2019-08-01 08:43:19

Skorzystaj z promocji i odbierz darmowe 25 zł w STS

Załóż konto w STS i odbierz darmowy zakład w wysokości 25 zł. Na dobry początek, bez żadnych wpłat!
 
Zawsze chciałeś spróbować swoich sił w typowaniu? Teraz masz do tego doskonałą okazję - wykorzystaj kod promocyjny STS, dzięki któremu bonus otrzymasz od razu po założeniu konta, niezależnie od depozytu.

Wystarczy, że założysz konto TUTAJ i przy rejestracji w polu kod promocyjny wpiszesz frazę: pewne25. Po pozytywnej weryfikacji konta saldo bonusowe zostanie zasilone kwotą 25 PLN.
 
Ale to jeszcze nie wszystko! Freebet (z ang. darmowy zakład) 25 PLN łączy się z inną promocją na start. Razem z nią możesz skorzystać z oferty Bonus powitalny do 1000 PLN.

<< ZAŁÓŻ KONTO W STS I ODBIERZ 25 ZŁ ZA DARMO >>

Co ważne, startowy bonus bez depozytu - podobnie jak wszystkie bonusy rozdawane przez STS - charakteryzuje się przyjaznymi warunkami obrotu. W celu jego wypłaty należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu.

Jak to zrobić? Przykładowo - jeśli otrzymałeś 25 zł bonusu, to oznacza, że powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu tych warunków, środki zgromadzone na koncie bonusowym, zostaną automatycznie przeniesione na Twoje konto główne (depozytowe).

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij