2019-07-13 15:06:28

Bezbramkowy remis Hutnika Kraków z Apklan Resovią Rzeszów w sparingu

(fot. archiwalna)
Apklan Resovia Rzeszów zremisowała w meczu sparingowym z Hutnikiem Kraków 0-0. Mecz ten zakończył obóz przygotowawczy Resoviaków, którzy przez ostatnie pięć dni trenowali w Rytrze.

Obu zespołom przez dziewięćdziesiąt minut nie udało się zdobyć bramki. Od 66. minuty gospodarze grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Kamila Sobali. Apklan Resovia testowała jednego zawodnika - bramkarza.

Następny, a zarazem ostatni mecz sparingowy podopieczni Szymona Grabowskiego rozegrają w sobotę 20 lipca ze Stalą Sanok na terenie gospodarzy, gdzie nastąpi oficjalne otwarcie nowego obiektu. Spotkanie to zostanie rozegrane przy sztucznym oświetleniu.

Hutnik Kraków - Apklan Resovia Rzeszów 0-0

Hutnik Kraków: Mateusz Zając (69 Adam Dul) - Kamil Janecki (69, Dawid Źródlewski), Kamil Sosna (69 Miłosz Drąg), Arkadiusz Garzeł, Bartosz Tetych - Kamil Sobala (69 Norbert Leśniak), Patryk Kołodziej (69 Mateusz Reczulski), Mateusz Gamrot (69 Dawid Linca), Krzysztof Świątek, Paweł Pyciak - Patryk Matysek (69 Filip Handzlik).

Apklan Resovia: zawodnik testowany - Mateusz Geniec (46 Mateusz Kantor), Dawid Kubowicz (46 Jakub Persak), Konrad Domoń (46 Bartłomiej Makowski), Rafał Mikulec (46 Szymon Hajduk) - Radosław Adamski (46 Krzysztof Gancarczyk), Dariusz Frankiewicz (46 Jakub Kurek),Grzegorz Płatek (46 Daniel Świderski), Kamil Radulj (46 Bartłomiej Buczek), Serhij Krykun (46 Szymon Feret) - Adrian Dziubiński (46 Karol Twardowski).

RESOVIA TO DUMA MIASTA RZESZOWA !

HB 2019-07-13 15:27:20

ze co

HAHA 2019-07-13 15:46:49

A śmiali się że Stal zremisowała z Ruchem :D

Rzeszowianin 2019-07-13 15:53:31

BEKA! Z RESOVII W RZESZOWIE NIKT DUMNY NIE JEST, BO NIE MA ZWYCZAJNIE Z CZEGO.

Buc 2019-07-13 16:11:02

Pomalu konczy sie granie resovii na ten rok bedzie tyle...

Rynek 2019-07-13 16:27:42

Oby za rok 3 liga 4 grupa Sovia

~anonim 2019-07-13 16:46:43

Ogólnie to fajnie że zero z tyłu, środek też niczego sobie jeśli chodzi o współpracę z defensywą. Niestety w przodzie zabrakło świeżości ale z drugiej strony dobrze, znaczy to tylko że na obozie ciężko pracowali. Bramkarz testowany poza tym jednym wyjściem naprawdę fajnie się prezentował. Krykun dzisiaj w ofensywie naprawdę mi zaimponował, chłopak naprawdę ma gaz i umiejętności. Ogólnie do momentu podejścia w pole karne gra zespołu fajnie wyglądała natomiast potem już gorzej, ale to już jest kwestią wypoczynku i dobrania odpowiedniej taktyki na mecz. Mam nadzieję że chłopaki zgrają się na tyle aby w lidze pokazać że są fajnym zespołem z ambicjami na górną część tabeli.

Full 2019-07-13 16:54:59

Ludzie piszący bzdury , wy nie znacie się nic a nic na piłce nożnej!
No a na temat przygotowań to ....szkoda gadać !
Może lepiej dzieciaki idźcie pobiegać na podwórko.

~anonim 2019-07-13 17:58:19

Kto tam dziś bronił? Pytam obecnych na meczu. Jak spisywali sie bramkarze/bramkarz?

~anonim 2019-07-13 17:59:31

Za rok cię widzę w okręgówce!

Pobitno Resovia 2019-07-13 18:10:20

Bardzo dobra pierwsza połowa widać że ten skład ma wysoki poziom, na + bramkarz testowany szkoda kilku sytuacji bo moglo byc spokojnie ze 2:0 druga połowa to zmiana całego składu i tu juz widac było różnice ale chłopaki dawali radę trochę rozczarował mnie Daniel Świderski kilka straconych piłek i pudło na pustą bramkę ale widać że ma potencjał mam nadzieję że odpali w lidze i zwiększy rywalizację w ataku, nie ma co się rozpisywać druzyna jest po ciężkim obozie paru sparingach trochę czasu do startu ligi zostało popracować nad taktyką poprawić skuteczność i jestem spokojny że ta drużyna namiesza w tabeli i nie będzie to środek a czubek tabeli.

Gmina Głogów Małopolski 2019-07-13 18:31:12

styków, przewrotne, Raniżów tylko Stal

Krakowska ZKS1944 2019-07-13 19:49:44

Jesli mogli wygrac spokojnie 2-0 to czemu Nie wygrali jak gral w oslabieniu hutnik haha Krakowska tylko Stal ZKS

Nino 2019-07-13 22:03:15

Apklan? Tylko u was czytam o tej nazwie, po co
To komu? Resovia i tyle.

B4 2019-07-13 22:03:42

Nasz przedstawiciel z szalikiem na rynku to potwierdza Rzeszów to Biało Niebieska Twierdza I

Dąbrowskiego tylko 1905 2019-07-13 23:41:07

Nasza Sovia po ciężkim obozie. Teraz regeneracja itp. Liga jest nasza pod każdym wzgledem TOTALNA WŁADZA W MIEŚCIE 1905