TERMINARZ / WYNIKI Sezon

Statystyki dla "III liga lubelsko - podkarpacka"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Orlęta Radzyń Podlaski 2 6 2 0 0 4 0 4
2 Wólczanka Wólka Pełkińska 2 6 2 0 0 6 3 3
3 Resovia Rzeszów 2 4 1 1 0 2 0 2
4 Motor Lublin 2 4 1 1 0 3 2 1
5 Orzeł Przeworsk 2 4 1 1 0 1 0 1
6 Sokół Sieniawa 2 4 1 1 0 1 0 1
7 Stal Rzeszów 1 3 1 0 0 5 0 5
8 Karpaty Krosno 2 3 1 0 1 5 3 2
9 Hetman Żółkiewka 2 3 1 0 1 3 3 0
10 Lublinianka Lublin 2 2 0 2 0 1 1 0
11 Avia Świdnik 2 1 0 1 1 0 1 -1
12 Wisłoka Dębica 2 1 0 1 1 2 6 -4
13 Izolator Boguchwała 1 0 0 0 1 2 3 -1
14 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 0 0 0 1 0 1 -1
15 Chełmianka Chełm 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Stal Kraśnik 1 0 0 0 1 1 3 -2
17 Podlasie Biała Podlaska 1 0 0 0 1 0 2 -2
18 JKS Jarosław 2 0 0 0 2 0 7 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

9/10 sierpnia

Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Avia Świdnik
Izolator Boguchwała ? - ? Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Karpaty Krosno
Stal Rzeszów ? - ? Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Wisłoka Dębica
Motor Lublin ? - ? Resovia Rzeszów
Hetman Żółkiewka ? - ? JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk ? - ? Lublinianka Lublin

2. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

13 sierpnia

Sokół Sieniawa ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno ? - ? Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Hetman Żółkiewka
Chełmianka Chełm ? - ? Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Izolator Boguchwała
Wisłoka Dębica ? - ? Avia Świdnik
Lublinianka Lublin ? - ? Stal Rzeszów
JKS Jarosław ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Resovia Rzeszów ? - ? Stal Kraśnik

3. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

16/17 sierpnia

Motor Lublin ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik ? - ? Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów ? - ? Karpaty Krosno
Wisłoka Dębica ? - ? Sokół Sieniawa
Avia Świdnik ? - ? Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Hetman Żółkiewka ? - ? Resovia Rzeszów
Orzeł Przeworsk ? - ? JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Lublinianka Lublin

4. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

23/24 sierpnia

Avia Świdnik ? - ? Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm ? - ? Hetman Żółkiewka
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała ? - ? Motor Lublin
Lublinianka Lublin ? - ? Wisłoka Dębica
JKS Jarosław ? - ? Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów ? - ? Podlasie Biała Podlaska

5. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

30/31 sierpnia

Motor Lublin ? - ? Avia Świdnik
Stal Kraśnik ? - ? Izolator Boguchwała
Hetman Żółkiewka ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisłoka Dębica ? - ? Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk ? - ? Resovia Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? JKS Jarosław
Sokół Sieniawa ? - ? Lublinianka Lublin

6. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

6/7 września

Karpaty Krosno ? - ? Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm ? - ? Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała ? - ? Hetman Żółkiewka
Motor Lublin ? - ? Stal Kraśnik
Avia Świdnik ? - ? Lublinianka Lublin
JKS Jarosław ? - ? Wisłoka Dębica
Resovia Rzeszów ? - ? Stal Rzeszów

7. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

10 września

Stal Kraśnik ? - ? Avia Świdnik
Hetman Żółkiewka ? - ? Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów ? - ? Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Resovia Rzeszów
Sokół Sieniawa ? - ? JKS Jarosław
Lublinianka Lublin ? - ? Karpaty Krosno

8. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

13/14 września

Avia Świdnik ? - ? Karpaty Krosno
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała ? - ? Orzeł Przeworsk
Motor Lublin ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik ? - ? Hetman Żółkiewka
JKS Jarosław ? - ? Lublinianka Lublin
Resovia Rzeszów ? - ? Wisłoka Dębica

9. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

20/21 września

Hetman Żółkiewka ? - ? Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk ? - ? Motor Lublin
Stal Rzeszów ? - ? Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica ? - ? Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa ? - ? Resovia Rzeszów
Lublinianka Lublin ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno ? - ? JKS Jarosław

10. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

27/28 września

Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm ? - ? Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Wisłoka Dębica
Motor Lublin ? - ? Stal Rzeszów
Stal Kraśnik ? - ? Orzeł Przeworsk
Hetman Żółkiewka ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Izolator Boguchwała
Avia Świdnik ? - ? JKS Jarosław
Resovia Rzeszów ? - ? Lublinianka Lublin

11. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

4/5 października

Podlasie Biała Podlaska ? - ? Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk ? - ? Hetman Żółkiewka
Stal Rzeszów ? - ? Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Motor Lublin
Wisłoka Dębica ? - ? Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Lublinianka Lublin ? - ? Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno ? - ? Resovia Rzeszów
JKS Jarosław ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski

12. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

11/12 października

Avia Świdnik ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm ? - ? Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała ? - ? Sokół Sieniawa
Motor Lublin ? - ? Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Hetman Żółkiewka ? - ? Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów ? - ? JKS Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Lublinianka Lublin

13. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

18/19 października

Orzeł Przeworsk ? - ? Avia Świdnik
Stal Rzeszów ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Hetman Żółkiewka
Wisłoka Dębica ? - ? Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa ? - ? Motor Lublin
Karpaty Krosno ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Lublinianka Lublin ? - ? Izolator Boguchwała
JKS Jarosław ? - ? Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Resovia Rzeszów

14. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

25/26 paźdzernika

Chełmianka Chełm ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała ? - ? Karpaty Krosno
Stal Kraśnik ? - ? Sokół Sieniawa
Hetman Żółkiewka ? - ? Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk ? - ? Stal Rzeszów
Avia Świdnik ? - ? Resovia Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? JKS Jarosław
Motor Lublin ? - ? Lublinianka Lublin

15. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

2 listopada

Stal Rzeszów ? - ? Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Orzeł Przeworsk
Wisłoka Dębica ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa ? - ? Hetman Żółkiewka
Karpaty Krosno ? - ? Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Lublinianka Lublin ? - ? Stal Kraśnik
JKS Jarosław ? - ? Izolator Boguchwała
Resovia Rzeszów ? - ? Chełmianka Chełm

16. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

8/9 listopada

Avia Świdnik ? - ? Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik ? - ? Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk ? - ? Wisłoka Dębica
Stal Rzeszów ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Resovia Rzeszów
Motor Lublin ? - ? JKS Jarosław
Hetman Żółkiewka ? - ? Lublinianka Lublin

17. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

11 listopada

Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Avia Świdnik
Wisłoka Dębica ? - ? Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa ? - ? Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno ? - ? Hetman Żółkiewka
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Motor Lublin
Chełmianka Chełm ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Lublinianka Lublin ? - ? Podlasie Biała Podlaska
JKS Jarosław ? - ? Stal Kraśnik
Resovia Rzeszów ? - ? Izolator Boguchwała

18. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

15/16 listopada

Avia Świdnik ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm ? - ? Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Stal Kraśnik
Karpaty Krosno ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa ? - ? Stal Rzeszów
Wisłoka Dębica ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Rzeszów ? - ? Motor Lublin
JKS Jarosław ? - ? Hetman Żółkiewka
Lublinianka Lublin ? - ? Orzeł Przeworsk

19. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

22/23 listopada

Avia Świdnik ? - ? Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk ? - ? Karpaty Krosno
Hetman Żółkiewka ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin ? - ? Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów ? - ? Lublinianka Lublin
Podlasie Biała Podlaska ? - ? JKS Jarosław
Stal Kraśnik ? - ? Resovia Rzeszów

20. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

14/15 marca

Izolator Boguchwała ? - ? Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Motor Lublin
Chełmianka Chełm ? - ? Stal Kraśnik
Karpaty Krosno ? - ? Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa ? - ? Wisłoka Dębica
Resovia Rzeszów ? - ? Hetman Żółkiewka
JKS Jarosław ? - ? Orzeł Przeworsk
Lublinianka Lublin ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski

21. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

21/22 marca

Stal Rzeszów 5 - 0 JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Resovia Rzeszów
Wisłoka Dębica 1 - 1 Lublinianka Lublin
Motor Lublin 3 - 2 Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa 1 - 0 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 0 Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Żółkiewka 1 - 0 Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik 1 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska

22. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

28/29 marca

Avia Świdnik 0 - 0 Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Hetman Żółkiewka
Resovia Rzeszów 0 - 0 Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno 5 - 1 Wisłoka Dębica
JKS Jarosław 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin 0 - 0 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała ? - ? Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Stal Rzeszów

23. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

4/5 kwietnia

Sokół Sieniawa ? - ? Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk ? - ? Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Żółkiewka ? - ? Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik ? - ? Motor Lublin
Lublinianka Lublin ? - ? Avia Świdnik
Wisłoka Dębica ? - ? JKS Jarosław
Stal Rzeszów ? - ? Resovia Rzeszów

24. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

11/12 kwietnia

Avia Świdnik ? - ? Stal Kraśnik
Motor Lublin ? - ? Hetman Żółkiewka
Izolator Boguchwała ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm ? - ? Stal Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Wisłoka Dębica
Resovia Rzeszów ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław ? - ? Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno ? - ? Lublinianka Lublin

25. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

15 kwietnia

Karpaty Krosno ? - ? Avia Świdnik
Sokół Sieniawa ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk ? - ? Izolator Boguchwała
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Motor Lublin
Hetman Żółkiewka ? - ? Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin ? - ? JKS Jarosław
Wisłoka Dębica ? - ? Resovia Rzeszów

26. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

18/19 kwietnia

Avia Świdnik ? - ? Hetman Żółkiewka
Stal Kraśnik ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Motor Lublin ? - ? Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała ? - ? Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm ? - ? Wisłoka Dębica
Resovia Rzeszów ? - ? Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Lublinianka Lublin
JKS Jarosław ? - ? Karpaty Krosno

27. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

25/26 kwietnia

Izolator Boguchwała ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa ? - ? Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów ? - ? Motor Lublin
Orzeł Przeworsk ? - ? Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Hetman Żółkiewka
JKS Jarosław ? - ? Avia Świdnik
Lublinianka Lublin ? - ? Resovia Rzeszów

28. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

2/3 maja

Avia Świdnik ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Hetman Żółkiewka ? - ? Orzeł Przeworsk
Stal Kraśnik ? - ? Stal Rzeszów
Motor Lublin ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała ? - ? Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm ? - ? Lublinianka Lublin
Resovia Rzeszów ? - ? Karpaty Krosno
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? JKS Jarosław

29. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

9/10 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Avia Świdnik
Karpaty Krosno ? - ? Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa ? - ? Izolator Boguchwała
Wisłoka Dębica ? - ? Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Stal Kraśnik
Stal Rzeszów ? - ? Hetman Żółkiewka
Orzeł Przeworsk ? - ? Podlasie Biała Podlaska
JKS Jarosław ? - ? Resovia Rzeszów
Lublinianka Lublin ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska

30. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

16/17 maja

Avia Świdnik ? - ? Orzeł Przeworsk
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Stal Rzeszów
Hetman Żółkiewka ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik ? - ? Wisłoka Dębica
Motor Lublin ? - ? Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała ? - ? Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm ? - ? JKS Jarosław
Resovia Rzeszów ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski

31. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

20 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno ? - ? Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa ? - ? Stal Kraśnik
Wisłoka Dębica ? - ? Hetman Żółkiewka
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów ? - ? Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów ? - ? Avia Świdnik
JKS Jarosław ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Lublinianka Lublin ? - ? Motor Lublin

32. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

23/24 maja

Avia Świdnik ? - ? Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Wisłoka Dębica
Hetman Żółkiewka ? - ? Sokół Sieniawa
Motor Lublin ? - ? Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik ? - ? Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała ? - ? JKS Jarosław
Chełmianka Chełm ? - ? Resovia Rzeszów

33. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

30 maja

Chełmianka Chełm ? - ? Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno ? - ? Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica ? - ? Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław ? - ? Motor Lublin
Lublinianka Lublin ? - ? Hetman Żółkiewka

34. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka

6 czerwca

Avia Świdnik ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów ? - ? Wisłoka Dębica
Orzeł Przeworsk ? - ? Sokół Sieniawa
Hetman Żółkiewka ? - ? Karpaty Krosno
Motor Lublin ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik ? - ? JKS Jarosław
Izolator Boguchwała ? - ? Resovia Rzeszów

czas l: 2.9347410202026