków 10 13 4 1 5 11 14 -3
120 KP Zarzecze 5 12 4 0 1 32 7 25
121 Koniczynka Ocice 6 12 4 0 2 26 7 19
122 Bukowa Jastkowice 6 12 4 0 2 26 11 15
123 LKS Ujkowice 5 12 4 0 1 18 4 14
124 MKS Kańczuga 6 12 4 0 2 31 18 13
125 Atut Podborze 6 12 4 0 2 22 9 13
126 Cresovia Krzeczowice 7 12 4 0 3 22 12 10
127 LKS Nagoszyn 5 12 4 0 1 19 9 10
128 Orkan Markowce 6 12 4 0 2 21 12 9
129 KS Zaczernie 6 12 4 0 2 18 9 9
130 Jodła Przychojec 6 12 4 0 2 17 8 9
131 Makovia Makowisko 6 12 4 0 2 17 8 9
132 Florian Ostrowy Tuszowskie 4 12 4 0 0 11 2 9
133 Płomyk Lutoryż 5 12 4 0 1 17 9 8
134 Orzeł Lubla 6 12 4 0 2 19 12 7
135 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9 12 3 3 3 19 12 7
136 Kamieniarz II Golemki 5 12 4 0 1 13 6 7
137 Orzeł Wysoka Łańcucka 6 12 4 0 2 13 6 7
138 Włókniarz II Rakszawa 9 12 4 0 5 23 17 6
139 Grabowianka Grabówka 6 12 4 0 2 18 12 6
140 OKS Wielowieś 7 12 3 3 1 17 11 6
141 GKS Niebylec 6 12 4 0 2 16 10 6
142 Słowianin Grębów 6 12 4 0 2 15 9 6
143 Diament Pstrągowa 5 12 4 0 1 14 8 6
144 LKS Górki 6 12 4 0 2 13 7 6
145 LKS Lubatowa 6 12 4 0 2 12 6 6
146 Łęg Łowce 7 12 3 3 1 14 9 5
147 Igloopol Dębica 8 12 3 3 2 16 12 4
148 Artmax Pikulice 6 12 4 0 2 13 9 4
149 Miedź Legnica 8 12 3 3 2 13 10 3
150 Grom Mogielnica 5 12 4 0 1 12 9 3
151 Beskid Posada Górna 7 12 4 0 3 16 14 2
152 Korona Trójczyce 7 12 4 0 3 16 14 2
153 LKS Izdebki 7 12 3 3 1 10 8 2
154 Gwiazda Maćkowice 7 12 4 0 3 19 18 1
155 Stal Łańcut 8 12 3 3 2 16 15 1
156 LZS Jadachy 7 12 4 0 3 16 16 0
157 Łęk Ostrów 7 12 3 3 1 13 13 0
158 Igloopol II Dębica 7 12 4 0 3 17 18 -1
159 Jagiellonia Białystok 9 12 3 3 3 16 17 -1
160 Lech II Poznań 10 12 3 3 4 12 13 -1
161 Lechia Gdańsk 9 12 3 3 3 11 12 -1
162 Korona Olszany 6 12 4 0 2 11 12 -1
163 Górnik Łęczna 8 12 3 3 2 7 8 -1
164 Zamczysko Mrukowa 8 12 3 3 2 7 8 -1
165 Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 12 4 0 3 18 20 -2
166 LKS Głowaczowa 8 12 4 0 4 15 18 -3
167 Lech Poznań 8 12 3 3 2 8 11 -3
168 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 6 12 4 0 2 14 18 -4
169 GKS Tychy 9 12 4 0 5 10 14 -4
170 Gwiazda Wielkie Oczy 8 12 4 0 4 16 21 -5
171 LZS Tarnowska Wola 7 12 4 0 3 14 23 -9
172 Jawor Krzemienica 5 11 3 2 0 15 6 9
173 Wisłok Strzyżów 6 11 3 2 1 12 4 8
174 LKS Brzeźnica 5 11 3 2 0 14 8 6
175 Lotniarz Bezmiechowa 5 11 3 2 0 9 3 6
176 Novi Nosówka 6 11 3 2 1 12 7 5
177 San Wrzawy 6 11 3 2 1 15 11 4
178 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 11 3 2 4 16 14 2
179 Cosmos Nowotaniec 8 11 3 2 3 11 9 2
180 Kaskada Kamionka 7 11 3 2 2 10 8 2
181 LKS Haczów 7 11 3 2 2 12 11 1
182 LKS Pustków 8 11 3 2 3 19 19 0
183 Stal Rzeszów 8 11 3 2 3 11 11 0
184 KS Węgierka 8 11 3 2 3 16 17 -1
185 Tęcza Zręcin 7 11 3 2 2 13 14 -1
186 Legia Warszawa 7 11 3 2 2 10 11 -1
187 Start Pruchnik 8 11 3 2 3 15 18 -3
188 Chojniczanka Chojnice 10 11 3 2 5 13 16 -3
189 KS Wiązownica 9 11 3 2 4 12 24 -12
190 Victoria Pakoszówka 5 10 3 1 1 24 7 17
191 ŁKS Łukawiec 5 10 3 1 1 20 4 16
192 KS Terliczka 5 10 3 1 1 17 6 11
193 Paszczyniak Paszczyna 4 10 3 1 0 15 4 11
194 Grunwald Rzeszów 5 10 3 1 1 14 3 11
195 KS Podwolina 6 10 3 1 2 16 10 6
196 Crasnovia Krasne 4 10 3 1 0 12 6 6
197 Stal II Mielec 7 10 2 4 1 14 9 5
198 Werynianka Werynia 5 10 3 1 1 14 9 5
199 Jutrzenka Ławnica 6 10 3 1 2 13 8 5
200 Fenix Leszno 7 10 3 1 3 16 12 4
201 Orzeł Glinianka 6 10 3 1 2 14 10 4
202 LKS Brzyska Wola 7 10 3 1 3 11 7 4
203 Podlesianka Kamień 5 10 3 1 1 7 3 4
204 Herkules Trzebuska 7 10 3 1 3 15 12 3
205 Gaudium Łężyny 6 10 3 1 2 9 6 3
206 Hetman Laszki 8 10 3 1 4 21 19 2
207 Zgoda Zarszyn 7 10 3 1 3 17 15 2
208 KS Zarzecze 6 10 3 1 2 10 8 2
209 Głogovia Głogów Małopolski 7 10 3 1 3 8 6 2
210 MKS Radymno 8 10 3 1 4 17 16 1
211 Wisła Gliny Małe 7 10 3 1 3 15 14 1
212 Siarka Tarnobrzeg 8 10 3 1 4 11 10 1
213 Przełom Besko 6 10 3 1 2 11 10 1
214 Odra Opole 7 10 3 1 3 10 9 1