2021-01-16 13:01:00

Sparing: Skra Częstochowa - Wólczanka Wólka Pełkińska 5-0

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała ze Skrą Częstochowa (fot. Wólczanka)
Wólczanka Wólka Pełlkińka zegrała dziś pierwszy sparing w ramach zimowych przygotowań. Podopieczni Marcina Wołowca mierzyli się ze Skrą Częstochowa.

Wólczanka Wólka Pełkińska w środę udała się na zgrupowanie do Częstochowy na krótkie zgrupowanie. Jego zwieńczeniem był sparing z drugoligową Skrą Częstochowa. Podopieczni Marcina Wołowca do przerwy przegrywali 2-0. Wynik spotkania w 31. minucie otworzył Kamil Wojtyra, a po chwili podwyższył go Titas Milasius.

Trzecioligowiec z Podkarpacia po przerwie chciał zmienić oblicze meczu i doprowadzić do wyrównania. Tak się jednak nie stało, bowiem zespół Skry strzelił jeszcze trzy gole, nie tracąc przy tym żadnego. Na 3-0 podwyższył zawodnik testowany w 63. minucie. Po chwili częstochowianie prowadzili już czterema bramkami, a jedenastkę wykorzystał Dawid Niedbała. Wynik spotkania ustalił zawodnik testowany.

Skra Częstochowa - Wólczanka Wólka Pełkińska 5-0 (2-0)

1-0 Kamil Wojtyra (31)
2-0 Titas Milasius (38)
3-0 Zawodnik testowany (63)
4-0 Dawid Niedbała (64-rzut karny)
5-0 Zawodnik testowany (71)