2021-01-30 13:04:00

Sparing: Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz 2-1

Stal Stalowa Wola pokonała Wisłę Sandomierz w meczu towarzyskim (fot. Radosław Kuśmierz)
Stal Stalowa Wola pokonała Wisłę Sandomierz w meczu towarzyskim. Gole dla podopiecznych Jaromira Wieprzęcia strzelali Tomasz Płonka oraz Michał Mistrzyk.

Stal Stalowa Wola rozegrała trzeci sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Ekipa "zielono-czarnych" w planach ma dziś dwa mecze towarzyskie. Podopieczni Jaromira Wieprzęcia w pierwszym zmierzyli się z Wisłą Sandomierz. Wynik spotkania w 15. minucie otworzył Michał Mistrzyk, który pewnie egzekwował "jedenastkę".

Radość "Stalówki" trwała zaledwie cztery minuty, bowiem po tym czasie wyrównał Mateusz Kuśmierczyk. To widocznie podrażniło gospodarzy, którzy ruszyli w poszukiwaniu gola na 2-1. Tego udało się znaleźć w 27. minucie, a jego autorem był Tomasz Płonka, który ustalił wynik spotkania. Opiekun Stali przyglądał się w tym meczu jednemu zawodnikowi testowanemu.

Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz 2-1 (2-1)

1-0 Michał Mistrzyk (15-rzut karny)
1-1 Mateusz Kuśmierczyk (19)
2-1 Tomasz Płonka (27)

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Khorolskyi, Hudzik, Mroziński, Mistrzyk, T.Płonka, Jopek, Bosak, Wiktoruk, Szifer, Zawodnik testowany oraz Siudak, Lebioda, Zięba, Tłuczek, Moskal.