Tabela: Krosno > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nelson Polańczyk | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 43 | 17 | 26 | |
2 | Lotniarz Bezmiechowa | 13 | 29 | 8 | 5 | 0 | 24 | 12 | 12 | |
3 | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 31 | 24 | 7 | |
4 | Osława Zagórz | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 48 | 30 | 18 | |
5 | LKS Tarnawa | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 34 | 23 | 11 | |
6 | LKS Czaszyn | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 30 | 35 | -5 | |
7 | San Mrzygłód | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 25 | 27 | -2 | |
8 | Zalew Myczkowce | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 34 | 30 | 4 | |
9 | Pogórze Srogów Górny | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 22 | 34 | -12 | |
10 | Otryt Lutowiska | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 25 | 26 | -1 | |
11 | Juventus Poraż | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 27 | 36 | -9 | |
12 | Gabry Łukowe | 13 | 6 | 2 | 0 | 11 | 21 | 70 | -49 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Krosno > Klasa B, gr. I (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Juventus Poraż | 1 - 3 | Osława Zagórz | |
Lotniarz Bezmiechowa | 1 - 1 | Otryt Lutowiska | |
Zalew Myczkowce | 3 - 6 | LKS Czaszyn | |
San Mrzygłód | 3 - 1 | LKS Tarnawa | |
Pogórze Srogów Górny | 3 - 0 * | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | |
Gabry Łukowe | 3 - 8 | Nelson Polańczyk |
2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Osława Zagórz | 0 - 2 | Nelson Polańczyk | |
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | 5 - 3 | Gabry Łukowe | |
LKS Tarnawa | 4 - 4 | Pogórze Srogów Górny | |
LKS Czaszyn | 4 - 1 | San Mrzygłód | |
Otryt Lutowiska | 1 - 3 | Zalew Myczkowce | |
Juventus Poraż | 1 - 1 | Lotniarz Bezmiechowa |
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Lotniarz Bezmiechowa | 3 - 2 | Osława Zagórz | |
Zalew Myczkowce | 2 - 2 | Juventus Poraż | |
San Mrzygłód | 3 - 2 | Otryt Lutowiska | |
Pogórze Srogów Górny | 5 - 2 | LKS Czaszyn | |
Gabry Łukowe | 0 - 6 | LKS Tarnawa | |
Nelson Polańczyk | 1 - 3 | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Osława Zagórz | 9 - 2 | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | |
LKS Tarnawa | 1 - 2 | Nelson Polańczyk | |
LKS Czaszyn | 2 - 3 | Gabry Łukowe | |
Juventus Poraż | 3 - 2 | San Mrzygłód | |
Lotniarz Bezmiechowa | 3 - 2 | Zalew Myczkowce | |
Otryt Lutowiska | 3 - 0 * | Pogórze Srogów Górny |
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Zalew Myczkowce | 3 - 3 | Osława Zagórz | |
San Mrzygłód | 1 - 2 | Lotniarz Bezmiechowa | |
Pogórze Srogów Górny | 2 - 1 | Juventus Poraż | |
Gabry Łukowe | 4 - 3 | Otryt Lutowiska | |
Nelson Polańczyk | 1 - 3 | LKS Czaszyn | |
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | 5 - 0 | LKS Tarnawa |
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Osława Zagórz | 1 - 3 | LKS Tarnawa | |
Otryt Lutowiska | 1 - 2 | Nelson Polańczyk | |
Juventus Poraż | 4 - 3 | Gabry Łukowe | |
Lotniarz Bezmiechowa | 1 - 0 | Pogórze Srogów Górny | |
Zalew Myczkowce | 2 - 3 | San Mrzygłód | |
LKS Czaszyn | 1 - 2 | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | 2 - 1 | Otryt Lutowiska | |
San Mrzygłód | 4 - 5 | Osława Zagórz | |
Gabry Łukowe | 0 - 3 | Lotniarz Bezmiechowa | |
Nelson Polańczyk | 3 - 0 | Juventus Poraż | |
LKS Tarnawa | 7 - 1 | LKS Czaszyn | |
Pogórze Srogów Górny | 2 - 4 | Zalew Myczkowce |
8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Juventus Poraż | 2 - 3 | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | |
Otryt Lutowiska | 3 - 1 | LKS Tarnawa | |
Osława Zagórz | 2 - 2 | LKS Czaszyn | |
Lotniarz Bezmiechowa | 1 - 1 | Nelson Polańczyk | |
San Mrzygłód | 2 - 1 | Pogórze Srogów Górny | |
Zalew Myczkowce | 9 - 1 | Gabry Łukowe |
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | 0 - 0 | Lotniarz Bezmiechowa | |
LKS Czaszyn | 3 - 2 | Otryt Lutowiska | |
Gabry Łukowe | 1 - 4 | San Mrzygłód | |
Nelson Polańczyk | 2 - 1 | Zalew Myczkowce | |
LKS Tarnawa | 3 - 2 | Juventus Poraż | |
Pogórze Srogów Górny | 1 - 4 | Osława Zagórz |
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Juventus Poraż | 4 - 2 | LKS Czaszyn | |
Osława Zagórz | 1 - 3 | Otryt Lutowiska | |
Lotniarz Bezmiechowa | 0 - 0 | LKS Tarnawa | |
San Mrzygłód | 0 - 2 | Nelson Polańczyk | |
Zalew Myczkowce | 2 - 4 | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | |
Pogórze Srogów Górny | 3 - 0 * | Gabry Łukowe |
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
LKS Tarnawa | 1 - 1 | Zalew Myczkowce | |
Gabry Łukowe | 1 - 11 | Osława Zagórz | |
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | 2 - 0 | San Mrzygłód | |
LKS Czaszyn | 1 - 3 | Lotniarz Bezmiechowa | |
Otryt Lutowiska | 4 - 3 | Juventus Poraż | |
Nelson Polańczyk | 6 - 0 * | Pogórze Srogów Górny |
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Osława Zagórz | 4 - 2 | Juventus Poraż | |
Otryt Lutowiska | 1 - 2 | Lotniarz Bezmiechowa | |
LKS Czaszyn | 2 - 1 | Zalew Myczkowce | |
LKS Tarnawa | 1 - 1 | San Mrzygłód | |
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | 1 - 1 | Pogórze Srogów Górny | |
Nelson Polańczyk | 10 - 1 | Gabry Łukowe |
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Nelson Polańczyk | 3 - 3 | Osława Zagórz | |
Gabry Łukowe | 1 - 2 | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | |
San Mrzygłód | 1 - 1 | LKS Czaszyn | |
Zalew Myczkowce | 1 - 0 | Otryt Lutowiska | |
Pogórze Srogów Górny | 0 - 6 | LKS Tarnawa | |
Lotniarz Bezmiechowa | 4 - 2 | Juventus Poraż |
14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
LKS Tarnawa | ? - ? | Gabry Łukowe | |
Juventus Poraż | ? - ? | Zalew Myczkowce | |
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | ? - ? | Nelson Polańczyk | |
Otryt Lutowiska | ? - ? | San Mrzygłód | |
LKS Czaszyn | ? - ? | Pogórze Srogów Górny | |
Osława Zagórz | ? - ? | Lotniarz Bezmiechowa |
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | ? - ? | Osława Zagórz | |
Nelson Polańczyk | ? - ? | LKS Tarnawa | |
Gabry Łukowe | ? - ? | LKS Czaszyn | |
Pogórze Srogów Górny | ? - ? | Otryt Lutowiska | |
San Mrzygłód | ? - ? | Juventus Poraż | |
Zalew Myczkowce | ? - ? | Lotniarz Bezmiechowa |
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Osława Zagórz | ? - ? | Zalew Myczkowce | |
Lotniarz Bezmiechowa | ? - ? | San Mrzygłód | |
Juventus Poraż | ? - ? | Pogórze Srogów Górny | |
Otryt Lutowiska | ? - ? | Gabry Łukowe | |
LKS Czaszyn | ? - ? | Nelson Polańczyk | |
LKS Tarnawa | ? - ? | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Tarnawa | ? - ? | Osława Zagórz | |
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | ? - ? | LKS Czaszyn | |
Nelson Polańczyk | ? - ? | Otryt Lutowiska | |
Gabry Łukowe | ? - ? | Juventus Poraż | |
Pogórze Srogów Górny | ? - ? | Lotniarz Bezmiechowa | |
San Mrzygłód | ? - ? | Zalew Myczkowce |
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Osława Zagórz | ? - ? | San Mrzygłód | |
Zalew Myczkowce | ? - ? | Pogórze Srogów Górny | |
Lotniarz Bezmiechowa | ? - ? | Gabry Łukowe | |
Juventus Poraż | ? - ? | Nelson Polańczyk | |
Otryt Lutowiska | ? - ? | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | |
LKS Czaszyn | ? - ? | LKS Tarnawa |
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
LKS Czaszyn | ? - ? | Osława Zagórz | |
LKS Tarnawa | ? - ? | Otryt Lutowiska | |
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | ? - ? | Juventus Poraż | |
Nelson Polańczyk | ? - ? | Lotniarz Bezmiechowa | |
Gabry Łukowe | ? - ? | Zalew Myczkowce | |
Pogórze Srogów Górny | ? - ? | San Mrzygłód |
20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Osława Zagórz | ? - ? | Pogórze Srogów Górny | |
San Mrzygłód | ? - ? | Gabry Łukowe | |
Zalew Myczkowce | ? - ? | Nelson Polańczyk | |
Lotniarz Bezmiechowa | ? - ? | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | |
Juventus Poraż | ? - ? | LKS Tarnawa | |
Otryt Lutowiska | ? - ? | LKS Czaszyn |
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Otryt Lutowiska | ? - ? | Osława Zagórz | |
LKS Czaszyn | ? - ? | Juventus Poraż | |
LKS Tarnawa | ? - ? | Lotniarz Bezmiechowa | |
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | ? - ? | Zalew Myczkowce | |
Nelson Polańczyk | ? - ? | San Mrzygłód | |
Gabry Łukowe | ? - ? | Pogórze Srogów Górny |
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I | 22/23 czerwca | ||
---|---|---|---|
Osława Zagórz | ? - ? | Gabry Łukowe | |
Pogórze Srogów Górny | ? - ? | Nelson Polańczyk | |
San Mrzygłód | ? - ? | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | |
Zalew Myczkowce | ? - ? | LKS Tarnawa | |
Lotniarz Bezmiechowa | ? - ? | LKS Czaszyn | |
Juventus Poraż | ? - ? | Otryt Lutowiska |