2021-01-30 13:27:00

Sparing: Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 1-3

Siarka Tarnobrzeg pokonała Garbarnię Kraków (fot. Patryk Górecki)
Siarka Tarnobrzeg pokonała dziś Garbarnię Kraków w meczu towarzyskim. Gole dla ekipy dowodzonej przez Sławomira Majaka zdobywali Dawid Orzechowski, Paweł Rogala oraz Paweł Mróz.

Siarka Tarnobrzeg rozegrała dziś drugi sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Podopieczni Sławomira Majaka zmierzyli się z drugoligową Garbarnią Kraków. Wynik dzisiejszego spotkania otworzył Dawid Orzechowski w 39. minucie. Radość podkarpackiej ekipy nie trwała jednak zbyt długo, bowiem 120 sekund później wyrównał Michał Feliks.

Kolejne gole w dzisiejszym meczu towarzyskim, padły dopiero po zmianie stron. Prowadzenie Siarce w 74. minucie dał Paweł Rogala. Rezultat potyczki z ekipą "Brązowych" ustalił Paweł Mróz, który na 3-1 trafił tuż przed końcowym gwizdkiem. Opiekun zielono-czarno-żółtych przyglądał się dziś po raz kolejny Mateuszowi Wawrylakowi, który ostatnio grał w WATKEM Koronie Rzeszów.

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 1-3 (1-1)

0-1 Dawid Orzechowski (39)
1-1 Michał Feliks (41)
1-2 Paweł Rogala (74)
1-3 Paweł Mróz (90)

Garbarnia Kraków: Aleksander Kozioł - Jakub Kowalski, Donatas Nakrošius, Kacper Laskoś, Szymon Pająk - Grzegorz Marszalik, Tomasz Kołbon, Kamil Kuczak, Bruno Wacławek, Jakub Górski - Michał Feliks

Siarka Tarnobrzeg: Piotr Pietryga - Oliwer Kowalik, Mateusz Wawrylak, Jakub Tabor, Bartosz Sulkowski - Wojciech Bieniarz, Nikodem Paczocha, Dawid Orzechowski, Paweł Szołtys, Gabriel Skrzypek - Arkadiusz Gajewski oraz Piotr Pietryga, Michał Bury, Kacper Józefiak, Sebastian Duda, Cezary Stańczyk, Luigi D'Apollonio, Zmarzlik, Adam Głowa, Paweł Rogala, Paweł Mróz, Dawid Bałdyga