Tabela: Jarosław > Klasa B Lubaczów Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Stary Dzików | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 46 | 7 | 39 | |
2 | Piast Antoniki | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 37 | 15 | 22 | |
3 | LKS Mołodycz | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 37 | 20 | 17 | |
4 | Roztocze Ruda Różaniecka | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 28 | 17 | 11 | |
5 | LKS Korzenica | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 24 | 15 | 9 | |
6 | Leśnik Płazów | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 25 | 22 | 3 | |
7 | Walter Opaka | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 38 | -23 | |
8 | Start II Lisie Jamy | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 35 | 32 | 3 | |
9 | Tanew Wola Wielka | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 21 | 25 | -4 | |
10 | Błękitni Zalesie | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 20 | 39 | -19 | |
11 | Legia Oleszyce | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 7 | 65 | -58 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Jarosław > Klasa B Lubaczów (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Victoria Stary Dzików | 5 - 1 | Walter Opaka | |
Piast Antoniki | 4 - 3 | LKS Mołodycz | |
LKS Korzenica | 3 - 0 | Błękitni Zalesie | |
Legia Oleszyce | 2 - 8 | Tanew Wola Wielka | |
Leśnik Płazów | 4 - 1 | Start II Lisie Jamy |
2. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
LKS Mołodycz | 1 - 0 | Tanew Wola Wielka | |
Roztocze Ruda Różaniecka | 5 - 0 | Legia Oleszyce | |
Walter Opaka | 2 - 2 | Leśnik Płazów | |
Piast Antoniki | 0 - 1 | Victoria Stary Dzików | |
Start II Lisie Jamy | 0 - 3 | LKS Korzenica |
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Victoria Stary Dzików | 5 - 0 | LKS Mołodycz | |
LKS Korzenica | 4 - 0 | Walter Opaka | |
Legia Oleszyce | 1 - 4 | Błękitni Zalesie | |
Tanew Wola Wielka | 0 - 1 | Roztocze Ruda Różaniecka | |
Leśnik Płazów | 4 - 2 | Piast Antoniki |
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
LKS Mołodycz | 3 - 2 | Roztocze Ruda Różaniecka | |
Błękitni Zalesie | 3 - 4 | Tanew Wola Wielka | |
Piast Antoniki | 0 - 2 | LKS Korzenica | |
Victoria Stary Dzików | 8 - 1 | Leśnik Płazów | |
Start II Lisie Jamy | 14 - 1 | Legia Oleszyce |
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
LKS Korzenica | 1 - 2 | Victoria Stary Dzików | |
Legia Oleszyce | 1 - 3 | Walter Opaka | |
Roztocze Ruda Różaniecka | 5 - 2 | Błękitni Zalesie | |
Tanew Wola Wielka | 5 - 3 | Start II Lisie Jamy | |
Leśnik Płazów | 1 - 2 | LKS Mołodycz |
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
LKS Mołodycz | 3 - 4 | Błękitni Zalesie | |
Walter Opaka | 2 - 1 | Tanew Wola Wielka | |
Start II Lisie Jamy | 4 - 2 | Roztocze Ruda Różaniecka | |
Piast Antoniki | 7 - 0 | Legia Oleszyce | |
Leśnik Płazów | 5 - 0 | LKS Korzenica |
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
LKS Korzenica | 1 - 5 | LKS Mołodycz | |
Legia Oleszyce | 0 - 9 | Victoria Stary Dzików | |
Roztocze Ruda Różaniecka | 5 - 1 | Walter Opaka | |
Błękitni Zalesie | 4 - 4 | Start II Lisie Jamy | |
Tanew Wola Wielka | 0 - 2 | Piast Antoniki |
8. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Leśnik Płazów | ? - ? | Legia Oleszyce | |
Walter Opaka | 3 - 0 | Błękitni Zalesie | |
Piast Antoniki | 5 - 2 | Roztocze Ruda Różaniecka | |
Victoria Stary Dzików | 4 - 1 | Tanew Wola Wielka | |
LKS Mołodycz | 2 - 1 | Start II Lisie Jamy |
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Legia Oleszyce | 0 - 6 | LKS Korzenica | |
Roztocze Ruda Różaniecka | 2 - 2 | Victoria Stary Dzików | |
Błękitni Zalesie | 0 - 7 | Piast Antoniki | |
Tanew Wola Wielka | 2 - 3 | Leśnik Płazów | |
Start II Lisie Jamy | 4 - 2 | Walter Opaka |
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Piast Antoniki | 4 - 3 | Start II Lisie Jamy | |
LKS Mołodycz | 9 - 0 | Walter Opaka | |
Victoria Stary Dzików | 5 - 0 | Błękitni Zalesie | |
Leśnik Płazów | 0 - 1 | Roztocze Ruda Różaniecka | |
LKS Korzenica | 4 - 0 | Tanew Wola Wielka |
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Start II Lisie Jamy | 1 - 5 | Victoria Stary Dzików | |
Błękitni Zalesie | 3 - 4 | Leśnik Płazów | |
Legia Oleszyce | 2 - 9 | LKS Mołodycz | |
Roztocze Ruda Różaniecka | 3 - 0 * | LKS Korzenica | |
Walter Opaka | 0 - 6 | Piast Antoniki |
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 6/7 kwietnia |
---|
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Leśnik Płazów | 1 - 1 | Walter Opaka |
14. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 20/21 kwietnia |
---|
21. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Roztocze Ruda Różaniecka | ? - ? | Leśnik Płazów |