Tabela: Krosno > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarni Jasło | 17 | 43 | 14 | 1 | 2 | 41 | 15 | 26 | |
2 | Tempo Nienaszów | 18 | 38 | 11 | 5 | 2 | 48 | 26 | 22 | |
3 | Start Rymanów | 17 | 37 | 11 | 4 | 2 | 44 | 21 | 23 | |
4 | LKS Czeluśnica | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 42 | 21 | 21 | |
5 | Partyzant Targowiska | 18 | 34 | 11 | 1 | 6 | 53 | 22 | 31 | |
6 | Przełom Besko | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 36 | 32 | 4 | |
7 | Zamczysko Mrukowa | 17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 20 | 23 | -3 | |
8 | Wiki Sanok | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 26 | 27 | -1 | |
9 | Przełęcz Dukla | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 38 | 37 | 1 | |
10 | Nafta Jedlicze | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 28 | 23 | 5 | |
11 | Zamczysko Odrzykoń | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 12 | 22 | -10 | |
12 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 23 | 37 | -14 | |
13 | Górnik Grabownica Starzeńska | 18 | 9 | 2 | 3 | 13 | 17 | 53 | -36 | |
14 | Ostoja Kołaczyce | 18 | 8 | 1 | 5 | 12 | 20 | 55 | -35 | |
15 | LKS Skołyszyn | 17 | 5 | 0 | 5 | 12 | 17 | 51 | -34 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Krosno > Klasa Okręgowa (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | 0 - 1 | Zamczysko Mrukowa | |
Przełom Besko | 2 - 1 | Zamczysko Odrzykoń | |
Nafta Jedlicze | 0 - 0 | Ostoja Kołaczyce | |
LKS Czeluśnica | 1 - 1 | Tempo Nienaszów | |
Partyzant Targowiska | 1 - 2 | Przełęcz Dukla | |
Czarni Jasło | 1 - 0 | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Wiki Sanok | 0 - 3 | Start Rymanów | |
Markiewicza Krosno | ? - ? | LKS Skołyszyn |
2. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 15 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Zamczysko Odrzykoń | 1 - 0 | Nafta Jedlicze | |
Zamczysko Mrukowa | 1 - 0 | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Tempo Nienaszów | 5 - 1 | Ostoja Kołaczyce | |
LKS Skołyszyn | 1 - 4 | Partyzant Targowiska | |
Przełęcz Dukla | 2 - 2 | Przełom Besko | |
Czarni Jasło | 2 - 0 | Wiki Sanok | |
LKS Czeluśnica | 3 - 1 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Start Rymanów | ? - ? | Markiewicza Krosno |
3. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Nafta Jedlicze | 2 - 1 | Przełęcz Dukla | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | 0 - 1 | Tempo Nienaszów | |
Górnik Grabownica Starzeńska | 1 - 0 | LKS Czeluśnica | |
Partyzant Targowiska | 3 - 0 | Start Rymanów | |
Ostoja Kołaczyce | 1 - 1 | Zamczysko Odrzykoń | |
Wiki Sanok | 3 - 3 | Zamczysko Mrukowa | |
Przełom Besko | 5 - 0 | LKS Skołyszyn | |
Markiewicza Krosno | ? - ? | Czarni Jasło |
4. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | 4 - 1 | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Tempo Nienaszów | 0 - 0 | Zamczysko Odrzykoń | |
Czarni Jasło | 3 - 2 | Partyzant Targowiska | |
Zamczysko Mrukowa | ? - ? | Markiewicza Krosno | |
LKS Czeluśnica | 0 - 0 | Wiki Sanok | |
LKS Skołyszyn | 0 - 6 | Nafta Jedlicze | |
Start Rymanów | 2 - 1 | Przełom Besko | |
Przełęcz Dukla | 2 - 1 | Ostoja Kołaczyce |
5. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Partyzant Targowiska | 0 - 0 | Zamczysko Mrukowa | |
Nafta Jedlicze | 0 - 1 | Start Rymanów | |
Wiki Sanok | 3 - 1 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Zamczysko Odrzykoń | 2 - 1 | Przełęcz Dukla | |
Przełom Besko | 1 - 1 | Czarni Jasło | |
Górnik Grabownica Starzeńska | 2 - 5 | Tempo Nienaszów | |
Ostoja Kołaczyce | 4 - 4 | LKS Skołyszyn | |
Markiewicza Krosno | ? - ? | LKS Czeluśnica |
6. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Górnik Grabownica Starzeńska | 0 - 3 | Wiki Sanok | |
Czarni Jasło | 1 - 0 | Nafta Jedlicze | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | ? - ? | Markiewicza Krosno | |
Tempo Nienaszów | 4 - 2 | Przełęcz Dukla | |
Zamczysko Mrukowa | 2 - 4 | Przełom Besko | |
LKS Skołyszyn | 0 - 0 | Zamczysko Odrzykoń | |
Start Rymanów | 5 - 2 | Ostoja Kołaczyce | |
LKS Czeluśnica | 3 - 2 | Partyzant Targowiska |
7. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Przełęcz Dukla | 2 - 1 | LKS Skołyszyn | |
Markiewicza Krosno | ? - ? | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Partyzant Targowiska | 3 - 2 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Zamczysko Odrzykoń | 0 - 0 | Start Rymanów | |
Wiki Sanok | 1 - 3 | Tempo Nienaszów | |
Przełom Besko | 1 - 3 | LKS Czeluśnica | |
Nafta Jedlicze | 3 - 0 * | Zamczysko Mrukowa | |
Ostoja Kołaczyce | 0 - 6 | Czarni Jasło |
8. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | 0 - 3 | Przełom Besko | |
Czarni Jasło | 5 - 0 | Zamczysko Odrzykoń | |
Górnik Grabownica Starzeńska | 0 - 8 | Partyzant Targowiska | |
Wiki Sanok | ? - ? | Markiewicza Krosno | |
Start Rymanów | 4 - 1 | Przełęcz Dukla | |
Tempo Nienaszów | 1 - 1 | LKS Skołyszyn | |
Zamczysko Mrukowa | 2 - 1 | Ostoja Kołaczyce | |
LKS Czeluśnica | 4 - 2 | Nafta Jedlicze |
9. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
LKS Skołyszyn | 3 - 3 | Start Rymanów | |
Nafta Jedlicze | 1 - 2 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Partyzant Targowiska | 4 - 0 | Wiki Sanok | |
Markiewicza Krosno | ? - ? | Tempo Nienaszów | |
Przełom Besko | 3 - 2 | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Ostoja Kołaczyce | 0 - 4 | LKS Czeluśnica | |
Przełęcz Dukla | 1 - 2 | Czarni Jasło | |
Zamczysko Odrzykoń | 0 - 1 | Zamczysko Mrukowa |
10. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Górnik Grabownica Starzeńska | 0 - 2 | Nafta Jedlicze | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | 1 - 2 | Ostoja Kołaczyce | |
Czarni Jasło | 3 - 1 | LKS Skołyszyn | |
Markiewicza Krosno | ? - ? | Partyzant Targowiska | |
Zamczysko Mrukowa | 4 - 2 | Przełęcz Dukla | |
LKS Czeluśnica | 2 - 1 | Zamczysko Odrzykoń | |
Wiki Sanok | 0 - 1 | Przełom Besko | |
Tempo Nienaszów | 4 - 4 | Start Rymanów |
11. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Nafta Jedlicze | 0 - 2 | Wiki Sanok | |
Ostoja Kołaczyce | 2 - 2 | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Przełęcz Dukla | 2 - 1 | LKS Czeluśnica | |
Partyzant Targowiska | 5 - 1 | Tempo Nienaszów | |
Przełom Besko | ? - ? | Markiewicza Krosno | |
Zamczysko Odrzykoń | 0 - 0 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
LKS Skołyszyn | 1 - 2 | Zamczysko Mrukowa | |
Start Rymanów | 0 - 2 | Czarni Jasło |
12. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Tempo Nienaszów | 2 - 1 | Czarni Jasło | |
Górnik Grabownica Starzeńska | 0 - 0 | Zamczysko Odrzykoń | |
Partyzant Targowiska | 4 - 0 | Przełom Besko | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | 2 - 3 | Przełęcz Dukla | |
Markiewicza Krosno | ? - ? | Nafta Jedlicze | |
Zamczysko Mrukowa | 0 - 3 | Start Rymanów | |
Wiki Sanok | 0 - 0 | Ostoja Kołaczyce | |
LKS Czeluśnica | 4 - 0 | LKS Skołyszyn |
13. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Nafta Jedlicze | 3 - 0 | Partyzant Targowiska | |
Przełęcz Dukla | 5 - 3 | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Czarni Jasło | 1 - 0 | Zamczysko Mrukowa | |
Ostoja Kołaczyce | ? - ? | Markiewicza Krosno | |
Zamczysko Odrzykoń | 1 - 2 | Wiki Sanok | |
Przełom Besko | 0 - 3 | Tempo Nienaszów | |
Start Rymanów | 2 - 1 | LKS Czeluśnica | |
LKS Skołyszyn | 1 - 4 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne |
14. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Wiki Sanok | 2 - 1 | Przełęcz Dukla | |
Partyzant Targowiska | 6 - 0 | Ostoja Kołaczyce | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | 1 - 1 | Start Rymanów | |
Markiewicza Krosno | ? - ? | Zamczysko Odrzykoń | |
Tempo Nienaszów | 0 - 0 | Zamczysko Mrukowa | |
Górnik Grabownica Starzeńska | 1 - 1 | LKS Skołyszyn | |
Przełom Besko | 3 - 1 | Nafta Jedlicze | |
LKS Czeluśnica | 1 - 2 | Czarni Jasło |
15. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 11/12 listopada | ||
---|---|---|---|
Zamczysko Odrzykoń | 0 - 4 | Partyzant Targowiska | |
Przełom Besko | 3 - 1 | Ostoja Kołaczyce | |
LKS Skołyszyn | 2 - 4 | Wiki Sanok | |
Start Rymanów | 6 - 0 | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Czarni Jasło | 3 - 2 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Przełęcz Dukla | ? - ? | Markiewicza Krosno | |
Nafta Jedlicze | 0 - 3 | Tempo Nienaszów | |
Zamczysko Mrukowa | 2 - 2 | LKS Czeluśnica |
16. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Górnik Grabownica Starzeńska | 4 - 3 | Czarni Jasło | |
Tempo Nienaszów | 0 - 3 | LKS Czeluśnica | |
Przełęcz Dukla | 1 - 2 | Partyzant Targowiska | |
Zamczysko Odrzykoń | 2 - 1 | Przełom Besko | |
Zamczysko Mrukowa | 1 - 0 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Ostoja Kołaczyce | 1 - 3 | Nafta Jedlicze | |
Start Rymanów | 2 - 0 | Wiki Sanok |
17. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 30 marca | ||
---|---|---|---|
Wiki Sanok | 1 - 2 | Czarni Jasło | |
Ostoja Kołaczyce | 4 - 5 | Tempo Nienaszów | |
Partyzant Targowiska | 3 - 0 | LKS Skołyszyn | |
Górnik Grabownica Starzeńska | 0 - 1 | Zamczysko Mrukowa | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | 1 - 2 | LKS Czeluśnica | |
Nafta Jedlicze | 1 - 0 | Zamczysko Odrzykoń | |
Przełom Besko | 4 - 3 | Przełęcz Dukla |
18. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Przełęcz Dukla | 3 - 0 | Nafta Jedlicze | |
Tempo Nienaszów | 8 - 0 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Zamczysko Odrzykoń | 2 - 0 | Ostoja Kołaczyce | |
Zamczysko Mrukowa | 0 - 3 | Wiki Sanok | |
LKS Czeluśnica | 6 - 1 | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Start Rymanów | 3 - 2 | Partyzant Targowiska | |
LKS Skołyszyn | 0 - 1 | Przełom Besko |
19. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Wiki Sanok | 2 - 2 | LKS Czeluśnica | |
Górnik Grabownica Starzeńska | 0 - 2 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Ostoja Kołaczyce | 0 - 4 | Przełęcz Dukla | |
Nafta Jedlicze | 4 - 1 | LKS Skołyszyn | |
Partyzant Targowiska | 0 - 3 | Czarni Jasło | |
Zamczysko Odrzykoń | 1 - 2 | Tempo Nienaszów | |
Przełom Besko | 1 - 5 | Start Rymanów |
20. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Tempo Nienaszów | ? - ? | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Czarni Jasło | ? - ? | Przełom Besko | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | ? - ? | Wiki Sanok | |
Zamczysko Mrukowa | ? - ? | Partyzant Targowiska | |
Start Rymanów | ? - ? | Nafta Jedlicze | |
LKS Skołyszyn | ? - ? | Ostoja Kołaczyce | |
Przełęcz Dukla | ? - ? | Zamczysko Odrzykoń |
21. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Przełęcz Dukla | ? - ? | Tempo Nienaszów | |
Zamczysko Odrzykoń | ? - ? | LKS Skołyszyn | |
Ostoja Kołaczyce | ? - ? | Start Rymanów | |
Nafta Jedlicze | ? - ? | Czarni Jasło | |
Przełom Besko | ? - ? | Zamczysko Mrukowa | |
Partyzant Targowiska | ? - ? | LKS Czeluśnica | |
Wiki Sanok | ? - ? | Górnik Grabownica Starzeńska |
22. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
Tempo Nienaszów | ? - ? | Wiki Sanok | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | ? - ? | Partyzant Targowiska | |
LKS Czeluśnica | ? - ? | Przełom Besko | |
Zamczysko Mrukowa | ? - ? | Nafta Jedlicze | |
Czarni Jasło | ? - ? | Ostoja Kołaczyce | |
Start Rymanów | ? - ? | Zamczysko Odrzykoń | |
LKS Skołyszyn | ? - ? | Przełęcz Dukla |
23. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Skołyszyn | ? - ? | Tempo Nienaszów | |
Przełęcz Dukla | ? - ? | Start Rymanów | |
Zamczysko Odrzykoń | ? - ? | Czarni Jasło | |
Ostoja Kołaczyce | ? - ? | Zamczysko Mrukowa | |
Nafta Jedlicze | ? - ? | LKS Czeluśnica | |
Przełom Besko | ? - ? | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Partyzant Targowiska | ? - ? | Górnik Grabownica Starzeńska |
24. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
Wiki Sanok | ? - ? | Partyzant Targowiska | |
Górnik Grabownica Starzeńska | ? - ? | Przełom Besko | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | ? - ? | Nafta Jedlicze | |
LKS Czeluśnica | ? - ? | Ostoja Kołaczyce | |
Zamczysko Mrukowa | ? - ? | Zamczysko Odrzykoń | |
Czarni Jasło | ? - ? | Przełęcz Dukla | |
Start Rymanów | ? - ? | LKS Skołyszyn |
25. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Start Rymanów | ? - ? | Tempo Nienaszów | |
LKS Skołyszyn | ? - ? | Czarni Jasło | |
Przełęcz Dukla | ? - ? | Zamczysko Mrukowa | |
Zamczysko Odrzykoń | ? - ? | LKS Czeluśnica | |
Ostoja Kołaczyce | ? - ? | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Nafta Jedlicze | ? - ? | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Przełom Besko | ? - ? | Wiki Sanok |
26. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 30 maja | ||
---|---|---|---|
Tempo Nienaszów | ? - ? | Partyzant Targowiska | |
Wiki Sanok | ? - ? | Nafta Jedlicze | |
Górnik Grabownica Starzeńska | ? - ? | Ostoja Kołaczyce | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | ? - ? | Zamczysko Odrzykoń | |
LKS Czeluśnica | ? - ? | Przełęcz Dukla | |
Zamczysko Mrukowa | ? - ? | LKS Skołyszyn | |
Czarni Jasło | ? - ? | Start Rymanów |
27. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Czarni Jasło | ? - ? | Tempo Nienaszów | |
Start Rymanów | ? - ? | Zamczysko Mrukowa | |
LKS Skołyszyn | ? - ? | LKS Czeluśnica | |
Przełęcz Dukla | ? - ? | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
Zamczysko Odrzykoń | ? - ? | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Ostoja Kołaczyce | ? - ? | Wiki Sanok | |
Przełom Besko | ? - ? | Partyzant Targowiska |
28. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Tempo Nienaszów | ? - ? | Przełom Besko | |
Partyzant Targowiska | ? - ? | Nafta Jedlicze | |
Wiki Sanok | ? - ? | Zamczysko Odrzykoń | |
Górnik Grabownica Starzeńska | ? - ? | Przełęcz Dukla | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | ? - ? | LKS Skołyszyn | |
LKS Czeluśnica | ? - ? | Start Rymanów | |
Zamczysko Mrukowa | ? - ? | Czarni Jasło |
29. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Zamczysko Mrukowa | ? - ? | Tempo Nienaszów | |
Czarni Jasło | ? - ? | LKS Czeluśnica | |
Start Rymanów | ? - ? | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | |
LKS Skołyszyn | ? - ? | Górnik Grabownica Starzeńska | |
Przełęcz Dukla | ? - ? | Wiki Sanok | |
Ostoja Kołaczyce | ? - ? | Partyzant Targowiska | |
Nafta Jedlicze | ? - ? | Przełom Besko |
30. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Ostoja Kołaczyce | ? - ? | Przełom Besko | |
Tempo Nienaszów | ? - ? | Nafta Jedlicze | |
Partyzant Targowiska | ? - ? | Zamczysko Odrzykoń | |
Wiki Sanok | ? - ? | LKS Skołyszyn | |
Górnik Grabownica Starzeńska | ? - ? | Start Rymanów | |
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | ? - ? | Czarni Jasło | |
LKS Czeluśnica | ? - ? | Zamczysko Mrukowa |