https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2010-12-14 08:12:04

Hajduk i Walaszczyk do Stali Stalowa Wola?

Stal Stalowa Wola prowadzi rozmowy z Sebastianem Hajdukiem i Kamil Walaszczykiem.
 
Działacze drugoligowej Stali Stalowa Wola prowadzą rozmowy w sprawie pozyskania Sebastiana Hajduka (Sandecja Nowy Sącz, ostatnio III-ligowy Orlicz Suchedniów) i Kamila Walaszczyka (Resovia Rzeszów).
 
- Są to dopiero wstępne rozmowy, dlatego trzeba zaczekać, co z nich wyniknie. Wszyscy wymienieni zawodnicy musieliby oczywiście najpierw rozwiązać ważne umowy ze swoimi klubami - zaznaczył w rozmowie z "Echem Dnia" Mariusz Szymański, działacz "Stalówki".
 
W kręgu zainteresowań Stali jest także m.in. Bartosz Madeja z Siarki Tarnobrzeg i Jarosław Białek z KSZO Ostrowiec. W Stalowej Woli nie zagra na pewno Paweł Smółka z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, który zdecydował się na grę w Okocimskim Brzesko.
 
W barwach stalowolskiego klubu w nadchodzącej rundzie nie zagrają najprawdopodobniej Łukasz Stręciwilk i Artur Cebula. Wypożyczeniem tego pierwszego jest zainteresowany Partyzant Targowiska, a blisko wykupienia drugiego z młodych piłkarzy jest Korona Kielce (Młoda Ekstraklasa).
 
źródło: Echo Dnia
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem