2016-02-06 13:20:12

sparing: Resovia - Polonia Przemyśl 2-1

Piłkarze Resovii wygrali 2-1 z Polonią Przemyśl w kolejnym meczu kontrolnym przed startem rundy wiosennej.

Rzeszowianie wyszli na prowadzenie już na początku spotkania po trafieniu Michała Daniela. Do przerwy Resovia prowadziła 1-0.

W drugiej połowie na 2-0 podwyższył Łukasz Gwóźdź. Niedługo później kontaktowego gola dla Polonii Przemyśl zdobył Mateusz Wanat, ale końcowego wyniku nie udało się zmienić.

Więcej o meczu znajdziecie na klubowym koncie "Pasiaków" na Twitterze.

RESOVIA RZESZÓW - POLONIA PRZEMYŚL 2-1 (1-0)

1-0 Michał Daniel
2-0 Łukasz Gwóźdź
2-1 Mateusz Wanat