2021-02-05 12:56:00

Sparing: Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów 2-1

Stal Rzeszów przegrała z Sandecją Nowy Sącz w meczu towarzyskim (fot. Stal Rzeszów)
Stal Rzeszów w planach ma dziś dwa mecze sparingowe. W pierwszym, zespół Daniela Myśliwca zmierzył się z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz.

Stal Rzeszów w planach ma dziś dwa mecze sparingowe. W pierwszym, zespół Daniela Myśliwca zmierzył się z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla "biało-niebieskich", którzy już w 7. minucie objęli prowadzenie za sprawą Rafała Maciejewskiego. To podrażniło ekipę z województwa małopolskiego, która ruszyła do odrabiania strat.

Rzeszowianie dzielnie się bronili, jednak w końcówce pierwszej połowy stracili gola, a do siatki trafił w 42. minucie Rafael Victor. Sytaucja ta dodała skrzydeł popularnym "Sączersom" skrzydeł, którzy po chwili objęli prowadzenie. Stal była w szoku, a Sandecja wygrywała 2-1 po bramce Damiana Chmiela, który ustalił rezultat dzisiejszej potyczki.

Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów 2-1 (2-1)

0-1 Rafał Maciejewski (7)
1-1 Rafael Victor (42)
2-1 Damian Chmiel (45)

Stal Rzeszów: Wiktor Kaczorowski - Dominik Marczuk, Damian Kostkowski, Łukasz Góra, Piotr Głowacki, Damian Michalik, Wojciech Reiman, Rafał Maciejewski, Błażej Szczepanek, Grzegorz Goncerz, Mariusz Sławek.