Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka II Dębica 13 36 12 0 1 42 14 28
2 Team Przecław 13 30 9 3 1 32 17 15
3 Czarnovia Czarna 13 28 9 1 3 39 15 24
4 Borowiec Straszęcin 13 28 9 1 3 37 20 17
5 LKS Zasów-Mokre 12 21 6 3 3 22 20 2
6 LKS Pustków 13 18 5 3 5 34 23 11
7 LKS Stasiówka 13 18 5 3 5 28 17 11
8 LKS Żyraków 13 18 5 3 5 25 25 0
9 LKS Łęki Górne 13 17 5 2 6 14 19 -5
10 LKS Nagoszyn 13 17 4 5 4 26 20 6
11 LKS Brzeźnica 13 15 5 0 8 23 29 -6
12 Jamnica Dulcza Wielka 12 9 3 0 9 15 37 -22
13 Orły Borowa 13 3 1 0 12 13 54 -41
14 Dragon Korzeniów 13 0 0 0 13 8 48 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 18/19 sierpnia
Team Przecław 2 - 0 Jamnica Dulcza Wielka
Orły Borowa 1 - 7 Borowiec Straszęcin
LKS Żyraków 3 - 3 LKS Nagoszyn
LKS Stasiówka 2 - 2 LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre 2 - 1 Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica 3 - 0 Dragon Korzeniów
LKS Łęki Górne 1 - 0 LKS Brzeźnica

2. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 25/26 sierpnia
Czarnovia Czarna 4 - 1 LKS Pustków
LKS Nagoszyn 2 - 2 LKS Stasiówka
Dragon Korzeniów 1 - 3 Team Przecław
LKS Brzeźnica 3 - 4 LKS Żyraków
Borowiec Straszęcin 3 - 0 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 4 - 2 Orły Borowa
LKS Zasów-Mokre 1 - 3 Wisłoka II Dębica
3. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 1/2 września
LKS Łęki Górne 2 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Team Przecław 1 - 1 LKS Zasów-Mokre
Orły Borowa 4 - 1 Dragon Korzeniów
LKS Żyraków 1 - 2 Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka 0 - 3 LKS Brzeźnica
LKS Pustków 0 - 0 LKS Nagoszyn
Wisłoka II Dębica 4 - 3 Czarnovia Czarna
4. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 8/9 września
Borowiec Straszęcin 1 - 0 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica 4 - 2 Team Przecław
LKS Brzeźnica 4 - 2 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 1 - 2 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 3 LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre 4 - 1 Orły Borowa
Czarnovia Czarna 2 - 0 LKS Nagoszyn
5. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 15/16 września
Orły Borowa 1 - 9 Wisłoka II Dębica
Team Przecław 1 - 1 Czarnovia Czarna
LKS Nagoszyn 1 - 3 LKS Brzeźnica
LKS Żyraków 3 - 1 Dragon Korzeniów
LKS Stasiówka 5 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Pustków 2 - 5 Borowiec Straszęcin
LKS Łęki Górne 1 - 1 LKS Zasów-Mokre
6. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 22/23 września
Borowiec Straszęcin 1 - 1 LKS Nagoszyn
Team Przecław 3 - 1 Orły Borowa
Czarnovia Czarna 6 - 1 LKS Brzeźnica
Dragon Korzeniów 0 - 7 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica 3 - 0 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 0 - 6 LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre 1 - 0 LKS Żyraków
7. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 29/30 września
Orły Borowa 1 - 4 Czarnovia Czarna
LKS Nagoszyn 3 - 0 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica 0 - 2 Borowiec Straszęcin
LKS Żyraków 0 - 1 Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka 0 - 2 LKS Zasów-Mokre
LKS Pustków 6 - 0 Dragon Korzeniów
LKS Łęki Górne 1 - 2 Team Przecław

8. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 6/7 października
Wisłoka II Dębica 1 - 0 LKS Stasiówka
Czarnovia Czarna 2 - 1 Borowiec Straszęcin
Team Przecław 1 - 1 LKS Żyraków
Dragon Korzeniów 1 - 4 LKS Nagoszyn
Orły Borowa 0 - 3 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 1 LKS Brzeźnica
LKS Zasów-Mokre 1 - 1 LKS Pustków
9. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 13/14 października
LKS Łęki Górne 0 - 2 Czarnovia Czarna
LKS Brzeźnica 3 - 1 Dragon Korzeniów
Borowiec Straszęcin 4 - 2 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Pustków 4 - 1 Wisłoka II Dębica
LKS Żyraków 3 - 1 Orły Borowa
LKS Stasiówka 2 - 3 Team Przecław
LKS Nagoszyn 7 - 1 LKS Zasów-Mokre
10. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 20/21 października
Team Przecław 1 - 0 LKS Pustków
Czarnovia Czarna 5 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Dragon Korzeniów 1 - 2 Borowiec Straszęcin
Orły Borowa 0 - 4 LKS Stasiówka
LKS Łęki Górne 1 - 2 LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre 3 - 1 LKS Brzeźnica
Wisłoka II Dębica 2 - 0 LKS Nagoszyn
11. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 27/28 października
Borowiec Straszęcin 4 - 1 LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn 1 - 4 Team Przecław
LKS Żyraków 1 - 4 Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka 3 - 0 LKS Łęki Górne
LKS Pustków 7 - 1 Orły Borowa
LKS Brzeźnica 1 - 4 Wisłoka II Dębica
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 0 Dragon Korzeniów
12. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 3/4 listopada
Czarnovia Czarna 5 - 1 Dragon Korzeniów
Team Przecław 3 - 1 LKS Brzeźnica
Wisłoka II Dębica 3 - 2 Borowiec Straszęcin
Orły Borowa 0 - 3 LKS Nagoszyn
LKS Łęki Górne 2 - 0 LKS Pustków
LKS Żyraków 2 - 2 LKS Stasiówka
LKS Zasów-Mokre ? - ? Jamnica Dulcza Wielka
13. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 10/11 listopada
Borowiec Straszęcin 3 - 6 Team Przecław
LKS Brzeźnica 2 - 0 Orły Borowa
LKS Pustków 3 - 2 LKS Żyraków
Dragon Korzeniów 0 - 4 LKS Zasów-Mokre
LKS Stasiówka 1 - 0 Czarnovia Czarna
LKS Nagoszyn 1 - 1 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 0 - 4 Wisłoka II Dębica

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem