Terminarze / wyniki - III liga lubelsko - podkarpacka

Zobacz też: Statystyki - III liga lubelsko - podkarpacka

Wybierz sezon:

Statystyki dla III liga lubelsko - podkarpacka Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Motor Lublin 34 77 24 5 5 80 23 57
2 Stal Rzeszów 34 74 23 5 6 80 33 47
3 Resovia 34 65 19 8 7 50 25 25
4 Orlęta Radzyń Podlaski 34 62 18 8 8 59 42 17
5 Karpaty Krosno 34 61 17 10 7 63 33 30
6 Avia Świdnik 34 58 17 7 10 69 41 28
7 JKS Jarosław 34 57 16 9 9 51 29 22
8 Polonia Przemyśl 34 54 16 6 12 40 40 0
9 Lublinianka Lublin 34 48 13 9 12 37 35 2
10 Chełmianka Chełm 34 47 13 8 13 57 52 5
11 Piast Tuczempy 34 44 12 8 14 34 41 -7
12 Sokół Sieniawa 34 44 12 8 14 54 57 -3
13 Wólczanka Wólka Pełkińska 34 42 11 9 14 37 42 -5
14 Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 37 10 7 17 40 57 -17
15 Lewart Lubartów 34 37 10 7 17 42 54 -12
16 Izolator Boguchwała 34 29 8 5 21 42 74 -32
17 AMSPN Hetman Zamość 34 11 3 2 29 16 108 -92
18 Orzeł Przeworsk 34 9 2 3 29 23 88 -65
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 8/9 sierpnia
Karpaty Krosno 0 - 1 Resovia
Izolator Boguchwała 1 - 0 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów 1 - 0 Avia Świdnik
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Lublinianka Lublin
Motor Lublin 3 - 1 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orzeł Przeworsk
2. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 12 sierpnia
Chełmianka Chełm 1 - 2 Lublinianka Lublin
Piast Tuczempy 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik 2 - 0 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 4 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 0 - 3 JKS Jarosław
Lewart Lubartów 0 - 2 Izolator Boguchwała
Resovia 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 5 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 1 - 0 Karpaty Krosno
3. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 15/16 sierpnia
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała 1 - 2 Resovia
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 1 Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno 2 - 0 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Motor Lublin
JKS Jarosław 0 - 0 Lewart Lubartów
Stal Rzeszów 2 - 1 Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin 3 - 0 Piast Tuczempy
AMSPN Hetman Zamość 0 - 3 Avia Świdnik
4. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 22/23 sierpnia
Chełmianka Chełm 1 - 1 Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Lublinianka Lublin
Avia Świdnik 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Polonia Przemyśl 2 - 0 Sokół Sieniawa
Resovia 1 - 0 JKS Jarosław
Motor Lublin 6 - 1 Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów 0 - 2 Stal Rzeszów
5. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 26 sierpnia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała 3 - 4 Karpaty Krosno
JKS Jarosław 1 - 2 Motor Lublin
Sokół Sieniawa 2 - 2 Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Piast Tuczempy 1 - 0 Orzeł Przeworsk
Lublinianka Lublin 3 - 2 Avia Świdnik
Stal Rzeszów 2 - 1 Resovia
6. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 29/30 sierpnia
Resovia 2 - 2 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 1 - 1 JKS Jarosław
Motor Lublin 1 - 0 Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm 3 - 1 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 3 - 1 Piast Tuczempy
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 5 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Izolator Boguchwała
7. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 5/6 września
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Resovia
Piast Tuczempy 0 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk 1 - 4 Avia Świdnik
Izolator Boguchwała 1 - 2 Chełmianka Chełm
JKS Jarosław 4 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Rzeszów 1 - 1 Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 0 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 2 - 1 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 1 - 1 Polonia Przemyśl
8. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 9 września
Chełmianka Chełm 3 - 2 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl 3 - 2 Piast Tuczempy
Lewart Lubartów 0 - 1 Lublinianka Lublin
Resovia 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała 0 - 1 JKS Jarosław
Karpaty Krosno 3 - 1 Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Stal Rzeszów
Motor Lublin 8 - 0 AMSPN Hetman Zamość
9. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 12/13 września
JKS Jarosław 0 - 2 Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość 0 - 3 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 4 - 2 Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy 1 - 1 Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 0 - 0 Resovia
Avia Świdnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa 2 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Polonia Przemyśl
10. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 19/20 września
Motor Lublin 1 - 0 Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała 3 - 4 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 2 - 1 Avia Świdnik
Resovia 2 - 0 Piast Tuczempy
Karpaty Krosno 1 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław 2 - 2 Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm 0 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów 4 - 1 Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 AMSPN Hetman Zamość
11. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 26/27 września
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Izolator Boguchwała
Stal Rzeszów 3 - 2 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 0 - 1 Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Piast Tuczempy 1 - 0 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 0 - 1 Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk 1 - 3 Resovia
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 0 Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa 0 - 1 JKS Jarosław
12. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 3/4 października
Karpaty Krosno 2 - 0 Piast Tuczempy
Resovia 4 - 0 Avia Świdnik
JKS Jarosław 8 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Stal Rzeszów 1 - 1 Sokół Sieniawa
Motor Lublin 4 - 0 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm 4 - 2 Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów 1 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 3 Lublinianka Lublin
13. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 10/11 października
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 JKS Jarosław
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Stal Rzeszów
Piast Tuczempy 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl 2 - 0 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 1 - 4 Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin 1 - 1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Resovia
Avia Świdnik 1 - 3 Motor Lublin
14. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 17/18 października
Motor Lublin 4 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 2 - 2 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 3 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1 - 0 Piast Tuczempy
JKS Jarosław 2 - 1 Lublinianka Lublin
Stal Rzeszów 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia 0 - 0 Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm 0 - 2 Lewart Lubartów
15. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 24/25 października
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 4 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl 0 - 1 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 3 - 0 Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy 1 - 1 JKS Jarosław
Lewart Lubartów 0 - 2 Resovia
Orzeł Przeworsk 0 - 3 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Karpaty Krosno
16. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 31 października
Sokół Sieniawa 2 - 2 Lublinianka Lublin
AMSPN Hetman Zamość 0 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 4 - 0 Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 1 - 2 Avia Świdnik
JKS Jarosław 0 - 0 Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm 0 - 2 Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów 6 - 0 Piast Tuczempy
Motor Lublin 0 - 1 Lewart Lubartów
17. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 7/8 listopada
Avia Świdnik 0 - 1 JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk 0 - 4 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia 1 - 1 Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin 1 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Piast Tuczempy 2 - 1 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 0 Izolator Boguchwała
Lewart Lubartów 2 - 2 Karpaty Krosno
18. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 11 listopada
Avia Świdnik 5 - 2 Stal Rzeszów
Resovia 2 - 1 Karpaty Krosno
Lewart Lubartów 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl 2 - 1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk 1 - 2 Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy 3 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Lublinianka Lublin 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm 1 - 4 Motor Lublin
19. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 14/15 listopada
AMSPN Hetman Zamość 2 - 1 Orzeł Przeworsk
Stal Rzeszów 5 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław 1 - 1 Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin 0 - 0 Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała 3 - 1 Lewart Lubartów
Karpaty Krosno 2 - 2 Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Resovia
Sokół Sieniawa 2 - 1 Avia Świdnik
20. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 19/20 marca
Piast Tuczempy 1 - 1 Lublinianka Lublin
Avia Świdnik 7 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Resovia 2 - 0 Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm 1 - 3 Karpaty Krosno
Motor Lublin 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów 2 - 1 JKS Jarosław
Polonia Przemyśl 1 - 1 Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
21. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 26 marca
Izolator Boguchwała 0 - 2 Motor Lublin
AMSPN Hetman Zamość 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa 3 - 0 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 0 - 2 Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 1 - 2 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 3 - 0 Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy 3 - 0 Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Avia Świdnik
22. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 2/3 kwietnia
Lewart Lubartów 1 - 1 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Resovia 0 - 3 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 1 - 0 Lublinianka Lublin
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Piast Tuczempy
Karpaty Krosno 6 - 1 Izolator Boguchwała
Motor Lublin 2 - 0 JKS Jarosław
Chełmianka Chełm 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
23. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 9/10 kwietnia
Stal Rzeszów 1 - 2 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
AMSPN Hetman Zamość 0 - 5 Lewart Lubartów
Izolator Boguchwała 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 0 - 0 Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa 2 - 3 Resovia
Orzeł Przeworsk 1 - 2 Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy 0 - 0 Avia Świdnik
24. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 16/17 kwietnia
Polonia Przemyśl 1 - 0 Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno 0 - 1 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 5 - 0 Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm 7 - 0 Izolator Boguchwała
Resovia 2 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 1 - 1 Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Piast Tuczempy
25. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 20 kwietnia
AMSPN Hetman Zamość 0 - 1 Motor Lublin
Sokół Sieniawa 1 - 2 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 1 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 2 - 2 Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy 0 - 1 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 2 Resovia
JKS Jarosław 3 - 0 Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin 1 - 0 Lewart Lubartów
26. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 23/24 kwietnia
Polonia Przemyśl 2 - 0 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1 - 4 Stal Rzeszów
Resovia 1 - 0 Lublinianka Lublin
Motor Lublin 4 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 3 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów 0 - 1 Piast Tuczempy
Chełmianka Chełm 2 - 3 JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 4 Sokół Sieniawa
27. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 30 kwietnia/1 kwietnia
Piast Tuczempy 1 - 2 Resovia
Orzeł Przeworsk 0 - 3 Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów 1 - 0 JKS Jarosław
Avia Świdnik 2 - 0 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Karpaty Krosno
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa 4 - 1 Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin 0 - 3 Motor Lublin
28. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 3 maja
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała 1 - 1 AMSPN Hetman Zamość
JKS Jarosław 3 - 1 Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno 4 - 2 Lublinianka Lublin
Resovia 2 - 0 Orzeł Przeworsk
Lewart Lubartów 0 - 1 Avia Świdnik
Polonia Przemyśl 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 1 - 2 Stal Rzeszów
Motor Lublin 4 - 1 Piast Tuczempy
29. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 7/8 maja
Polonia Przemyśl 0 - 0 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 1 - 0 Resovia
Orzeł Przeworsk 0 - 4 Motor Lublin
Piast Tuczempy 1 - 1 Karpaty Krosno
Lublinianka Lublin 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Izolator Boguchwała
AMSPN Hetman Zamość 1 - 0 JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 0 - 3 Stal Rzeszów
30. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 14/15 maja
Motor Lublin 2 - 2 Avia Świdnik
Lewart Lubartów 2 - 4 Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów 6 - 1 AMSPN Hetman Zamość
JKS Jarosław 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 2 - 0 Orzeł Przeworsk
Resovia 1 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 3 - 2 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała 2 - 0 Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Piast Tuczempy
31. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 21/22 maja
Polonia Przemyśl 0 - 0 Resovia
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Piast Tuczempy 3 - 0 Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin 0 - 1 JKS Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3 Stal Rzeszów
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów 1 - 3 Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 2 Motor Lublin
32. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 25 maja
Sokół Sieniawa 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów 3 - 0 Lublinianka Lublin
JKS Jarosław 2 - 0 Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała 5 - 2 Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 4 Avia Świdnik
Karpaty Krosno 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia 3 - 3 Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm 3 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 2 - 0 Polonia Przemyśl
33. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 28 maja
Avia Świdnik 2 - 0 Izolator Boguchwała
Lewart Lubartów 0 - 5 Motor Lublin
Resovia 0 - 0 Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl 1 - 0 Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0 - 4 JKS Jarosław
Piast Tuczempy 1 - 0 Stal Rzeszów
Lublinianka Lublin 2 - 1 Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 2 AMSPN Hetman Zamość
34. kolejka - III liga lubelsko - podkarpacka 4 czerwca
Motor Lublin 0 - 2 Resovia
AMSPN Hetman Zamość 0 - 1 Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 4 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa 0 - 0 Piast Tuczempy
Stal Rzeszów 4 - 1 Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław 2 - 2 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 1 Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno 2 - 0 Lewart Lubartów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem