Tabela: Dębica > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strażak Lubzina | 11 | 27 | 8 | 3 | 0 | 41 | 13 | 28 | |
2 | Paszczyniak Paszczyna | 11 | 27 | 8 | 3 | 0 | 35 | 12 | 23 | |
3 | Kamieniarz II Golemki | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 29 | 23 | 6 | |
4 | LKS Brzeźnica | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 34 | 18 | 16 | |
5 | LKS Zasów-Mokre | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 25 | 30 | -5 | |
6 | Dąb Żdżary | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 32 | 26 | 6 | |
7 | Baszta Zawada | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 29 | 25 | 4 | |
8 | TS Jodłowa | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 39 | 27 | 12 | |
9 | Dragon Korzeniów | 11 | 3 | 1 | 0 | 10 | 10 | 42 | -32 | |
10 | Sokół Dębica | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 4 | 62 | -58 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Dębica > Klasa B, gr. II (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Sokół Dębica | 0 - 4 | Kamieniarz II Golemki | |
Paszczyniak Paszczyna | 2 - 2 | LKS Brzeźnica | |
Strażak Lubzina | 7 - 2 | LKS Zasów-Mokre | |
TS Jodłowa | 7 - 0 | Dragon Korzeniów | |
Baszta Zawada | 3 - 3 | Dąb Żdżary |
2. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Dąb Żdżary | 4 - 1 | Dragon Korzeniów | |
LKS Zasów-Mokre | 4 - 1 | TS Jodłowa | |
LKS Brzeźnica | 2 - 3 | Strażak Lubzina | |
Kamieniarz II Golemki | 1 - 4 | Paszczyniak Paszczyna | |
Baszta Zawada | 6 - 1 | Sokół Dębica |
3. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Sokół Dębica | 0 - 7 | Dąb Żdżary | |
Paszczyniak Paszczyna | 2 - 1 | Baszta Zawada | |
Strażak Lubzina | 4 - 0 | Kamieniarz II Golemki | |
TS Jodłowa | 1 - 3 | LKS Brzeźnica | |
Dragon Korzeniów | 1 - 3 | LKS Zasów-Mokre |
4. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Dąb Żdżary | 1 - 2 | LKS Zasów-Mokre | |
LKS Brzeźnica | 4 - 0 | Dragon Korzeniów | |
Kamieniarz II Golemki | 4 - 3 | TS Jodłowa | |
Baszta Zawada | 2 - 2 | Strażak Lubzina | |
Sokół Dębica | 0 - 5 | Paszczyniak Paszczyna |
5. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Paszczyniak Paszczyna | 4 - 1 | Dąb Żdżary | |
Strażak Lubzina | 8 - 2 | Sokół Dębica | |
TS Jodłowa | 1 - 3 | Baszta Zawada | |
LKS Zasów-Mokre | 1 - 1 | LKS Brzeźnica | |
Dragon Korzeniów | 2 - 4 | Kamieniarz II Golemki |
6. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Paszczyniak Paszczyna | 1 - 1 | Strażak Lubzina | |
Kamieniarz II Golemki | 3 - 2 | LKS Zasów-Mokre | |
Dąb Żdżary | 3 - 5 | LKS Brzeźnica | |
Baszta Zawada | 1 - 0 | Dragon Korzeniów | |
Sokół Dębica | 1 - 8 | TS Jodłowa |
7. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
TS Jodłowa | 2 - 2 | Paszczyniak Paszczyna | |
LKS Brzeźnica | 0 - 4 | Kamieniarz II Golemki | |
Strażak Lubzina | 4 - 1 | Dąb Żdżary | |
Dragon Korzeniów | 1 - 0 | Sokół Dębica | |
LKS Zasów-Mokre | 5 - 2 | Baszta Zawada |
8. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Baszta Zawada | 1 - 3 | LKS Brzeźnica | |
Paszczyniak Paszczyna | 5 - 1 | Dragon Korzeniów | |
Dąb Żdżary | 0 - 1 | Kamieniarz II Golemki | |
Strażak Lubzina | 4 - 2 | TS Jodłowa | |
Sokół Dębica | 0 - 5 | LKS Zasów-Mokre |
9. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
TS Jodłowa | 2 - 3 | Dąb Żdżary | |
LKS Brzeźnica | 12 - 0 | Sokół Dębica | |
Kamieniarz II Golemki | 4 - 4 | Baszta Zawada | |
Dragon Korzeniów | 0 - 4 | Strażak Lubzina | |
LKS Zasów-Mokre | 1 - 4 | Paszczyniak Paszczyna |
10. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Dąb Żdżary | 4 - 3 | Baszta Zawada | |
Kamieniarz II Golemki | 3 - 0 * | Sokół Dębica | |
LKS Brzeźnica | 1 - 2 | Paszczyniak Paszczyna | |
LKS Zasów-Mokre | 0 - 3 | Strażak Lubzina | |
Dragon Korzeniów | 3 - 5 | TS Jodłowa |
11. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Strażak Lubzina | 1 - 1 | LKS Brzeźnica | |
Sokół Dębica | 0 - 3 * | Baszta Zawada | |
Paszczyniak Paszczyna | 4 - 1 | Kamieniarz II Golemki | |
Dragon Korzeniów | 1 - 5 | Dąb Żdżary | |
TS Jodłowa | 7 - 0 | LKS Zasów-Mokre |
12. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Baszta Zawada | ? - ? | Paszczyniak Paszczyna | |
Dąb Żdżary | ? - ? | Sokół Dębica | |
LKS Brzeźnica | ? - ? | TS Jodłowa | |
Kamieniarz II Golemki | ? - ? | Strażak Lubzina | |
LKS Zasów-Mokre | ? - ? | Dragon Korzeniów |
13. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Zasów-Mokre | ? - ? | Dąb Żdżary | |
Dragon Korzeniów | ? - ? | LKS Brzeźnica | |
TS Jodłowa | ? - ? | Kamieniarz II Golemki | |
Strażak Lubzina | ? - ? | Baszta Zawada | |
Paszczyniak Paszczyna | ? - ? | Sokół Dębica |
14. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Dąb Żdżary | ? - ? | Paszczyniak Paszczyna | |
Sokół Dębica | ? - ? | Strażak Lubzina | |
Baszta Zawada | ? - ? | TS Jodłowa | |
Kamieniarz II Golemki | ? - ? | Dragon Korzeniów | |
LKS Brzeźnica | ? - ? | LKS Zasów-Mokre |
15. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Brzeźnica | ? - ? | Dąb Żdżary | |
LKS Zasów-Mokre | ? - ? | Kamieniarz II Golemki | |
Dragon Korzeniów | ? - ? | Baszta Zawada | |
TS Jodłowa | ? - ? | Sokół Dębica | |
Strażak Lubzina | ? - ? | Paszczyniak Paszczyna |
16. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Dąb Żdżary | ? - ? | Strażak Lubzina | |
Paszczyniak Paszczyna | ? - ? | TS Jodłowa | |
Sokół Dębica | ? - ? | Dragon Korzeniów | |
Baszta Zawada | ? - ? | LKS Zasów-Mokre | |
Kamieniarz II Golemki | ? - ? | LKS Brzeźnica |
17. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Kamieniarz II Golemki | ? - ? | Dąb Żdżary | |
LKS Brzeźnica | ? - ? | Baszta Zawada | |
LKS Zasów-Mokre | ? - ? | Sokół Dębica | |
Dragon Korzeniów | ? - ? | Paszczyniak Paszczyna | |
TS Jodłowa | ? - ? | Strażak Lubzina |
18. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Dąb Żdżary | ? - ? | TS Jodłowa | |
Strażak Lubzina | ? - ? | Dragon Korzeniów | |
Paszczyniak Paszczyna | ? - ? | LKS Zasów-Mokre | |
Sokół Dębica | ? - ? | LKS Brzeźnica | |
Baszta Zawada | ? - ? | Kamieniarz II Golemki |