Terminarze / wyniki - III liga lubelsko - podkarpacka

Zobacz też: Statystyki - III liga lubelsko - podkarpacka

Wybierz sezon:

Statystyki dla III liga lubelsko - podkarpacka Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Motor Lublin 28 66 21 3 4 65 17 48
2 Stal Rzeszów 28 59 18 5 5 61 30 31
3 Resovia 28 59 18 5 5 44 19 25
4 Orlęta Radzyń Podlaski 28 51 15 6 7 49 34 15
5 Karpaty Krosno 28 50 14 8 6 55 30 25
6 Polonia Przemyśl 28 46 14 4 10 34 33 1
7 JKS Jarosław 28 44 12 8 8 40 25 15
8 Avia Świdnik 27 43 13 4 10 55 35 20
9 Lublinianka Lublin 28 39 10 9 9 32 27 5
10 Sokół Sieniawa 28 39 11 6 11 48 48 0
11 Wólczanka Wólka Pełkińska 27 38 10 8 9 33 29 4
12 Lewart Lubartów 28 36 10 6 12 35 35 0
13 Piast Tuczempy 28 33 9 6 13 27 38 -11
14 Chełmianka Chełm 28 33 9 6 13 44 48 -4
15 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 31 8 7 13 33 45 -12
16 Izolator Boguchwała 28 22 6 4 18 34 65 -31
17 Orzeł Przeworsk 28 9 2 3 23 20 67 -47
18 AMSPN Hetman Zamość 28 5 1 2 25 11 95 -84
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 8/9 sierpnia
Karpaty Krosno 0 - 1 Resovia
Izolator Boguchwała 1 - 0 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów 1 - 0 Avia Świdnik
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Lublinianka Lublin
Motor Lublin 3 - 1 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orzeł Przeworsk
2. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 12 sierpnia
Chełmianka Chełm 1 - 2 Lublinianka Lublin
Piast Tuczempy 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik 2 - 0 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 4 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 0 - 3 JKS Jarosław
Lewart Lubartów 0 - 2 Izolator Boguchwała
Resovia 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 5 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 1 - 0 Karpaty Krosno
3. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 15/16 sierpnia
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała 1 - 2 Resovia
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 1 Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno 2 - 0 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Motor Lublin
JKS Jarosław 0 - 0 Lewart Lubartów
Stal Rzeszów 2 - 1 Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin 3 - 0 Piast Tuczempy
AMSPN Hetman Zamość 0 - 3 Avia Świdnik
4. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 22/23 sierpnia
Chełmianka Chełm 1 - 1 Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Lublinianka Lublin
Avia Świdnik 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Polonia Przemyśl 2 - 0 Sokół Sieniawa
Resovia 1 - 0 JKS Jarosław
Motor Lublin 6 - 1 Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów 0 - 2 Stal Rzeszów
5. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 26 sierpnia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała 3 - 4 Karpaty Krosno
JKS Jarosław 1 - 2 Motor Lublin
Sokół Sieniawa 2 - 2 Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Piast Tuczempy 1 - 0 Orzeł Przeworsk
Lublinianka Lublin 3 - 2 Avia Świdnik
Stal Rzeszów 2 - 1 Resovia
6. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 29/30 sierpnia
Resovia 2 - 2 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 1 - 1 JKS Jarosław
Motor Lublin 1 - 0 Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm 3 - 1 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 3 - 1 Piast Tuczempy
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 5 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Izolator Boguchwała
7. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 5/6 września
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Resovia
Piast Tuczempy 0 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk 1 - 4 Avia Świdnik
Izolator Boguchwała 1 - 2 Chełmianka Chełm
JKS Jarosław 4 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Rzeszów 1 - 1 Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 0 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 2 - 1 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 1 - 1 Polonia Przemyśl
8. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 9 września
Chełmianka Chełm 3 - 2 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl 3 - 2 Piast Tuczempy
Lewart Lubartów 0 - 1 Lublinianka Lublin
Resovia 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała 0 - 1 JKS Jarosław
Karpaty Krosno 3 - 1 Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Stal Rzeszów
Motor Lublin 8 - 0 AMSPN Hetman Zamość
9. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 12/13 września
JKS Jarosław 0 - 2 Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość 0 - 3 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 4 - 2 Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy 1 - 1 Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 0 - 0 Resovia
Avia Świdnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa 2 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Polonia Przemyśl
10. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 19/20 września
Motor Lublin 1 - 0 Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała 3 - 4 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 2 - 1 Avia Świdnik
Resovia 2 - 0 Piast Tuczempy
Karpaty Krosno 1 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław 2 - 2 Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm 0 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów 4 - 1 Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 AMSPN Hetman Zamość
11. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 26/27 września
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Izolator Boguchwała
Stal Rzeszów 3 - 2 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 0 - 1 Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Piast Tuczempy 1 - 0 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 0 - 1 Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk 1 - 3 Resovia
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 0 Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa 0 - 1 JKS Jarosław
12. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 3/4 października
Karpaty Krosno 2 - 0 Piast Tuczempy
Resovia 4 - 0 Avia Świdnik
JKS Jarosław 8 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Stal Rzeszów 1 - 1 Sokół Sieniawa
Motor Lublin 4 - 0 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm 4 - 2 Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów 1 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 3 Lublinianka Lublin
13. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 10/11 października
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 JKS Jarosław
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Stal Rzeszów
Piast Tuczempy 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl 2 - 0 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 1 - 4 Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin 1 - 1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Resovia
Avia Świdnik 1 - 3 Motor Lublin
14. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 17/18 października
Motor Lublin 4 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 2 - 2 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 3 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1 - 0 Piast Tuczempy
JKS Jarosław 2 - 1 Lublinianka Lublin
Stal Rzeszów 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia 0 - 0 Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm 0 - 2 Lewart Lubartów
15. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 24/25 października
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 4 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl 0 - 1 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 3 - 0 Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy 1 - 1 JKS Jarosław
Lewart Lubartów 0 - 2 Resovia
Orzeł Przeworsk 0 - 3 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Karpaty Krosno
16. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 31 października
Sokół Sieniawa 2 - 2 Lublinianka Lublin
AMSPN Hetman Zamość 0 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 4 - 0 Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 1 - 2 Avia Świdnik
JKS Jarosław 0 - 0 Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm 0 - 2 Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów 6 - 0 Piast Tuczempy
Motor Lublin 0 - 1 Lewart Lubartów
17. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 7/8 listopada
Avia Świdnik 0 - 1 JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk 0 - 4 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia 1 - 1 Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin 1 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Piast Tuczempy 2 - 1 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 0 Izolator Boguchwała
Lewart Lubartów 2 - 2 Karpaty Krosno
18. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 11 listopada
Avia Świdnik 5 - 2 Stal Rzeszów
Resovia 2 - 1 Karpaty Krosno
Lewart Lubartów 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl 2 - 1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk 1 - 2 Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy 3 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Lublinianka Lublin 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm 1 - 4 Motor Lublin
19. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 14/15 listopada
AMSPN Hetman Zamość 2 - 1 Orzeł Przeworsk
Stal Rzeszów 5 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław 1 - 1 Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin 0 - 0 Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała 3 - 1 Lewart Lubartów
Karpaty Krosno 2 - 2 Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Resovia
Sokół Sieniawa 2 - 1 Avia Świdnik
20. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 19/20 marca
Piast Tuczempy 1 - 1 Lublinianka Lublin
Avia Świdnik 7 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Resovia 2 - 0 Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm 1 - 3 Karpaty Krosno
Motor Lublin 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów 2 - 1 JKS Jarosław
Polonia Przemyśl 1 - 1 Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
21. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 26 marca
Izolator Boguchwała 0 - 2 Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Avia Świdnik
AMSPN Hetman Zamość 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa 3 - 0 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 0 - 2 Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 1 - 2 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 3 - 0 Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy 3 - 0 Chełmianka Chełm
22. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 2/3 kwietnia
Lewart Lubartów 1 - 1 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Resovia 0 - 3 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 1 - 0 Lublinianka Lublin
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Piast Tuczempy
Karpaty Krosno 6 - 1 Izolator Boguchwała
Motor Lublin 2 - 0 JKS Jarosław
Chełmianka Chełm 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
23. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 9/10 kwietnia
Stal Rzeszów 1 - 2 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
AMSPN Hetman Zamość 0 - 5 Lewart Lubartów
Izolator Boguchwała 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 0 - 0 Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa 2 - 3 Resovia
Orzeł Przeworsk 1 - 2 Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy 0 - 0 Avia Świdnik
24. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 16/17 kwietnia
Polonia Przemyśl 1 - 0 Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno 0 - 1 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 5 - 0 Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm 7 - 0 Izolator Boguchwała
Resovia 2 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 1 - 1 Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Piast Tuczempy
25. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 20 kwietnia
AMSPN Hetman Zamość 0 - 1 Motor Lublin
Sokół Sieniawa 1 - 2 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 1 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 2 - 2 Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy 0 - 1 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 2 Resovia
JKS Jarosław 3 - 0 Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin 1 - 0 Lewart Lubartów
26. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 23/24 kwietnia
Polonia Przemyśl 2 - 0 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1 - 4 Stal Rzeszów
Resovia 1 - 0 Lublinianka Lublin
Motor Lublin 4 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 3 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów 0 - 1 Piast Tuczempy
Chełmianka Chełm 2 - 3 JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 4 Sokół Sieniawa
27. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 30 kwietnia/1 kwietnia
Piast Tuczempy 1 - 2 Resovia
Orzeł Przeworsk 0 - 3 Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów 1 - 0 JKS Jarosław
Avia Świdnik 2 - 0 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Karpaty Krosno
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa 4 - 1 Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin 0 - 3 Motor Lublin
28. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 3 maja
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała 1 - 1 AMSPN Hetman Zamość
JKS Jarosław 3 - 1 Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno 4 - 2 Lublinianka Lublin
Resovia 2 - 0 Orzeł Przeworsk
Lewart Lubartów 0 - 1 Avia Świdnik
Polonia Przemyśl 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 1 - 2 Stal Rzeszów
Motor Lublin 4 - 1 Piast Tuczempy
29. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 7/8 maja
Polonia Przemyśl ? - ? Chełmianka Chełm
Avia Świdnik ? - ? Resovia
Orzeł Przeworsk ? - ? Motor Lublin
Piast Tuczempy ? - ? Karpaty Krosno
Lublinianka Lublin ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Izolator Boguchwała
AMSPN Hetman Zamość ? - ? JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa ? - ? Stal Rzeszów
30. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 14/15 maja
Chełmianka Chełm ? - ? Sokół Sieniawa
Stal Rzeszów ? - ? AMSPN Hetman Zamość
JKS Jarosław ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała ? - ? Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Piast Tuczempy
Karpaty Krosno ? - ? Orzeł Przeworsk
Motor Lublin ? - ? Avia Świdnik
Resovia ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów ? - ? Polonia Przemyśl
31. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 21/22 maja
Lewart Lubartów ? - ? Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl ? - ? Resovia
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Motor Lublin
Avia Świdnik ? - ? Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Piast Tuczempy ? - ? Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin ? - ? JKS Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Stal Rzeszów
AMSPN Hetman Zamość ? - ? Sokół Sieniawa
32. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 25 maja
Chełmianka Chełm ? - ? AMSPN Hetman Zamość
Sokół Sieniawa ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów ? - ? Lublinianka Lublin
JKS Jarosław ? - ? Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała ? - ? Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Avia Świdnik
Karpaty Krosno ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin ? - ? Polonia Przemyśl
Resovia ? - ? Lewart Lubartów
33. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 28 maja
Resovia ? - ? Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów ? - ? Motor Lublin
Polonia Przemyśl ? - ? Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik ? - ? Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk ? - ? JKS Jarosław
Piast Tuczempy ? - ? Stal Rzeszów
Lublinianka Lublin ? - ? Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? AMSPN Hetman Zamość
34. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 4 czerwca
Chełmianka Chełm ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
AMSPN Hetman Zamość ? - ? Lublinianka Lublin
Sokół Sieniawa ? - ? Piast Tuczempy
Stal Rzeszów ? - ? Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław ? - ? Avia Świdnik
Izolator Boguchwała ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno ? - ? Lewart Lubartów
Motor Lublin ? - ? Resovia

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem