https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2010-12-12 16:12:37

Stal Stalowa Wola szuka wzmocnień

Stal Stalowa Wola wciąż szuka wzmocnień przed nadchodzącą rundą. Działacze prowadzą rozmowy z paroma zawodnikami.
 
Najbliżesz przejścia do Stalowej Woli jest Marek Bihun, 22-letni bramkarz Mieszka Gniezno który trenował już ze Stalą przed sezonem.

- Jesteśmy po rozmowach z Bihunem, on może grać u nas na tych samych warunkach, które proponowaliśmy mu przed sezonem - zdradza na łamach Echa Dnia Mariusz Szymański, działacz piłkarskiej spółki Stal PSA. - Nie są to "kokosy", a nam przyda się drugi bramkarz. Możliwy jest jeszcze powrót do naszego zespołu innego golkipera, wypożyczonego do Legii Warszawa juniora Pawła Zielińskiego.
 
Do Stalowej Woli nie wróci prawdopodobnie za to 17-letni obrońca Artur Cebula. Powoływany do młodzieżowej Reprezentacji Polski obrońca pozostanie w Koronie Kielce (ME) i ma zostać przez ten klub wykupiony ze Stali.
 
W dalszym ciągu w kręgu zainteresowań stalowowolan jest występujący ostatnio w Siarce Tarnobrzg pomocnik Bartosz Madeja, Kamil Walaszczyk z Resovii, Damian Rataj (Olendre Sól) i Michał Rajtar (Roztocze Szczebrzeszyn). - Zaawansowane rozmowy prowadzimy też z napastnikiem Wojciechem Białkiem, który jesienią rozstał się z pierwszoligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - przyznał Szymański.
 
Prawdopodobnie nie uda się sprowadzić na Hutniczą Dariusza Kudyby z Olimpii Elbląg, który trenować ma z Bałtykiem Gdynia.

źródło: Echo Dnia
 
 

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Mały 2010-12-13 08:46:28 0 0

Stalówka THE FIRM !!!

Głosuj codziennie:
http://www.komukibicujesz.pl/stalstalowawola.php

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem