2016-02-06 21:38:08

sparing: Przełęcz Dukla - Ekoball Stal Sanok 0-1

Ekoball Stal Sanok wygrał z Przełęczą Dukla 1-0 w meczu sparingowym.

Jedyny gol w tym spokaniu padł w ostatnie akcji meczu. Jego autorem był zawodnik reprezentujący jeszcze juniorów starszych - Seweryn Zajdel (asystę zaliczył Jakub  Czura).

Piłkarze Ekoballu Stali Sanok powinno to spotkanie wygrać dużo wyżej. Już do przerwy mogli prowadzić 3-0, ale sytuacji nie wykrzystali Mateusz Kuzio, Dawid Romerowicz i Damian Popowicz.

W drugiej połowie w barwach Stali Sanok zagrali głównie juniorzy. Strzelec zwycięskiego gola Seweryn Zajdel miał jescze kilka doskonałych okazji. Swoje okazje miał też Michał Borek.

Obydwa zespoły są aktualnie liderami w swoich ligach - Ekoball Stal Sanok przewodzi krośnieńskiej klasie A1, a Przełęcz Dukla zajmuje fotel lidera klasy O Krosno.

PRZEŁĘCZ DUKLA - EKOBALL STAL SANOK 0-1 (0-1)

0-1 Seweryn Zajdel (10)

Ekoball Stal Sanok: Jarzec - Czura, Florek Gołda, Witkoś, Popowicz, Jaklik, Birek, Ogrodnik, Romerowicz, Kuzio