2016-02-07 11:21:43

sparing: Jedność Niechobrz - Orzeł Przeworsk 2-1

Jedność Niechobrz (pomarańczowo-czarne stroje) wygrała z trzecioligowym Orłem Przeworsk w sparingu (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Jedności Niechobrz pokonali Orzeł Przeworsk 2-1 w meczu sparingowym.

Jako pierwsi do siatki trafili zawodnicy Orła Przeworsk. W 25. minucie prowadzenie dał im Arkadiusz Guzior i do przerwy było 1-0 dla trzecioligowca.

Na 20 minut przed końcem do wyrównania doprowadził Paweł Lib, a zwycięskiego gola dla Jedności Niechobrz strzelił Michał Worosz.

Jak informuje serwis internetowy Orła trener Grzegorz Sitek testował w tym spotkaniu czterech zawodników.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - ORZEŁ PRZEWORSK 2-1 (0-1)

0-1 Arkadiusz Guzior (25)
1-1 Paweł Lib (70)
2-1 Michał Worosz (77)

Orzeł Przeworsk: Kurosz (60. Konieczny) - Jarosz, Guzior, Zawodnik testowany I, P. Gurak, Duży, Kudła, Zawodnik testowany II, Zawodnik testowany III, Zawodnik testowany IV, Struś oraz M. Piątek, A. Gurak.

Sędziował: Paweł Charchut (Rzeszów)